2

@Masti_Real_Madryt Myślę, że jedno i drugie.

0

@Encore To ja wyjdę na ulicę w ramach protestu aby nam tego basketu nie tykali. ;D
@barcelonaLM oczywiście, że tak i powiem Ci więcej z tym idiotami wszystko jest możliwe.
@Qlewer ;D

0

@avexavi W rozdawaniu to nie mają sobie równych tu przyznaję Ci rację. Żaden inny rząd nie ma podjazdu do nich. W tym całym socjalnym rozmachu nawet posłom coś rzucili bo tacy biedni i spracowani tym rozdawaniem.

1

@macio_944 I to całe nieszczęście nasze ;D

2

@Kamilos84 Polecam serdecznie. I II część koniecznie musisz obejrzeć. ;) Bardzo fajny klimat.

6

A ja wam mówię, że ten cały pis sprowadzi na Polskę jakeś nieszczęście.

1

@norbercikvisca2007 Popcorn mam gotowy xD

1

@czółkovsky Ale pozamiatał ;D

0

@Woland10 Widać, że jesteś nowy i jeszcze nie do końca rozumiesz na czym polega uczestnictwo na tej stronie. Nie pisz niczego kontrowersyjnego, Lewy to "miszcz" a CR to płaczek a i jeszcze pis jest najlepszy a Laporta to drugi złodziej bo obiecał i nie dał mimo, że poprzednik wszystko przep****lił, ale to i tak wina Laporty. To tak z grubsza... a najlepiej to nic nie pisz. xD
A teraz poważnie. Nie bierz wszystkiego tak do serca to internet. Jest tu spora grupa użytkowników z którymi można spokojnie porozmawiać na różne tematy. Więcej dystansu. Pozdrawiam. ;D

0

@Gaucho To ja Ci powiem więcej przeczytałem, że w Niemczech jakaś pielęgniarka podawał roztwór soli zamiast szczepionek. Ok. 10 tyś osób ma się zgłosić do ponownego szczepienia. I to jest ciekawe....

1

@derlysy1979 Czytałem, że w Izraelu również otworzyli się na normalność. A teraz z dnia na dzień jest coraz więcej zakażeń. I 3 dawka wjeżdża na dzielnicę.

1

@AdiKingu96 W punkt. A przed nami jeszcze 2 fala nowych i już zagorzałych fanów Pesge. ;D

1

@DaPidejpi Popcorn mam gotowy xD

0

@Grzbiet Ja nie decyduje za innych wyrażam swoje zdanie.

0

@Arkadio90 Nie rozumiem tego wywodu. To co teraz mamy wszyscy tańczyć bo Lewemu rodakowi Polakowi się powodzi? ;) Ja mu gratuluje raz i wystarczy. A nie pisać to co 2-3 komentarz.

0

@Janiama I ja to rozumiem ale co Bayern nie własnej strony tylko trzeba co dwa komentarze pisać o Lewandowskim? na stronie Barcelony? ;)
@Chaoss Messi to nasza legenda dlaczego miałbym o nim nie pisać zwłaszcza, żę jesteśmy na stronie Barcy? ;D

0

@daniel32778 Ochłoń bo widzę że temperatura Ci podskoczyła. Dla mnie osobiście ten Lewandowski to znaczy tyle co Ronaldo w Pesge.

4

@Arkadio90 A czy napisałem, że nie jest?

7

Już nie mogę się doczekać momentu w którym ten Lewandolski skończy karierę bo tych spustów nad nim na tej stronie nie ma końca. Ledwo dotknie piłkę a fanboye już Boga widzą.

0

@Garbatyy Przez Pandemię to tak w dużym skrócie.

0

@Roobo Dlaczego zjedzony? przecież to prawda średnia liga i nic więcej.

5

U Niemca to potrafi "szczelać".

0

@amanter Czas ludzi dobiega końca....

0

@PatrykBarca Oczywiście, że tak i nie tylko CVC ale Tebas bo nie wierzę, że za taki deal nie dostanie premii. ;)

0

@Kengo Skoro zagłosowali na Tak to znaczy, ze potrzebują. Nie ma kibiców nie ma kasy.

0

@Kengo Tak ale musisz na to spojrzeć szerzej. Średnie i mniejsze kluby potrzebują kasy tu i teraz aby przetrwać i nie myślą co będzie kiedyś. To nie jest Barcelona czy real bo wiadomo to wielkie marki i sobie poradzą bez tych śmiesznych 200-300 mln pożyczki.

1

@macio_944 Powiem Ci, że jak jest ponuro i pada deszcz, albo wieje wiatr mam mnóstwo energii. I w Lato jest podobnie tylko Zima mi przeszkadza. Nienawidzę jej. Dla mnie lato jest cudowne, gorąco duszno a wieczorkiem burza. Na to czekam oczywiście nie jakieś huragany czy tornada, ale spokojne błyski i grzmoty. Fakt są komary i robactwo, ale i na to są sposoby. Czekam na te temperatury + 30. ;)

0

@macio_944 Jesień is coming....

0

@Andi18 "Koneser" polecam serdecznie. ;)

3

Od zera do bohatera czyli krótka historia Martina Brajkłajta. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?