fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Belgowie wrzucili Rudego na boisko i nie ma co zbierać.
0
@damianex10 zajebiste xD Podrażniona husaria pokaże Hiszpanom gdzie raki zimują. xD
1
@takisobiektos Pomaga jak może aby Nets zameldowali się w fianle. ;D
2
@takisobiektos No mam nadzieję, że jednak Bucks :) niech wygra lepszy.
0
@marcin000019 I jeszcze przez kilka lat na tym szczycie zostanie.
13
Ale bym sobie obejrzał taką Barcelonę z Eto, Messim i Titi Henrym.
6
@Zieliniak Tak zwana zmiana pokoleniowa xD
1
@BartqRKO Przykro mi Bartek, ale seria 76 ucieka teraz potwornie ciężki mecz w Atlancie. I to może być koniec sezonu.
2
@takisobiektos Trzeba przyznać, że 76 dały ciała i to po całości. A dopełnieniem tego jest 4/14 Simmonsa z wolnych xD w tak ważnym meczu.
3
@korolocik No czy na luzie to nie wiem dzisiaj Bednarek mówił, że teraz zagrają na pełnej. Także drżyj Hiszpanio xD
3
@Barwindg szkoda, że nie czarny i perfect combo ;)
0
@Quavosk Wykończenie wykończeniem widać tu spore braki, ale bramkarką byłaby świetną ;D
0
Macedonia robi comeback. A pamiętcie finał LM i Milan?
4
@Nano22 A ja uwielbiam i kocham takie ciepełko. ;D
1
I to chyba byłoby na tyle w kwestii Macedonii.
1
@Senyer Pięknie napisane. I taka jest smutna prawda.
1
@LS Tak zwani "fachofcy" xD powodzenia byczku i oby wszystko się "udało". ;D
0
@Nazio87 No jak co powie? Czas wyciągnąć wnioski xD
1
@PiotrR @daniel32778 @PlsNotAtletico To nasi bohaterzy teraz dadzą z siebie wszystko dla nas Polaków ;D
4
@avanes Nie skreślajmy jeszcze Polski chłopaki zapewniają, że teraz dadzą z siebie wszystko. Także jeszcze wszystko się może zdarzyć ;D
0
Potężna Księżna Walii spudłowała xD
2
@Encore Zgadzam się Panowie i tak jak ładnie napisał @Mns21 bez Kawy Jazz w finale. Mitchell mimo kontuzji gra znakomicie więc raczej po serii.
0
@Encore Wychodzi na to, zę Antek to taka miękka faja. Seria jeszcze nie skończona a tu takie kwiatki. Przecież po zakończonej serii mógł coś takiego napisać. Dziwna sprawa ;D
0
@BartqRKO Kurcze, ale CP3 ma pecha to brak słów. Jak nie kontuzje to Covidy. Coś czuję, że tytuł nie jest mu pisany. ;D a tak poważnie Suns muszą sobie radzić i powiem, ze jestem ciekawy jak się zaprezentują. Co do Kawy to ogromna strata i chyba losy serii są właściwie przesądzone. Cholerne kontuzje.
0
@tristan87 Przecież tu niema się nad czym zastanawiać. Pan Tomek "truskawka" Hajto deklasuje konkurencję. Legenda.
1
@BartqRKO Odnoszę wrażenie, że im głośniej krzyczą "mr. Playoff P" tym lepiej gra. ;)
3
@BartqRKO Tak troszkę nie doceniam i Jazz i Suns a to ze względu na brak doświadczenia. Natomiast uważnie patrzę na wspomnianych Clippers i tego rzeżnika Leonarda bo to co On i PG13 wyprawiają z Jazz to głowa mała i mogą wygrać tę serię. Widać, że chłopaki wrzycili 2 bieg i pozamiatali Jazz w g3 i4.
0
@Encore Bucks i jednak Suns. No co ten CP3 wyprawia z tymi młpdymi chłopakami... coś pięknego. Natomiast ja postawię na Clippers i zagrają właśnie przeciwko Suns w finale zachodu. ;)
1
@BartqRKO Masz rację w zasadzie droga do tytułu otwarta przed zdrowymi Nets. Bo nie ma się co oszukiwać i bez Brody a z zdrowym KI oni by ten tytuł wygrali. Przecież Oni idą jak przecinak. Grają szybko, agresywnie nawet z tym połamanym Griffinem śmigają jak ta lala. A przecież 76 już z połamanym Embidem męczą się z młodymi Hawks więc bez problemu by 76 w finale wschodu pykneli. Dla mnie Bucks w finale i wygrywają tytuł.
0
@parpe Masz sporo racji natomiast też było mniej czasu do przygotowania między sezonami. Poprzedni przez covid był jaki był i w zasadzie miesiąc przerwy i znowu jazda. No coś trzeba zmieniać bo widać, że najlepsi w decydującej fazie PO padają jak muchy. A przecież nie o to tu chodzi. Mają grać w najsilniejszych składach.