fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neymarjr_143 ;)
3
Jak zwykle: mecz otwarcia, o wszystko i o honor ;D
1
A miało być gładkie 3-0 ;D pękł balonik ;D
0
Kurcze ale bida dzisiaj u naszych. Będzie ciężko. Irańczycy takimi akcjami złapią jeszcze większą pewność.
3
@DaPidejpi I taką "somsiedzką" postawę ja bardzo szanuję. Szkoda, że ja nie mam takiego sąsiada jak Ty. Ludzie to mają szczęście.
1
@Lub567 To się jeszcze okaże ;D
8
@tomek8756 Wyborny. Kolejny urząd, który będziemy sponsorowali i pieniążki będzie można spokojnie wyprowadzić to znaczy wydać.
7
Pancerny Marian i Gowin pokazują, że strachy na lachy i to Kaczyński ma się z nimi liczyć nie odwrotnie. xD Brawo Banaś.
1
@xVENUMx I jak te pisory mają przegrać jak takie bonusy "rozdajo". No jak xD
2
@DonMatteo901 To jest k****wa skandal.
6
@kaamil1910 A ja mam nadzieję, że chłopak wskoczy na swój max i nie będzie na siłę szukał Messiego tylko pokaże w pełni swój potencjał.
2
@Arn3th @VirtuoZ I wszystko się zgadza Panowie. Ekstraklasa najlepsza w Europie i NBA wiadomka ;D ale NFL to najlepsza z najlepszych. ;D
3
50 dni i wraca najlepsza liga świata. 50 dni i wjeżdżamy na pełnej. Pats Nation!!
https://x.com/i/status/1418558012088803333
0
Oj to teraz uważajcie jak Banaś pozamiata tych pisiorków jaskiniowców xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ptrx Jak zwykle są równi i równiejsi ;D
2
@Encore Kurcze to trudny temat xD wszyscy wiemy jak działa NBA. Ten pierścień jest dopełnieniem wielkich karier i każdy go szuka jak Gomul w LOTR szuka swojego pierścienia, który daje nieśmiertelność. xD Drexler, Barkley, Nash i wszystko wskazuje na to, że CP3 i wielu wielu innych wielkich będą na wiele wiele lat zapamiętani jako najlepsi z najlepszych, ale no właśnie bez pierścienia. Ja rozumiem Antka i jego przekaz. Ale takie jest NBA - tacy są ludzie.
2
@Encore Myślę, że bardziej chodziło mu o Nets, LA a wcześniej Heat. GSW zbudowani na drafcie więc nie wiem czy o to mu chodziło. ;) GSW w przyszłym sezonie pokażą swoją moc. ;)
8
Bucks czekali na to 50 lat. Brawo dla całej organizacji i fanów. Antek prawdziwy szef - MVP.
https://x.com/Giannis_An34/status/1418323275961282571/photo/1
1
@Bykunn O dobrze, że przypomniałeś ;D
0
@kuz Pepcio i bez pomocy Kejna zaorał PL teraz czas na LM.
2
@culesjasiules Spokojnie spokojnie mamy Pjanicia, Rikiego Pucza a i Roberto może w środku zagrać będzie dobrze byczku.
2
Tak to już dziś o g. 18 startuje najbardziej interesująca liga świata nasza Ekstraklasa. Nie ma drugiej takiej ligi gdzie poziom jest tak wyrównany tutaj każdy może wygrać z każdym a cieszynka po bramce może być tą... ostatnią. ;D
g. 18 Bruk-Bet vs Stal Mielec
g. 20 Lech vs Radomiak
1
@kryhaa A dziękuję i wzajemnie :D
3
@macio_944 A chyba że tak to nie mam nic przeciwko. ;D
17
@masterandservant Gdyby "zamknęli" internet.
10
@HighestInTheRoom Tylko w instrybutor nie strzelaj, nie strzelaj w instrybutor!!!.
1
@CuleNaZawsze1899 No cóż jak widać wreszcie wyciągamy wnioski. Ten akurat słusznie bo nie chcą z drobne nikogo puścić tak jak turlacza za 200 baniek.
2
@Katalonbar A może być jeszcze lepiej. ;D
0
@laulhe44 Mimo, że nie jestem fanem to nie ukrywam, że zapowiada się epicko. Do tego reżyseria Denisa Villeneuve'a to musi być dobre. ;)