4

@Heheszek71 Kurcze gdzie się nie pojawi to wszystko psuje. Juve popsuł teraz Coce popsuł. Masakra.

4

Ale się podniecacie Busi w swoim prime to nosem wciągał takie Ymbapie.

1

Ładnie lejemy białych w kosza 35-19. Jazda!!!

1

@mariogbch do 2 wygranych.

2

@Thomson29716 xD kurła złoto xD

5

Lew widzący dominację Francji ma mokro w majtkach. Więc będzie wąchane. xD

1

@neeed xD zajebiste

2

La Bambla nie zawiodła pękam ze śmiechu czytając komentarze xDxDxD a Szpaku I Lewanbolski to truskaweczka. xD

0

Także wypatrujcie Maradony może ktos będzie miał sczczęście xD

1

@Thomson29716 A jak jest Bayern to z pewnością nie zabraknie Cipki Lewego. xD

5

Dzisiaj Węgrzy pokazali kawał serducha i wielkie brawa. Może warto wrócić do Polskiej myśli szkoleniowej, ale tej prawdziwej.


1

@Comfortable_ I to jest ta róznica między najlepszym w historii a Penaldo. ;D

1

@Mario96w No trudno

0

A Siiiiiiiiiiiiiiii xD

0

A mówiłem, że spuchną. Lać penaldo Węgry!!!

0

@Encore Bez dwóch zdań.

1

"W wielkim turnieju drużynę muszą ciągnąć liderzy. Dziś pociągnęli ją w dół." Andrzej "Twaro" Twarowski. W nawiązaniu do wczorajszej kompromitacji nasych Orłów. Jak zwykle w punkt.

3

Komentarz usunięty

2

@Martwy @Mario96w @amanter Wszystko przed nami Panowie ;) oby jednak Węgrzy ;D

0

@4drian0 Stara piłkarska prawda. Mądrego to aż miło posłuchać. ;)

4

A ja wam mówię, że Portugal spuchnie i Węgrzy coś strzelą.

0

@Hanok Słychać spełnienie w głosie Iwańskiego xD

1

This is blasphemy! This is madness! - Madness? This is Sparta!!!


1

@tomek8756 I tak się robi karierę. Jestem ciekawy kiedy swoje odznaczenie odbierze pan Szumowski za sprawną akcję z zakupem respiratorów.

0

@Mroziu Dokładnie i efekt wszyscy widzimy. Jak im nie wstyd to ja nie mam pojęcia. I teraz się zaczyna gadka, ze teraz zagramy lepiej... nosz ku***a mać. Banda patałachów.

2

Ale, że Dudka nie powołali... skandal.

1

@BorzyKrzys Najlepszy skrzydłowy naszego kraju.... xD razem z Peszko.

0

@FanKFC Dla mnie osobiście nie ma zdziwienia. Już podczas eliminacji graliśmy słabo o sparingach czy innych ligach narodu nie wspominając. Nie ma żadnej taktyki, kiedyś była wrzutka na Lewego xD teraz nawet z tym elementem mamy spory problem. Do tego dochodzi psychika bo jak można to inaczej wytłumaczyć kolejny turniej zaczynamy od porażki? i to z najsłabszym zespołem. Z czym do ludzi...a w składzie złote piłki i inne gwiazdy europejskiej piłki. A tu stają Słowacy wybiegani, walczą o każdą piłkę. Ach szkoda slów.

0

@Tales_Omletu To nasze przeznaczenie.

1

Odnośnie zamknięcia kopalni Turów przeczytałem, że "Zgodnie z uchwałą rządu, Jacek Sasin, Michał Kurtyka, Zbigniew Rau i Konrad Szymański mają się zająć rozwiązaniem sporu o Turów".
Nie wiem jak Wy, ale jak widzę, że za poważne sprawy zabiera się Jacuś Sasin to jestem dziwnie spokojny, że wszystko będzie dobrze. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?