0

Odnoszę wrażenie, że wszyscy na LR czekają tylko na moment w którym Leo pocałuje logo Pesge czy nie xD

2

Tebas: I w Piz**u wylądowałem i cały misterny plan też w pizd***u. xD Karma.

0

@Mihcim Wiary nie brakuje, ale obawiam się, że Tatum i Brown to troszkę za mało. Wschód się wzmocnił a Boston osłabił. Takie Hornets to już spory problem dla Celtów a gdzie Nets, 76, Heat, Bucks, Hawks czy nawet takie Bulls? szykuje się spokojny sezon na ogranie młodziaków i nic więcej. ;)

0

@Mihcim Nic w tym sezonie nie będzie. Awans do PO to będzie sukces. :)

4

Widzę, że La Bambla nadal w żałobie. Poboli poboli i przestanie. Natomiast powoli wracamy do poważnej piłki. Przypominam, że dzisiaj o g. 21-00 mecz o Superpuchar Europy.
Chelsea - Villarreal.

7

Szkoda... Dinamo lepsze bez dwóch zdań. Kultura gry w tym dwumeczu po stronie Chorwatów. Nie było wstydu były szanse (Wieteska). Brawo za walkę do końca teraz walka o LE. I jeszcze jedno jak pięknie się ogląda piłkę przy takiej publiczności doping na pełnej przez 90 min. Brawo.

0

@BXOD Ma szamse na LE a na pewno zagra w LC.

4

W II połowie Legia bardzo dobrze wygląda. Jazda jazda!!!

0

@Image Z każdą minutą coraz odważniej Legia atakuje, Ale nie oszukujmy się będzie cięzko.

4

Z każdą minutą Legia coraz lepiej. Jazda Panowie!!!

0

@meteo100 Ogromna szansa jeśli wygrają dzisiaj. ;)

1

@Bykunn Pewnie Germańcom i Ruskim pewnie też.

9

Oprawa Legionistów przed pierwszym gwizdkiem... (L)
https://pbs.twimg.com/media/E8c5jAuXEAEy9v9?format=jpg&name=large

1

Za nerwowo Legia na początku.

1

@meteo100 Tak dokładnie.

1

@Nazio87 Nie

0

Jeśli Legia wygra z Dinamem w IV rundzie zagra z Mołdawskim Sheriffem Tyraspol.

1

@MesQueUnClub96 Zdecydowanie City w tym sezonie pozamiatają wszystko i wszystkich.

4

@blodziakk To ciekawe przed erą petrodolarów walczyli o utrzymanie w lidze bananowej, a teraz wielki klub z Historią oczywiście za tryliardy mln. A i jeszcze LM nie wygrali gdzie przeważnie kończyli wycieczkę na 1/8. Klub z Historią.

0

@marian_konopka A za co mieliśmy go podpisać?

0

@kaamil1910 I brawo!!! tak powinno być. ;)

1

No to teraz na La Bambli będzie więcej się mówiło o Pesge niż o Barcelonie. Co weekend będą analizy, wywiady i raporty. ;D

0

@Kacper1432 A otoczenie Tebasa jest optymistycznie nastawione.

0

@Encore Trzeba również dodać, że gdyby w Barcelonie mieli mózgi to ani jeden a i drugi nie zagrałby w Pesge. Ale że mamy bandę kretynów, którzy doprowadzili klub do ruiny finansowej i sportowej. To Szejk się cieszy.

8

Oj długo tego syfu nie posprzątamy. To się w głowie nie mieści jak można tak wielki klub o tak bogatej historii doprowadzić do takiego stanu.

0

@Encore Ciężko będzie z tym Benem. Tak patrzę na Nets i tak KD potrafi rzucić za 3 z półdystansu i wjechać pod kosz. Szaman podobnie a Broda wszyscy wiemy co potrafi. W ataku petarda (o ile są zdrowi) potrzebna solidna ławka i będzie ładnie. Z Benem opcje w ataku są mniejsze bo chłopak nie ma rzutu i z wolnymi ma spory problem zostaje tylko wjazd pod kosz za to w obronie Nets by mocno zyskali.

0

@VenoM Dokładnie tak - masz rację. To są proste i znakomite rozwiązania, które sprawdziły się na przestrzeni lat. ;)

0

@Encore Szaman jaki jest każdy widzi sporo ma pod tą kopułą to trzeba mu przyznać, ale jest zawodnikiem absolutnie wybitnym i strata takiego grajka będzie odczuwalna. ;)

1

@VenoM I powiem Ci, że to mi się bardzo podoba każdy pilnuje swojego limitu płac a jak chcesz być kozakiem i płacić więcej? nie ma sprawy to będziesz płacił extra podatek od luksusu? pasuje? pasuje i wszyscy zadowoleni. Przejrzyste rozwiązania każdy kibic może wejść na stronę i sprawdzić ile klub wydaje na zawodników nie ma żadnych wałków, machlojek wszystko jasne i czytelne. Szkoda, że w piłce nie ma takich rozwiązań.

1

@Encore Nets bardzo ładnie się zabezpieczyli. W przyszłym sezonie pewny mistrz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?