fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Dla własnego zdrowia tak powinien postąpić.
1
@Encore Oby tylko nie złapał kontuzji bo to byłby najgorszy scenariusz. Szkoda, że tak to wygląda. Cały ten sezon pod względem kontyzji to koszmar.
1
@Encore Jednym słowem Nets sporo zaryzykowali. I na razie się nie opłaciło.
0
Broda 0/6 z gry w ponad 20 minut. Durant sam tego nie udzwignie.
1
@Kacper1432 To jest kolejny już poważny turniej gdzie Złota piłka nic drużynie nie daje a wręcz długimi fragmentami tylko przeszkadza. Bo ja od kapitana reprezentacji Polski wymagam czegoś więcej niż machanie łapami czy prezentowanie nowego szamponu do włosów. Zobacz jak gra Słowacja, Węgry czy Austria. Tam złotych piłek nie ma a jak przyjemnie się na nich patrzy. Może wielkiej finezji nie ma, ale jest walka, zaangażowanie u nas nie ma tych prostych rzeczy. Słuchaj są sytuacje, że piłka odbija się od naszych zawodników. Takie rzeczy to się na podwórku dzieją w meczach między 2A a 2C. A tu nasi "profesjonalni" kopacze na wielkim turnieju nie potrafią piłki przyjąć czy 3 razy podać dokładnie. Z czym do ludzi.... przecież to jest śmiech na sali. Jesteśmy najgorszą ekipą tego turnieju na dzień dzisiejszy.
2
@Piorun Jak sam wspomniałeś to jest tylko wierzchołek góry. Nie tylko repka się cofa popatrz co się dzieje z naszą ligą. Przecież nas leją wyspy owcze albo sie męczymy strasznie z klubami z samego końca rankingów. Przecież jeszcze 20 lat temu walczyliśmy jak równy z równym z Barceloną czy innymi włoskimi klubami a dzisiaj? eliminacje do eliminacji. Śmiech na sali.
0
@Jankes94 I już będzie ciekawie.
0
@Encore No zobaczymy to bardzo istotny mecz jeśli Bucks wygrają to już tego nie wypuszczą. A g6 mają u siebie. Zobaczymy co się dzisiaj wydarzy.
2
@avexavi xD dobre byczku. Spokojnie Sousa już go na finał ustawi jak trzeba. ;D
0
@Encore Bardzo duże ryzyko zobacz co było z Davisem w LA również szybko chciał wrócić i cyk... kolejna kontuzja. Jestem za Bucks więc wiadomo, że bez Brody szanase są większe i zgadzam się z @FCB24 kurcze uważałem, że Bucks pokażą siłę a wyglądają bardzo słabo. Bez KI i Brody a w G4 wynik do końca 3qw był stykowy bodajże +10 dla Bucks.
34
Pięknie Panowie i dziękujemy!!!
4
@DaPidejpi Będzie dobrze byczku :D
0
@amanter Pan koszykarz. Gratulacje!!!
6
+21 więc już można świętować!!! Campeones Campeones ole ole ole!!!!!
FC Barcelona nowym mistrzem Hiszpani w Kosza. W wielkim finale bardzo pewnie 2 krotnie ograliśmy Śmietany. Brawo Panowie!!! Dzisiaj Mirotić pozamiatał. Visca el Barca!!!
2
@Encore Robi swoje :D
1
Mirotić dzisiaj pięknie zamiata białych ;D
1
@NaFazieHitman Każdy się motywuje na swój sposób xD
1
@amanter I właśnie takiego nam było trzeba.
2
Walka i poświęcenie tak wygrywa się tytuł.
połowa 3 qw i +21 dla Barcy
2
@Nieznajomy Jestem ciekawy formy Włochów. Czy pójdą za ciosem czy wręcz przeciwnie złapią zadyszkę.
9
@AmigoBlancos Potężna UEFA xD
1
Emocje powoli opadają to ja tylko przypomnę, że już jutro 3 petardy przed nami na Euro. ;D
Finlandia - Rosja g. 15
Turcja - Walia g.18
Włochy - Szwajcaria g. 21
0
@AmigoBlancos Francja bo ma większe doświadczenie w takich turniejach. Takie jest moje zdanie.
1
Francja do przodu, Niemcy płaczą, Komar się nie połamał. Jest pięknie.
0
@Jankes94 I to widać Barca gra bardzo pewnie a real bez ognia.
1
@amanter Teraz spokojnie w II i tytuł wraca do nas.
0
I pięknie w G2 lejemy białych i po pierwszej połowie Barcelona prowadzi +18. I teraz na spokojnie w II połowę. I po mistrzostwo!!!
0
@yla Lewy: Wolę do Mullera.
0
@mekston Ale i tak zezłomowane.
0
Dobra Niemcy zezłomowane.