fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zohan: Disco disco good good
xD
0
@escarabajo NE idą jak burza to będzie ten sezon. ;D
0
@LeoMessiah Uważam, że się nie uda. Do takich lotów trzeba się latami przygotowywać nie każdy się nadaje na takie wycieczki.
0
@Gaz Widzisz trzeba na wczorajsze zwycięstwo spojrzeć z szerszej perspektywy. Ogromny syf w klubie na poziomie sportowym i organizacyjnym. Nie ma w zespole Leo, do ostatniej chwili walka o zarejestrowanie nowych zawodników. Każdy obawiał się tego pierwszego spotkania, które było bardzo dobre w naszym wykonaniu a właściwie pierwsze 60 minut gdzie w nowym składzie pewnie prowadziliśmy grę z zawsze wymagającym RSSS. To nie jest tak, że teraz wygramy LM i generalnie jesteśmy kozakami. Nie. Jest wiele do poprawy chłopaki muszą się zgrać a to zajmie sporo czasu. Natomiast małymi krokami powinniśmy iść do przodu i to zwycięstwo jest takim małym krokiem w stronę normalności.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zadafcb Ładna akcja i wielkie brawa za zwycięstwo. ;)
@jeyx77x Football amerykański nie rugby. ;)
0
@cat_r37 Strasznie boli Cię ta ibiza xD
0
@klopx Dobra anulujmy to wyniki bo jeszcze przegramy.
0
@Pawel13sz Prawdziwy szef. ;D
6
Przypominam, że dzisiaj o g. 12 w południe ;D Lapcio wyjaśni tego łgarza Bartomeu.
6
@amanter Pique wie co mówi w końcu przyszły prezydent klubu. ;D
3
@IronSanHybrid Nie ważne czy Rumunia czy Czechosłowacja za kadencji pis nawet Niedzwiedz ma przeje***ne. xD
20
Zachwalamy tu Brajkłajta i słusznie, ale bardzo fajny debiucik zaliczył nasz "Lew" Memfis. Bardzo ładnie chodził do przodu nie bał się dryblingów brał grę na siebie. Jednym słowem super zawody w jego wykonaniu i czekamy na więcej bo widać po jego ruchach jaką ma swobodę w graniu.
9
@abram3k Moim zdaniem lepszy od Desta nie będzie.
1
@Dankhog Niebo a ziemia. Bez porównania.
21
Nasz przyszły Prezydent po pierwszej bramce dla Barcelony. ❤
17
Benzyna: Skoro nie ma już Messiego to teraz ja będą królem Pichichi w tym sezonie.
Brajkłajt: Potrzymaj mi "pifko".
xD
4
Już myślałem, że mamy z tej okazji zapłacić jakieś bonusy Atleti. xD No co? z Bartomeu nic nie wiadomo.
1
I ten moment gdy Barcelona strzela 4 bramki a ja szukam Messiego na liście strzelców.
2
Brajkłajt > Lewanbolski po pierwszej kolejce.
0
Brajkłajt uciszył La Bamble. xD
0
@Kamiloza91 Wybacz, ale nie zrozumiałem jaki nikt?
2
@QuiqueSetien1958 Zawsze i wszędzie.
17
No i Memfis zarejestrowany. I luzik.
- Tebas?
- Co?
- ty stara k...
0
Trzymaj Alaves mocno.
2
Strasbourg wrzuca 2 i Pesge nie ma xD a takie potężne miało być - Messi "pomusz".
0
@blodziakk I to byłby najpiękniejszy scenariusz. Po fazie grupowej żegnamy z LM. Oby się spełniło. ;)
2
Tymczasem Legia wygrywa na wyjeżdzie z Wartą Poznań 0-2. Bramki Lopes i Pekhart. Przykro mi @Janiama
0
@blodziakk I oby tak się stało. ;)
0
@avanes Czy legalne? dla wszystkich tak, ale nie dla romantycznego Pesge.