fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Heheszek71 Kurcze gdzie się nie pojawi to wszystko psuje. Juve popsuł teraz Coce popsuł. Masakra.
4
Ale się podniecacie Busi w swoim prime to nosem wciągał takie Ymbapie.
1
Ładnie lejemy białych w kosza 35-19. Jazda!!!
1
@mariogbch do 2 wygranych.
2
@Thomson29716 xD kurła złoto xD
5
Lew widzący dominację Francji ma mokro w majtkach. Więc będzie wąchane. xD
1
@neeed xD zajebiste
2
La Bambla nie zawiodła pękam ze śmiechu czytając komentarze xDxDxD a Szpaku I Lewanbolski to truskaweczka. xD
0
Także wypatrujcie Maradony może ktos będzie miał sczczęście xD
1
@Thomson29716 A jak jest Bayern to z pewnością nie zabraknie Cipki Lewego. xD
5
Dzisiaj Węgrzy pokazali kawał serducha i wielkie brawa. Może warto wrócić do Polskiej myśli szkoleniowej, ale tej prawdziwej.
1
@Comfortable_ I to jest ta róznica między najlepszym w historii a Penaldo. ;D
1
@Mario96w No trudno
0
A Siiiiiiiiiiiiiiii xD
0
A mówiłem, że spuchną. Lać penaldo Węgry!!!
0
@Encore Bez dwóch zdań.
1
"W wielkim turnieju drużynę muszą ciągnąć liderzy. Dziś pociągnęli ją w dół." Andrzej "Twaro" Twarowski. W nawiązaniu do wczorajszej kompromitacji nasych Orłów. Jak zwykle w punkt.
3
Komentarz usunięty
2
@Martwy @Mario96w @amanter Wszystko przed nami Panowie ;) oby jednak Węgrzy ;D
0
@4drian0 Stara piłkarska prawda. Mądrego to aż miło posłuchać. ;)
4
A ja wam mówię, że Portugal spuchnie i Węgrzy coś strzelą.
0
@Hanok Słychać spełnienie w głosie Iwańskiego xD
1
This is blasphemy! This is madness! - Madness? This is Sparta!!!
1
@tomek8756 I tak się robi karierę. Jestem ciekawy kiedy swoje odznaczenie odbierze pan Szumowski za sprawną akcję z zakupem respiratorów.
0
@Mroziu Dokładnie i efekt wszyscy widzimy. Jak im nie wstyd to ja nie mam pojęcia. I teraz się zaczyna gadka, ze teraz zagramy lepiej... nosz ku***a mać. Banda patałachów.
2
Ale, że Dudka nie powołali... skandal.
1
@BorzyKrzys Najlepszy skrzydłowy naszego kraju.... xD razem z Peszko.
0
@FanKFC Dla mnie osobiście nie ma zdziwienia. Już podczas eliminacji graliśmy słabo o sparingach czy innych ligach narodu nie wspominając. Nie ma żadnej taktyki, kiedyś była wrzutka na Lewego xD teraz nawet z tym elementem mamy spory problem. Do tego dochodzi psychika bo jak można to inaczej wytłumaczyć kolejny turniej zaczynamy od porażki? i to z najsłabszym zespołem. Z czym do ludzi...a w składzie złote piłki i inne gwiazdy europejskiej piłki. A tu stają Słowacy wybiegani, walczą o każdą piłkę. Ach szkoda slów.
0
@Tales_Omletu To nasze przeznaczenie.
1
Odnośnie zamknięcia kopalni Turów przeczytałem, że "Zgodnie z uchwałą rządu, Jacek Sasin, Michał Kurtyka, Zbigniew Rau i Konrad Szymański mają się zająć rozwiązaniem sporu o Turów".
Nie wiem jak Wy, ale jak widzę, że za poważne sprawy zabiera się Jacuś Sasin to jestem dziwnie spokojny, że wszystko będzie dobrze. xD