fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze 50 minut do losowania.
2
Jeszcze 1,5 godziny i skończy się losowanie grup na LR. Musimy wytrzymać.
2
@Comentateiro I jeszcze - jak ja nienawidzę tego szejka i całego Pesge, już nie mogę się doczekać Messiego i całego Pesge. ;D
La Bambla w pigułce.
1
@cat_r37 Starling to nie ma nic do gadania.
2
@Encore To prawda natomiast zobacz co ten transfer robi z naszej strony 100 komentarzy na minutę. A co dopiero w Anglii?
10
Oglądalność Premier League wywali teraz poza skalę. Kurcze już teraz jest ogromna przepaść w stosunku do pozostałych lig. To jak się rozwijają... wielkie brawa.
0
@budzichmichal I już będzie oglądane dzięki. ;)
1
Nowa fabryka Pepsi w Polsce i Vateusz chwali inwestorów amerykańskich. xD
0
@mikiiki nic nie tracę bo nie marnuję pieniędzy na to. I mam spokojną głowę, że "jak zwykle jeden mi nie wszedł" xD
0
@Chakalaka Najwyższa pora. Seria A czeka. ;D
1
"The Last Dance" - La Bambla xD
@Nano22 super robota i oby częściej takie podsumowanka. ;D
1
@Pawel13sz 12/13
2
@Adi123456789 Dla mnie "wieszanie prania" historyczne dlatego znajdzie się pod nr. 1
2. 3-3 z realem
3. 2-6
4. 5-0 deklasacja i mina The special 5 cudo ;D
5. 2-2
Już poprawione. ;D
@Pawel13sz
0
Chwilkę mnie nie było a już dymy na La Bambli. ;D
2
Temat Embappe zdominował La Bamblę xD
2
@Encore A widzisz bo w LL autobusy są lepsze xD niż te miernoty z Lique 1 gdzie potrafią się rozkraczyć w połowie drogi ;D
3
@oskaritto Słabsze ekipy postawią autobus i Embappe będzie się kisił na boisku.
1
@Pawel13sz i 1/8 LM. xD
3
@klopx No to Alba musi na siebie uważać xD
0
Wiem, ze to może kontrowersyjne, ale moim zdaniem, uważam że...
jeśli Donatello odejdzie do realu to Pesge nie wygra LM.
0
@Kusco15 I w ten sposób Mafijna UEFA legalnie będzie zarabiać. I tak to się żyje.
1
@zadafcb widziałeś? o kurła.
https://x.com/i/status/1429168267550068738
1
@david89 @Azi I teraz weź idź z dziećmi na mecz... No brak słów. Podobno Nicea wygra walkowerem.
@DonAndrzejos Największy na boisku to może sobie pozwolić ;D
4
Gdyby ktoś nie widział sytuacja z kibicami podczas meczu Nicea - Marsylia. Masakra....
1
@kulek22 Moim zdaniem uważam, że.... tą sprawą powinna się zająć pani Witek i zaproponować reasumpcję opartą na rzetelnej opinii niezależnych prawników z La Bambli.
0
Levante dziękujemy!!!!
33
Panie Turek kończ Pan ten mecz xD
2
Alaba już się spłaca xD
0
Brawo Levante i jazda z białymi!!!! xD
4
Ale się porobiło teraz strach jechać na Levante xD