fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo_95 Nowy Wał... przepraszam Ład. ;D
0
@vangoor Dlatego nie rozumiem tego jadu na pisorki i jego namiestnika jaśnie oświeconego Jarosława "krótkiego". Zastał Ligę drewnianą a wprowadził mistrza świata i tym samym odnowił oblicze tej Ligi. ;D
1
@Encore Jestem ciekawy kogo OKC wybierze z tych picków. ;D
1
@Mistrzu888 :D dokładnie. Oj za dużo kwasu się zrobiło z AR12 zobaczymy jak to się wszystko skończy. A sezon już tuż tuż. ;D
2
@sebasek99 Jaki rząd takie zabezpieczenia. Mnie zastanawia zupełnie coś innego. Ile już było takich ataków a o których nikt nic nie powiedział czy też nie dowiedział się. Bo coś mi się wydaję, że to nie pierwszy raz.
0
@AmigoBlancos Cały Canal się sypie i to już od dłuższego czasu.
2
Ależ ta piłeczka chodzi @zadafcb krótka rozgrzewka przed partyjką golfa. Tom "GOAT" Brady i legenda Rodgers. ;D Panowie odpoczynek, zdrówka i na pełnej w nowy sezon. :D
0
@Arkon Stara prawda mówi, że możesz być wielkim, ale jeśli nie masz wsparcia czy tak jak w NBA nie obudujesz swojej gwiazdy/gwiazd to nic nie wygrasz.
1
@Encore @Arkon Wielkie brawa mały generał pewnie poprowadził chłopaków. Wielki lider. Natomiast Bucks nie skreślam zakładam, że dali się wyszaleć i w G2 zobaczymy więcej walki i mam nadzieję zaciętą końcówkę dzisiaj znowu Holiday kompletnie zawiódł. Odpoczynek i jedziemy dalej. ;D
@huberto286 Nie przepadam za nim, ale misiek dla Antka to tylko kwestia czasu jak nie w Bucks to wygra go z innym zespołem. ;)
3
No cóż w G1 Panowie CP3 i Booker zmietli z planszy Antka i całe Bucks. Odpoczynek i w G2 na pełnej czas się zrewanżować ;D
0
@JackH Masz rację ciągle myślę, że Suns wchodzili do PO z 5 pozycji nie wiem czemu. I zgadzam się, że plan jest właśnie taki urwać jeden mecz i spokojnie zagrać u siebie. Tylko boję się, żeby ewentualny powrót Antka nie skończył się tak jak Davisa. To będzie długa seria niech spokojnie wraca do zdrowia.
0
@JackH Uważam, że powinien odpuścić. Ja rozumiem G1 w finale mecz na własnym parkiecie, ale obawiam się, że skończy jak Davis w serii z Suns. Na spokojnie jest czas.
0
@MadafakinGuy Bucks in 6 ;)
8
Jacobs idzie jak przecinak i takiego Basktesa chcę widzieć w przyszłym sezonie "Get the F*** Out of My Way". Na pełnej i po tryplete ;D
0
@BartqRKO Oj tak i wcale nie jest to wykluczone, że będzie 7 spotkań w regularnym jeśli dobrze pamiętam oba pojedynki na maxa zacięte i różnice dosłownie 1 pkt. ;)
0
@escarabajo Wiem wiem ;)
0
@Encore Chyba jeszcze nie zgra i moim zdaniem w g2 również nie. Ale zobaczymy. ;)
1
@Encore Dzisiaj Krzysiu i Holiday zmiatają Suns ;D
9
Przypominam tylko, że dzisiaj o 3 odpalamy fajerwerki przed nami G1 w wielkim finale NBA. Suns vs Bucks. Zapinamy pasy i jazda.
0
@konrad1661 Tak jak Polska miałaby finał Ejro z Turbo Grosikiem. ;)
1
@4drian0 I error 402 na stronie xD
2
Nie ma co psioczyć dobry meczyk i emocje do samego końca.
2
Baskets już wie, że karne tuż tuż. xD
1
@Cvzx @Mario96w Oczywiście to tak pół żartem, ale nawet najwięksi kiedyś zejdą ze sceny i może to będzie właśnie ten dzień ;D
2
Coś czuję, że Hurkacz pozamiata ten cały Wimbledon.
0
@PatrychoO To ciekawe bo sam Hugh zapowiadał po ostatniej serii, że nie chce dalej brać udziału w projekcie zwanym Wolverine.
19
Tymczasem dzisiaj swoje 75 urodziny obchodzi Sylvester Stallone. Zdrówka byczku.
0
@Janas11224 Gratulacje byczku!!! wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.... inżynierskiej drodze. ;D
1
@FCB24 @Encore @BartqRKO Podobno Indiana chce trejdować po Big Bena xD
2
@wpwelement Przecież odpowiedz jest oczywista.... Polska. Koszuleczkę poproszę w rozmiarze L. ;D