fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB https://pl.sat24.com/pl/eu/rainTMC
0
@agaFCB Mówię poważnie uważajcie bo idzie do Was grubo.
1
@AntekGriezmann Uwielbiam jak jest gorąco, ale to co się dzieje za oknami po takiej parówie to strach w oczach. ;)
6
Trzymajcie się tam na północy bo grubo idzie do was. Burze, ulewy i grad o silnym wietrze nie wspominając. Uważajcie na siebie Mordeczki.
3
@seba1324 Znakomity film jak wszystkie w reżyserii Pana Eastwooda. ;)
1
@LeoMessi1994 Grubo ;D w takim razie zdrówka ;D i na zdrówko. ;)
1
@LeoMessi1994 A jak jest tak na pełnej ;D skoro delikatnie wchodzi 0,7 tylko tak szczerze ;D
1
@Shapiro Sędzia, który Boga się nie bał. Łk. 18-2.
1
@Shapiro Oczywiście w innym przypadku po co miałby tu schodzić?
0
@DonAndrzejos Bucks nie ma o czym gadać. Dzisiaj Antek odpala i zamiata Suns. ;D
1
@Encore Z KD i Tatumem jest o tym przekonany ;D
0
@Encore Skład jest potężny zobaczymy co pokażą. ;D
0
@macio_944 Ale to przecież nic nowego. Szczepionka nie ochroni nas w 100% to raz a dwa każdy z nas ma zupełnie inny organizm mniej lub bardziej wyniszczony lekami czy innymi substancjami. ;D Szczepionka ma za zadanie w miarę spokojne przejście wirusa. A nie jakieś badania, które nic nie wnoszą. Bo kto to sprawdził? byłeś tam widziałeś? do takich rzeczy trzeba podchodzić z dystansem.
0
@Bobo25 Ja również mam nadzieję, że do tego nie dojdzie choć wcale bym się nie zdziwił przecież to Nowy Ład a raczej Wał.
1
@Tomo1989 @MesQueUnClub_87 @LS @macio_944 @GeneralXavi @Bobo25@Kgorecki2500 Można się z tego śmiać, ale sami widzicie co te pojeby robią. Czy to jest normalne? Jeszcze troszkę a będziemy zmuszeni do założenia książeczki partyjnej. I wszystkie "bonusy" rządowe będą tylko dla partyjnych 500+ i inne dodatki. Skoro na TVN się porywają to dlaczego mają zostawić internet? przecież to jedno z największych jeśli nie największe medium społeczne a kontrola nad nim to już prosta droga do zniewolenia narodu. A kto im przeszkodzi? ponad 30% poparcia. Tak jak napisałem wyżej Holecka zarzuci, że to zło i Pandemia się szerzy przez internet Rydzyk poprawi na kazaniu i już załatwione.
2
@Kgorecki2500 I to jest najgorsze. Holecka wrzuci 2 i zacznie opowiadać w Dzienniku, że internet to Szatan w czystej postaci i trzeba go "zamknąć" na wieki.
7
Jak tak dalej pójdzie to pis internet nam "zamknie". xD Druga Białoruś.
0
@Encore Szkoda Saricia. Cały sezon jest koszmarny jeśli chodzi o kontuzje. Niech szybko wraca do zdrowia.
0
@Vebrol Raczej Sterling.
2
@patry295 Szkoci i Walijczycy nie są za Anglią. Raczej przeciwnicy.
0
Dobra dobra Włosi ich rozjadą i zrobią takie rzeczy, że hu hu. A wiecie jak jest. Jak na coś bardzo liczymy to póżniej pół metra przed kiblem się zesramy. Boję się, że skoro jeden taki wałek przeszedł to w finale może się powtórzyć. #Mancinimusisz.
1
MVP? sędzia spotkania. Dał więcej niż chcieliśmy.
1
@marcinK0000 I to jeszcze na tak wielkim turnieju.
1
Finał Włochy-anglia i jeszcze komentarz Szpaka..... co tu może się nie udać?
22
Ja do tej anglii nic nie mam.... nawet szacunku.
0
@VamosRakieta Jak My wszyscy.
0
Mam tylko nadzieję, że będzie petycja w sprawie tego karnego.
9
Anglia dawno turnieju nie wygrała... także tego xD wycofali się z Superligi to w nagrodę dostaną Euro. Romantyzm UEFA xD
1
Mati płakałeś o karnego i dostałeś czego jeszcze jęczysz? xD
2
Aaaa to ten karny o którym Mati tak przeżywał połowę drugiej połowy. xD