fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Z kontuzją nie wygrasz. Przynajmniej odpocznie i wróci do zdrowia.
1
@Ojciec5tkidzieci genialny film i znakomita obsada.
1
@Grzbiet Tylko psy chociaż mam strach przed nimi. Kotów nienawidzę.
1
@JohnnyBarca I pewnie masz rację, ale skoro już gramy o ten puchar to grzechem jest nie wygrać.
0
@IbrahimAfellay Francja i Ymbapie?
3
@Janiama I gdyby nie Grizzly to pewnie PK byśmy nie wygrali.
2
@mekston Jeszcze daleka droga ;)
1
@gontex Trzymaj się tam byczku ;D
0
@NaFazieHitman 2 minuty.
4
I cyk Legia w 2 rundzie. Brawo. (L)
2
@MarioVeB! Depay na ławie? no nie. Obawiam się, że Fati już nie wróci do tej formy choć mam nadzieję, że się mylę. Także Messi, Kun i Depay. ;D
1
@zenoowity No zobaczymy co wymyśli nasz mister. Uważam, że z słabszymi tak grać będziemy.
2
Messi- Aguero-Depay czyli nowe magiczne trio MAD. I jazda po tryplete ;D
0
@IbrahimAfellay Messi - złoty a skromny.
3
@tobiasson92 Moje pierwsze skojarzenie z organizacją UEFA?- mafia.
7
Tymczasem "Szwagierka wicepremiera Jacka Sasina, zasiadająca w radzie nadzorczej Portu Lotniczego w Lublinie, nie zostanie objęta uchwałą PiS przeciw nepotyzmowi. Jak tłumaczą władze spółki, jej właścicielem nie jest Skarb Państwa, a samorządy. Dodatkowo uchwała mianem rodziny określa jedynie współmałżonków, dzieci, rodzeństwo oraz rodziców polityków." Czyli wszystko jest tak jak trzeba. ;)
0
@HERORICH2 Bardzo lubię słownych ludzi. I bardzo to szanuję. ;)
0
@Colon Dlatego ja przed kablowaniem zawsze pytam fachowców o zdanie. ;D
https://zapodaj.net/3ab5c1ca9df57.jpg.html
0
@elo1600 Oczywiście, że tak, ale moim zdaniem Jarek może mieć inna wizję.
@VeB100 @iniesta44 To trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie po co do UE się pchaliśmy? jak wyjdziemy to z czego będzie żył Czarnecki, który tylko listy podpisuje i udaje, że coś zmienia? Wróci robić za złotówki?
1
@domin682 Z tym zezłomowaniem to chyba było odwrotnie. xD
0
Zobaczycie, że Jarek wyprowadzi Polskę z UE.
11
Papcio Perez: „Co do Del Bosque, to mówią, że przejmie reprezentację, czy jak? Reprezentacji brakuje tylko Del Bosque, co? Del Bosque to nie jest trener piłki nożnej. Ludzie..."
Del Bosque: Potrzymaj mi "pifko".... MŚ 2010 i ME 2012. Dziękuję.
0
@Janas11224 I tak sobie myślę, że to nie przypadek, że odebrano mu finał Euro. Duet Borek - Kazek wypadł bardzo dobrze.
1
Czy nie uważacie, że czas Darka "Szpaka" Szpakowskiego jako komentatora dobiegł końca? osiągnął absolutnie wszystko w tym zawodzie i chyba czas się pożegnać.
0
@A_Gomesinho_21 Perełki ;D
6
Te taśmy Papcia Pereza to jest złoto no mówi jak jest xD teraz wyobrażcie sobie taśmy naszego magika Bartolomeu. xD
0
@NaFazieHitman Państwo z dykty.
6
@SkN Jestem zdania, że nikt Messiemu nie odbierze ZP ba nikt mu nawet nie zagrozi. Wszyscy na świecie wiedzieli jak długo czekał na poważny sukces z reprezentacją i wreszcie się doczekał i genialna postawa Lewego nic tu nie zmieni.
3
@Lionel_Messi10 Celi nie znam ale jak by się ktoś pytał to z Mokotowa jestem. ;D
0
@endriuuu2 A widzisz tak można było ale przed Pandemią. A teraz jak nie masz paszportu to wała nie dostaniesz. Takie czasy... ciężkie.