0

@Encore Broda już podobno gotowy także nie skreślajmy Nets.

0

@bielik Nie no jeszcze nic straconego bez Irvinga wynik jest stykowy, Także trezba czekać do końca choć sam Durant może tego nie wygrać.

0

@Encore Irving już dzisiaj nie zagra kontuzja kostki.

0

@Encore @PiotrR @PlsNotAtletico także trzymam kciuki ;D

2

A przypomnę, że było już 2-0 xD

2

I jak tam Panowie wasze kuponiki xDxDxD

0

Pomarańcze jakie obsrane xD

2

Przypomina wszystkim, że dzisiaj rozpoczyna się Copa America. Zaczynamy o 23.

1

To co gra P.J Tucker i to jak gasi Durantulę... bajka znakomita gra w def. i w ataku dzisiaj znakomity. Bucks +5 do przerwy. Brawo.

0

@Encore Prawda? ale cała ta seria jest bardzo dziwna ;D

1

11-23 za 3 Bucks dzisiaj ładnie w tym elemencie.

1

I szybki run Bucks 10-0!!!

1

Ukraina gra bardzo mądrze. Brawo oby tylko wytrzymali.

0

@Encore Masz rację i to widać bardzo mądrze odcinają wysokich od pomalowanego i sami groznie kontratakują.

0

Trzeba pochwalić Nets. Trzymają Antka daleko od kosza i to przynosi efekty. Super 1 qw.

3

Ależ Fijołek pozamiatał w tym Rzeszowie ;D

1

@Pawelec7 Te minusy przesłaniają wszystkie plusy Holandii.

0

@KapiFCB Dlatego liczę na to, że dzisiaj na pełnej i win Bucks. Zobaczymy jak będzie. ;)

3

Antek już się grzeje. Czas zlać Nets #Antekmuszisz ;D


2

@amanter A to prawda, ale na wyjeżdzie to piękna sprawa i smakuje wybornie. ;D
@Encore Wiem, wiem jestem już gotowy. Antek dzisiaj wyjaśnia Nets. ;D

1

Ależ pięknie jedziemy z białymi xD jazda panowie.

0

@Kurkmen Chciałbym zobaczyć pewną siebię Polskę, ale wiem, że w obronie będzie kilka wylewów i jeden wielki Chaos. Bo tak generalnie zaczynamy każdy poważniejszy turniej. I jutro będzie podobnie. Wybijanie i długa na Lewego. Słowacy zamurują na 100% a my będziemy się męczyć.

0

@Kurkmen Grubo poleciałeś. Jestem przekonany, że Szwedzi i Hiszpanie już robią w gacie przed potężną Polską. xD Wcale bym się nie zdiziwł gdybyśmy przegrali z Słowakami. Czytam, że musimy, że Słowacy piłkarsko słabi. A właśnie takie ekipy robią najlepsze wyniki i psują mnóstwo krwi i tak właśnie będzie jutro.

1

@Krzycho I warto wspomnieć, że 3 miejsce ostatecznie zajęła ekipa P$G pokonując Nantes 31-28. ;)

1

@fcbarcafan19 Dokładnie tak ;D

7

I taka ciekawostka w 5 dotychczas rozegranych spotkaniach Euro 2020 nie padł ani jeden bezbramkowy remis.

0

@Roobo To początek turnieju nie ma co się przemęczać. Ważne 3 pkt i kolejny mecz. Prawdziwe granie rozpocznie się od 1/8.

0

@Uukasz_93 Nie ukrywam, że czekam na ten pojedynek. Starcie tytanów. ;D Dziękujemy złodziejska UEFO za te emocje.

3

@IronSanHybrid Byli po prostu słabsi.

1

@masa11 Jak Psikutas bez "S".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?