0

@BartqRKO A pro po ławki : LAC 25 pkt a Mavs 4. z czym do ludzi ;D

0

@BartqRKO Znakomita gra w defensywie Clippers no nic nie idzie Mavs.

1

Mavs już się krztuszą... jak nie idzie za 3 to poprawmy za...3 jak Rakiety w pamiętnym finale zachodu. ;D

1

@BartqRKO Tak tak i ten faul Capeli pod koniec no parodia... Ograniczyć TY to chyba najtrudniejsze zadanie.

0

@BartqRKO To prawda I połowa w wykonaniu 76 no dramat. W końcówce zagrali rewelacyjnie i tu nie ma co dyskutować. Odnoszę wrażenie, że Hawks spuchli po fantastycznej I połówce. Jeśłi Embid będzie zdrowy to faktycznie spokojnie wrócą do gry natomiast no właśnie jeśli się połamie to Hawks mają ogromną szanse. Ciekawa seria się zapowiada. ;D

3

Calma Calma... 76 wyjaśnione w G1

0

@takisobiektos I potężne Hawks. ;)

2

Atlanta ładnie zamiata Embida i spółkę + 25 w 3 qw.

4

@LeoMessiah Dawno dawno temu w odległej La Rambli...

0

@stone80 Mało tego większość uważa, że to normalne rzucać śmieci na ulicę. Takie czasy. ;)

0

@Encore Ktoś ładnie napisał, że Middleton nie zagra dwóch tak słabych spotkań więc w G2 stawiam na Bucks. Do tego Griffin dzisiaj znakomity i jestem bardzo ciekawy czy zagra tak znakomicie w kolejnym spotkaniu. W II połowie Nets mądrze trzymali daleko od kosza Antka często zapominając o Lopezie, który spokojnie czeka sobie pod koszem. Seria będzie bardzo ciekawa. ;D

1

@Encore Nie było tak najgorzej jeśli chodzi o grę Bucks. Martwi mnie słaba postawa Middletona. To raz a dwa 6/30 za 3 to tragedia a mimo to ekipa Antka była ciągle w grze do tego świetny występ Griffina. Zobaczymy czy w G2 zagrają na takiej skuteczności. To może być długa seria. Bucks 4-2.

0

@parpe No trudno. Pierwszy mecz brawa dla Nets. Wygrali mimo kontuzji Brody. ;)

2

@Comentateiro Spokojnie Nets spuchną ;)

1

@MadafakinGuy Nie ma na niego bata. Szybki silny... dzik nad dzikami.

0

@Encore No to Broda dzisiaj już nie zagra. Wykluczony z gry.

0

@Encore Oby tylko nic poważnego. Szkoda Brodacza.

0

@Encore A co kontuzja jakaś?

1

@Diamondmaster Przykro mi stary ja na telefonie nie oglądam. ;)

0

@Encore Spokojnie rozkręci się ;D

5

I Antek zamiata wersja 2.0 ;D


1

@rafalonso1 I to mi się podoba. Jazda z tymi panienkami z NY. ;)

0

@Diamondmaster Przykro mi oglądam na Lapku na tej stronce. ;)
http://uhdstreams.club/hd/ch4.php

0

@Encore Młody jest. Widać, że bardzo chce. Wszystko przyjdzie w swoim czasie.

0

@Vebrol Idzie jak przecinak.

2

Antek już zamiata Nets ;D


0

@Gieswu Również tak robię. ;D

2

@NaFazieHitman Szkoda, że na straganie sprzedając skóry nie był taki cwany.

2

Juras wielkie brawa. Z dużym brzuszkiem pokazałeś, że z wielkim sercem można wszystko. ;D Brawo Byczku.

1

@PatrychoO To prawda coś w tym jest. Zero reklam i tylko trafione kosze/akcje. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?