0

Jeszcze 50 minut do losowania.

2

Jeszcze 1,5 godziny i skończy się losowanie grup na LR. Musimy wytrzymać.

2

@Comentateiro I jeszcze - jak ja nienawidzę tego szejka i całego Pesge, już nie mogę się doczekać Messiego i całego Pesge. ;D
La Bambla w pigułce.

1

@cat_r37 Starling to nie ma nic do gadania.

2

@Encore To prawda natomiast zobacz co ten transfer robi z naszej strony 100 komentarzy na minutę. A co dopiero w Anglii?

10

Oglądalność Premier League wywali teraz poza skalę. Kurcze już teraz jest ogromna przepaść w stosunku do pozostałych lig. To jak się rozwijają... wielkie brawa.

0

@budzichmichal I już będzie oglądane dzięki. ;)

1

Nowa fabryka Pepsi w Polsce i Vateusz chwali inwestorów amerykańskich. xD

0

@mikiiki nic nie tracę bo nie marnuję pieniędzy na to. I mam spokojną głowę, że "jak zwykle jeden mi nie wszedł" xD

0

@Chakalaka Najwyższa pora. Seria A czeka. ;D

1

"The Last Dance" - La Bambla xD
@Nano22 super robota i oby częściej takie podsumowanka. ;D

1

@Pawel13sz 12/13


2

@Adi123456789 Dla mnie "wieszanie prania" historyczne dlatego znajdzie się pod nr. 1
2. 3-3 z realem
3. 2-6
4. 5-0 deklasacja i mina The special 5 cudo ;D
5. 2-2
Już poprawione. ;D
@Pawel13sz

0

Chwilkę mnie nie było a już dymy na La Bambli. ;D

2

Temat Embappe zdominował La Bamblę xD

2

@Encore A widzisz bo w LL autobusy są lepsze xD niż te miernoty z Lique 1 gdzie potrafią się rozkraczyć w połowie drogi ;D

3

@oskaritto Słabsze ekipy postawią autobus i Embappe będzie się kisił na boisku.

1

@Pawel13sz i 1/8 LM. xD

3

@klopx No to Alba musi na siebie uważać xD

0

Wiem, ze to może kontrowersyjne, ale moim zdaniem, uważam że...
jeśli Donatello odejdzie do realu to Pesge nie wygra LM.

0

@Kusco15 I w ten sposób Mafijna UEFA legalnie będzie zarabiać. I tak to się żyje.

1

1

@david89 @Azi I teraz weź idź z dziećmi na mecz... No brak słów. Podobno Nicea wygra walkowerem.
@DonAndrzejos Największy na boisku to może sobie pozwolić ;D

4

Gdyby ktoś nie widział sytuacja z kibicami podczas meczu Nicea - Marsylia. Masakra....


1

@kulek22 Moim zdaniem uważam, że.... tą sprawą powinna się zająć pani Witek i zaproponować reasumpcję opartą na rzetelnej opinii niezależnych prawników z La Bambli.

0

Levante dziękujemy!!!!

33

Panie Turek kończ Pan ten mecz xD

2

Alaba już się spłaca xD

0

Brawo Levante i jazda z białymi!!!! xD

4

Ale się porobiło teraz strach jechać na Levante xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?