fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cule1234 Rudy jak Cię nie znoszę to tutaj racja. Wszyscy pomagają swoim klubom w walce o Europejskie puchary tylko nie u nas. Zamiast pomóc to takie kwiatki i to nie chodzi tylko o Legię, ale o wszystkie nasze zespoły walczące w Europie. Pomagajmy a wszyscy na tym skorzystamy.
27
Brawo Legia!!! Kultura gry po stronie Dinama widać swobodę w grze bez wybijanek po autach, spokój i mądre rozgrywanie. Natomiast Legia była słabsza widać róznicę na boisku masa strat w środku, wylewy w obronie i padaka w środku pola. Natomiast zremisowała walką i zaangażowaniem czyli tym wszystkim czego brakuje naszym gwiazdkom w reprezentacji. Jesteś słaby, ale walczysz do końca. I jeszcze jedno Borek podczas transmisji powiedział, że media Chorwackie śmiały się z Legii... ten remis smakuje jeszcze bardziej. Brawo Legia brawo Czesiu!!!. Czekamy na rewanż będzie się działo!!.
18
Legia!!!!!!!! Brawo Muci!!!! I Jazda!!!
0
Brawo Artek!!! Cudna obrona.
1
@PatrychoO Całe szczęści zagramy z nim w sezonie tylko 2 razy. ;D
2
Na całe szczęście w La LIga nie ma żadnych zespołów Red Bull więc spokojnie będzie dobrze. xD
9
Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
4
Taki Wieteska od razu wprowadziłby spokój w szeregach obronnych Barcelony. Szybki, dynamiczny, opanowany. Potrafi z głowy uderzyć, silny i pracowity. A co mamy obecnie? Lengleta. I to są te detale.
1
Tymczasem Legia po pierwszych 45 min. remisuje z Dinamo 0-0.
3
@Comentateiro Słuszna uwaga już poprawione.
3
Ciekawe co dzisiaj powie/przeczyta Holecka w Dzienniku.
3
@DonMatteo901 Ale pięknie zaorał lalę z TVprawdy i całą władzę. Brawo i w punkt.
1
@anxted @culesjasiules Dobra widzę @Fenelon napisał. Dzięki ;D
0
@culesjasiules A od kogo mamy tyle siana dostać? pytam bo dopiero komputer otworzyłem.
3
@FC1899Barca Fascynujące i przerażające jednocześnie.
2
@DonAndrzejos Na papierze ładnie to wygląda zobaczymy jak w praktyce.
0
@Encore Jak ładnie napisał @takisobiektos "Lebron i przyjaciele". Przyjdą kontuzje i skończy się mokry sen. Przypomina mi sie sytuacja z czasów Cavs tam również LBJ zbierał "swoich" ziomków. Zupełnie inaczej ma się sytuacja w Nets gdzie z głową budują ekipę. Ładnie to wygląda. Moim zdaniem absolutnie najlepsza ofensywa ligi.
3
@FanBarcy123 Rzuciła? Byczku to najlepsze co mogło Cię spotkać. NIe była Ciebie warta. Tyle ;D
2
@Kgorecki2500 Kurcze kiepsko. Zdrówka jak najwięcej. ;)
0
Ale w Paryżu to już na pewno.
0
Pękł balonik.... kolejny raz w ćwierćfinale.
0
Brawo Dziewczyny!!! Duma!!! ;D
2
@Triv44 @zadafcb Raczej taki Messi ;D Wielka Legenda dzięki za wszystko Wodzu!! Patriots pamiętają i zdrówka jak najwięcej. Już nie mogę się doczekać jego powrotu na Foxborough w 4 kolejce - Ciary. ;D
1
@Gosciuu To może być rok Argentyny w grach zespołowych Leo Copa America a siatkarze IO. ;D
3
@TridenteMSN 3: Legia, Raków i Śląsk.
0
@Encore No zobaczymy czy chłopak wykorzysta szansę. No sporo, ale kogo mieli wziąć? sam widzisz, że środkowych jest mało a w zasadzie nie ma nikogo wolnego na pozycję C. Tak jak napisałem Cavs nie mieli za bardzo wyjścia. Poza tym tak przepłaconych zawodników nie brakuje. To NBA. ;D
1
@UncleDrew Suns ładnie się budują. Mądrze.
0
@Encore Uważasz, że taki szczypior będzie miał szanse z ogranymi C w lidze? Taki Antek czy Embid szybko wybiją mu z głowy NBA. Allen będzie starterem a młody Mobley będzie zbierał doświadczenie. I tak jak napisałem Cavs zainwestowali w przyszłość i też nie mieli za bardzo wyjścia.
0
@Encore No nie mieli wyjścia. Poza tym Allen to przyszłość. Teraz będzie miał więcej minut i uważam, że się szybko spłaci Cavs. ;)
88
Skończyło się dymanie Barcelony. Może za czasów tego nieudacznika Bartomeu tak akcje przechodziły, ale to już przeszłość. Brawo Laporta krótko i na temat z tym szczypiorkiem.