0

Zohan: Disco disco good good
xD


0

@escarabajo NE idą jak burza to będzie ten sezon. ;D

0

@LeoMessiah Uważam, że się nie uda. Do takich lotów trzeba się latami przygotowywać nie każdy się nadaje na takie wycieczki.

0

@Gaz Widzisz trzeba na wczorajsze zwycięstwo spojrzeć z szerszej perspektywy. Ogromny syf w klubie na poziomie sportowym i organizacyjnym. Nie ma w zespole Leo, do ostatniej chwili walka o zarejestrowanie nowych zawodników. Każdy obawiał się tego pierwszego spotkania, które było bardzo dobre w naszym wykonaniu a właściwie pierwsze 60 minut gdzie w nowym składzie pewnie prowadziliśmy grę z zawsze wymagającym RSSS. To nie jest tak, że teraz wygramy LM i generalnie jesteśmy kozakami. Nie. Jest wiele do poprawy chłopaki muszą się zgrać a to zajmie sporo czasu. Natomiast małymi krokami powinniśmy iść do przodu i to zwycięstwo jest takim małym krokiem w stronę normalności.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zadafcb Ładna akcja i wielkie brawa za zwycięstwo. ;)
@jeyx77x Football amerykański nie rugby. ;)

0

@cat_r37 Strasznie boli Cię ta ibiza xD

0

@klopx Dobra anulujmy to wyniki bo jeszcze przegramy.

0

@Pawel13sz Prawdziwy szef. ;D

6

Przypominam, że dzisiaj o g. 12 w południe ;D Lapcio wyjaśni tego łgarza Bartomeu.

6

@amanter Pique wie co mówi w końcu przyszły prezydent klubu. ;D

3

@IronSanHybrid Nie ważne czy Rumunia czy Czechosłowacja za kadencji pis nawet Niedzwiedz ma przeje***ne. xD

20

Zachwalamy tu Brajkłajta i słusznie, ale bardzo fajny debiucik zaliczył nasz "Lew" Memfis. Bardzo ładnie chodził do przodu nie bał się dryblingów brał grę na siebie. Jednym słowem super zawody w jego wykonaniu i czekamy na więcej bo widać po jego ruchach jaką ma swobodę w graniu.

9

@abram3k Moim zdaniem lepszy od Desta nie będzie.

1

@Dankhog Niebo a ziemia. Bez porównania.

21

Nasz przyszły Prezydent po pierwszej bramce dla Barcelony. ❤

/photo/1

17

Benzyna: Skoro nie ma już Messiego to teraz ja będą królem Pichichi w tym sezonie.
Brajkłajt: Potrzymaj mi "pifko".
xD

4

Już myślałem, że mamy z tej okazji zapłacić jakieś bonusy Atleti. xD No co? z Bartomeu nic nie wiadomo.

1

I ten moment gdy Barcelona strzela 4 bramki a ja szukam Messiego na liście strzelców.

2

Brajkłajt > Lewanbolski po pierwszej kolejce.

0

Brajkłajt uciszył La Bamble. xD

0

@Kamiloza91 Wybacz, ale nie zrozumiałem jaki nikt?

2

@QuiqueSetien1958 Zawsze i wszędzie.

17

No i Memfis zarejestrowany. I luzik.
- Tebas?
- Co?
- ty stara k...

0

Trzymaj Alaves mocno.

2

Strasbourg wrzuca 2 i Pesge nie ma xD a takie potężne miało być - Messi "pomusz".

0

@blodziakk I to byłby najpiękniejszy scenariusz. Po fazie grupowej żegnamy z LM. Oby się spełniło. ;)

2

Tymczasem Legia wygrywa na wyjeżdzie z Wartą Poznań 0-2. Bramki Lopes i Pekhart. Przykro mi @Janiama

0

@blodziakk I oby tak się stało. ;)

0

@avanes Czy legalne? dla wszystkich tak, ale nie dla romantycznego Pesge.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?