fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
1 Sierpnia. Na ten dzień przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętamy.
Cześć i chwała Bohaterom!!!!
1
@Kwiatek67 Zerknij tu.
https://vimeo.com/581521867
6
@pt9 Nie brać narkotyków - głowa i życie spokojniejsze.
1
@escarabajo Jak zwykle GO NE ;D szykuje się dobry meczyk ;)
0
@Encore ;D;D:D
0
Zobaczycie, że jeszcze Pjanić odżyje przy tych młodych chłopakach.
0
@CuleNaZawsze1899 Dokładnie tak. Szkoda chłopaka.
1
Klepiemy elegancko tych Germańców i to bez Messiego. ;)
21
Ryszard Lwie Serce zamyka bużki La Bambli xD Brawo Rysiu.
0
@amanter Ryszard potrzebuje czasu i zaufania trenera bo prezesa zaufanie ma już od dawna. ;)
9
Ryszard ładnie skleił widać ten spokój w jego grze. Brawo Rysiu.
0
@dzefrej234 A to młody jest wypożyczony? nawet nie wiedziałem. ;)
0
@KapiFCB Właśnie widzę ;D
0
@tristan87 Nasza przyszłość. Oby tylko kontuzje go omijały.
3
@Grzbiet Zajebiste xD Dyzma zawsze na propsie. xD
3
Czasy się zmieniają a Panowie Roberto-Pique-Lenglet nadal w linii obrony
0
@Kapitan hawk W Dzienniku mają rozmach sku****ny. ;D
5
@amanter No tutaj genialnie się zachował. Baskets czy inne to by dreptał a tu młody poszedł do końca i pomógł. Wielkie barwa młody.
1
@MaziFCB @Persyfl @Pawel13sz Dziękuje Panowie no bez tych nazwisk to ciężko rozpoznać. ;D i brawo Gavi bardzo mi się podoba ten chłopaczek. Walczy.
5
W tej ostatniej akcji Stuttgartu kto nas uratował Gavincjusz? kurcze bez nazwisk z tyłu na koszulkach to nie wiem kto jest kim. ;D
1
Ale co pograli teraz chłopaki teraz.... u lala brawo Grizzly brawo Demir. ;D
1
Wylew w naszej obronie loading.....
4
@ObiektywnyKibic121 No właśnie mam tylko nadzieję, że jak już wróci Messi to Depay nie będzie go na siłę szukał tylko będzie robił swoje. I będzie pięknie.
1
@Worny Tak ;D
0
Zawsze byłem wielkim fanem Depaya. Zawsze.
0
Ryszard się rozgrzewa nie ukrywam, że czekam na jego jogę bonito.
0
@Encore W 100% prawda. ;D
5
Depay > turlacz
8
La Bambla>kawiarenka
1
@Encore Brawo ;D czekam specjalnie na niego ;D