0

3

Jak zwykle: mecz otwarcia, o wszystko i o honor ;D

1

A miało być gładkie 3-0 ;D pękł balonik ;D

0

Kurcze ale bida dzisiaj u naszych. Będzie ciężko. Irańczycy takimi akcjami złapią jeszcze większą pewność.

3

@DaPidejpi I taką "somsiedzką" postawę ja bardzo szanuję. Szkoda, że ja nie mam takiego sąsiada jak Ty. Ludzie to mają szczęście.

1

@Lub567 To się jeszcze okaże ;D

8

@tomek8756 Wyborny. Kolejny urząd, który będziemy sponsorowali i pieniążki będzie można spokojnie wyprowadzić to znaczy wydać.

7

Pancerny Marian i Gowin pokazują, że strachy na lachy i to Kaczyński ma się z nimi liczyć nie odwrotnie. xD Brawo Banaś.

1

@xVENUMx I jak te pisory mają przegrać jak takie bonusy "rozdajo". No jak xD

2

@DonMatteo901 To jest k****wa skandal.

6

@kaamil1910 A ja mam nadzieję, że chłopak wskoczy na swój max i nie będzie na siłę szukał Messiego tylko pokaże w pełni swój potencjał.

2

@Arn3th @VirtuoZ I wszystko się zgadza Panowie. Ekstraklasa najlepsza w Europie i NBA wiadomka ;D ale NFL to najlepsza z najlepszych. ;D

3

50 dni i wraca najlepsza liga świata. 50 dni i wjeżdżamy na pełnej. Pats Nation!!
https://x.com/i/status/1418558012088803333

0

Oj to teraz uważajcie jak Banaś pozamiata tych pisiorków jaskiniowców xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ptrx Jak zwykle są równi i równiejsi ;D

2

@Encore Kurcze to trudny temat xD wszyscy wiemy jak działa NBA. Ten pierścień jest dopełnieniem wielkich karier i każdy go szuka jak Gomul w LOTR szuka swojego pierścienia, który daje nieśmiertelność. xD Drexler, Barkley, Nash i wszystko wskazuje na to, że CP3 i wielu wielu innych wielkich będą na wiele wiele lat zapamiętani jako najlepsi z najlepszych, ale no właśnie bez pierścienia. Ja rozumiem Antka i jego przekaz. Ale takie jest NBA - tacy są ludzie.

2

@Encore Myślę, że bardziej chodziło mu o Nets, LA a wcześniej Heat. GSW zbudowani na drafcie więc nie wiem czy o to mu chodziło. ;) GSW w przyszłym sezonie pokażą swoją moc. ;)

8

Bucks czekali na to 50 lat. Brawo dla całej organizacji i fanów. Antek prawdziwy szef - MVP.


https://x.com/Giannis_An34/status/1418323275961282571/photo/1

1

@Bykunn O dobrze, że przypomniałeś ;D

0

@kuz Pepcio i bez pomocy Kejna zaorał PL teraz czas na LM.

2

@culesjasiules Spokojnie spokojnie mamy Pjanicia, Rikiego Pucza a i Roberto może w środku zagrać będzie dobrze byczku.

2

Tak to już dziś o g. 18 startuje najbardziej interesująca liga świata nasza Ekstraklasa. Nie ma drugiej takiej ligi gdzie poziom jest tak wyrównany tutaj każdy może wygrać z każdym a cieszynka po bramce może być tą... ostatnią. ;D
g. 18 Bruk-Bet vs Stal Mielec
g. 20 Lech vs Radomiak

1

@kryhaa A dziękuję i wzajemnie :D

3

@macio_944 A chyba że tak to nie mam nic przeciwko. ;D

17

@masterandservant Gdyby "zamknęli" internet.

10

@HighestInTheRoom Tylko w instrybutor nie strzelaj, nie strzelaj w instrybutor!!!.

1

@CuleNaZawsze1899 No cóż jak widać wreszcie wyciągamy wnioski. Ten akurat słusznie bo nie chcą z drobne nikogo puścić tak jak turlacza za 200 baniek.

2

@Katalonbar A może być jeszcze lepiej. ;D

0

@laulhe44 Mimo, że nie jestem fanem to nie ukrywam, że zapowiada się epicko. Do tego reżyseria Denisa Villeneuve'a to musi być dobre. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?