fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Broda już podobno gotowy także nie skreślajmy Nets.
0
@bielik Nie no jeszcze nic straconego bez Irvinga wynik jest stykowy, Także trezba czekać do końca choć sam Durant może tego nie wygrać.
0
@Encore Irving już dzisiaj nie zagra kontuzja kostki.
0
@Encore @PiotrR @PlsNotAtletico także trzymam kciuki ;D
2
A przypomnę, że było już 2-0 xD
2
I jak tam Panowie wasze kuponiki xDxDxD
0
Pomarańcze jakie obsrane xD
2
Przypomina wszystkim, że dzisiaj rozpoczyna się Copa America. Zaczynamy o 23.
1
To co gra P.J Tucker i to jak gasi Durantulę... bajka znakomita gra w def. i w ataku dzisiaj znakomity. Bucks +5 do przerwy. Brawo.
0
@Encore Prawda? ale cała ta seria jest bardzo dziwna ;D
1
11-23 za 3 Bucks dzisiaj ładnie w tym elemencie.
1
I szybki run Bucks 10-0!!!
1
Ukraina gra bardzo mądrze. Brawo oby tylko wytrzymali.
0
@Encore Masz rację i to widać bardzo mądrze odcinają wysokich od pomalowanego i sami groznie kontratakują.
0
Trzeba pochwalić Nets. Trzymają Antka daleko od kosza i to przynosi efekty. Super 1 qw.
3
Ależ Fijołek pozamiatał w tym Rzeszowie ;D
1
@Pawelec7 Te minusy przesłaniają wszystkie plusy Holandii.
0
@KapiFCB Dlatego liczę na to, że dzisiaj na pełnej i win Bucks. Zobaczymy jak będzie. ;)
3
Antek już się grzeje. Czas zlać Nets #Antekmuszisz ;D
2
@amanter A to prawda, ale na wyjeżdzie to piękna sprawa i smakuje wybornie. ;D
@Encore Wiem, wiem jestem już gotowy. Antek dzisiaj wyjaśnia Nets. ;D
1
Ależ pięknie jedziemy z białymi xD jazda panowie.
0
@Kurkmen Chciałbym zobaczyć pewną siebię Polskę, ale wiem, że w obronie będzie kilka wylewów i jeden wielki Chaos. Bo tak generalnie zaczynamy każdy poważniejszy turniej. I jutro będzie podobnie. Wybijanie i długa na Lewego. Słowacy zamurują na 100% a my będziemy się męczyć.
0
@Kurkmen Grubo poleciałeś. Jestem przekonany, że Szwedzi i Hiszpanie już robią w gacie przed potężną Polską. xD Wcale bym się nie zdiziwł gdybyśmy przegrali z Słowakami. Czytam, że musimy, że Słowacy piłkarsko słabi. A właśnie takie ekipy robią najlepsze wyniki i psują mnóstwo krwi i tak właśnie będzie jutro.
1
@Krzycho I warto wspomnieć, że 3 miejsce ostatecznie zajęła ekipa P$G pokonując Nantes 31-28. ;)
1
@fcbarcafan19 Dokładnie tak ;D
7
I taka ciekawostka w 5 dotychczas rozegranych spotkaniach Euro 2020 nie padł ani jeden bezbramkowy remis.
0
@Roobo To początek turnieju nie ma co się przemęczać. Ważne 3 pkt i kolejny mecz. Prawdziwe granie rozpocznie się od 1/8.
0
@Uukasz_93 Nie ukrywam, że czekam na ten pojedynek. Starcie tytanów. ;D Dziękujemy złodziejska UEFO za te emocje.
3
@IronSanHybrid Byli po prostu słabsi.
1
@masa11 Jak Psikutas bez "S".