1

@takisobiektos Z kontuzją nie wygrasz. Przynajmniej odpocznie i wróci do zdrowia.

1

@Ojciec5tkidzieci genialny film i znakomita obsada.


1

@Grzbiet Tylko psy chociaż mam strach przed nimi. Kotów nienawidzę.

1

@JohnnyBarca I pewnie masz rację, ale skoro już gramy o ten puchar to grzechem jest nie wygrać.

0

@IbrahimAfellay Francja i Ymbapie?

3

@Janiama I gdyby nie Grizzly to pewnie PK byśmy nie wygrali.

2

@mekston Jeszcze daleka droga ;)

1

@gontex Trzymaj się tam byczku ;D

0

@NaFazieHitman 2 minuty.

4

I cyk Legia w 2 rundzie. Brawo. (L)

2

@MarioVeB! Depay na ławie? no nie. Obawiam się, że Fati już nie wróci do tej formy choć mam nadzieję, że się mylę. Także Messi, Kun i Depay. ;D

1

@zenoowity No zobaczymy co wymyśli nasz mister. Uważam, że z słabszymi tak grać będziemy.

2

Messi- Aguero-Depay czyli nowe magiczne trio MAD. I jazda po tryplete ;D

0

@IbrahimAfellay Messi - złoty a skromny.

3

@tobiasson92 Moje pierwsze skojarzenie z organizacją UEFA?- mafia.

7

Tymczasem "Szwagierka wicepremiera Jacka Sasina, zasiadająca w radzie nadzorczej Portu Lotniczego w Lublinie, nie zostanie objęta uchwałą PiS przeciw nepotyzmowi. Jak tłumaczą władze spółki, jej właścicielem nie jest Skarb Państwa, a samorządy. Dodatkowo uchwała mianem rodziny określa jedynie współmałżonków, dzieci, rodzeństwo oraz rodziców polityków." Czyli wszystko jest tak jak trzeba. ;)

0

@HERORICH2 Bardzo lubię słownych ludzi. I bardzo to szanuję. ;)

0

@Colon Dlatego ja przed kablowaniem zawsze pytam fachowców o zdanie. ;D
https://zapodaj.net/3ab5c1ca9df57.jpg.html

0

@elo1600 Oczywiście, że tak, ale moim zdaniem Jarek może mieć inna wizję.
@VeB100 @iniesta44 To trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie po co do UE się pchaliśmy? jak wyjdziemy to z czego będzie żył Czarnecki, który tylko listy podpisuje i udaje, że coś zmienia? Wróci robić za złotówki?

1

@domin682 Z tym zezłomowaniem to chyba było odwrotnie. xD

0

Zobaczycie, że Jarek wyprowadzi Polskę z UE.

11

Papcio Perez: „Co do Del Bosque, to mówią, że przejmie reprezentację, czy jak? Reprezentacji brakuje tylko Del Bosque, co? Del Bosque to nie jest trener piłki nożnej. Ludzie..."
Del Bosque: Potrzymaj mi "pifko".... MŚ 2010 i ME 2012. Dziękuję.

0

@Janas11224 I tak sobie myślę, że to nie przypadek, że odebrano mu finał Euro. Duet Borek - Kazek wypadł bardzo dobrze.

1

Czy nie uważacie, że czas Darka "Szpaka" Szpakowskiego jako komentatora dobiegł końca? osiągnął absolutnie wszystko w tym zawodzie i chyba czas się pożegnać.

0

@A_Gomesinho_21 Perełki ;D

6

Te taśmy Papcia Pereza to jest złoto no mówi jak jest xD teraz wyobrażcie sobie taśmy naszego magika Bartolomeu. xD

0

@NaFazieHitman Państwo z dykty.

6

@SkN Jestem zdania, że nikt Messiemu nie odbierze ZP ba nikt mu nawet nie zagrozi. Wszyscy na świecie wiedzieli jak długo czekał na poważny sukces z reprezentacją i wreszcie się doczekał i genialna postawa Lewego nic tu nie zmieni.

3

@Lionel_Messi10 Celi nie znam ale jak by się ktoś pytał to z Mokotowa jestem. ;D

0

@endriuuu2 A widzisz tak można było ale przed Pandemią. A teraz jak nie masz paszportu to wała nie dostaniesz. Takie czasy... ciężkie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?