fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem Morata xDxDxD
0
Dobra Sousa wrzyutka na Lewego bo nie ugramy tego. Ino raz
1
Husaria się zesrała.
9
Sił i koncentracji wystarczyło nam na 1,5 minuty xD
3
A Wy już kolejnego przeciwnika szukaliście xD z czym do ludzi.
1
@Janiama 0-1 dla Szwecji, i 1-0 dla Hiszpanii. ;)
0
@Encore Cluppers- Bucks i Antek się cieszy z misia ;D
0
@tadzik447 Tadziu jak zwykle w punkt na Ciebie zawsze można liczyć. ;D
@Encore No boli boli ale co mecz życia zagrał Payne to nie mam pytań 2-0 dla Suns czyli Clippers teraz pokażą moc. ;D
1
@Objectivo No tak mnie wzięło momentalnie i cyk na podusi i jak mnie głowa zaczyna napier...ć ;D
6
Boli mnie głowa i nie mogę spać...
0
@45M4R 1-1 lub 1-2 dla Szwecji.
3
@Kwiatek67 Uważam, że największym wygranym był Mingueza.
0
Coś czuję, że jutro nasi sprezentują nam porażkę. Atmosfera jest bardzo podobna do tej z przed meczu z Słowakami brakuje mi tylko tłita Kowala, że w składzie Szwecji sami kelnerzy. Także pewnie wygramy.
0
@aldewir Dzięki o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam serdecznie ;)
0
@aldewir Nic nie chcę tylko nadać list i nic więcej.
0
@german_17 Widzisz nie zależy mi na tym aby do mnie wrócił. Znalazłem coś i chcę tylko to oddać właścicielowi. Czyli rozumiem, że jeśli tego nie wpiszę to nie wyślę tego listu dobrze rozumiem?
0
Pany takie pytanko mam. Jeśli chcę wysłać list polecony czy wypełniając potwierdzenie nadania muszę wpisać moje dane czy wystarczą adresata? nie chcę umieszczać moich danych. Przejdzie to czy nie?
1
@takisobiektos Wielkie brawa dla Younga. I czas najwyższy coś zmieniać w NBA.
0
@BartqRKO Moim zdaniem Rakiety i niech wracają do gry. ;)
1
@Keson Rozumiem o co Ci chodzi. Oladipo znowu się połamał także On raczej już odpada. I raczej już nic z niego nie będzie. On po kontuzji w Indianie grał bardzo słabo. No lato zapowiada się ciekawie i ja osobiście uważam, że w 76 nic się nie zmieni może jakieś drobne zmiany na ławce i to wszystko. ;) Natomiast jasną sprawą jest, że Beal długo w Waszyngtonie nie posiedzi bo jestem pewien, że nie obudują go tak aby bić się o PO.
0
@Encore No cóż PTB musi koniecznie coś zmienić. Widać, że tam formuła się skończyła i pewnego poziomu już nie przeskoczą. Ale czy Simmons jest im potrzebny mają Nurkcia a przecież rozgrywał nie będzie bo mają Lillarda.
@Keson Pytanie tylko czy Beal znowu chce być 2 opcją. w 76 dzieli i rządzi Embid.
0
"Nobody believes in You,
You've lost again and again and again, the lights are cut off,
but You're still looking at your dream,
reviewing it every day and saying to yourself
IT'S NOT OVER UNTIL I WIN!!!!."
0
Ruskie robą comeback. A pamiętacie finał LM w Stambule? xD
1
Czerczesow ruszaj bo Putin nie wybacza. xD
1
Także uważajcie na siebie. "Zbliżający się do Polski groźny front spowodował już spore straty m.in. w Holandii, Belgii i Niemczech. Ekstremalna pogoda dotknęła również Francję, gdzie tornado zerwało dach wieży kościelnej w Saint-Nicolas-de-Bourgueil na zachodzie kraju."
0
@BartqRKO Przykro mi stary, ale nie da się poważnie myśleć o finałach mając w składzie gościa, który nie potrafi rzucać. Natomiast jak zwykle staram się patrzeć na to z szerszej perspektywy. Uważam, że gość jak Simmons, który nie potrafi rzucać a świetnie czuję się w akcjach w pomalowanym powinien być maksymalnie wykorzystywany w tym elemencie. I to jest najpoważniejszy błąd Doca, że nie przepracował z zespołem właśnie zagrywek pod Bena. Osobiste to już w ogóle porażka. Jeszcze rozumiem, że w regularnym ale w PO?.
1
@Colin94 To przy Was moje skromne 70 wygląda blado. :D
1
@Coutinho007 O kurde grubo ;D
0
Nie wiem jak u Was ale na moim termometrze jest 70.... 70 w skali Sasina xD
0
@MatiFCB2000 Powodzenia byczku będzie dobrze ;D