fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO A pro po ławki : LAC 25 pkt a Mavs 4. z czym do ludzi ;D
0
@BartqRKO Znakomita gra w defensywie Clippers no nic nie idzie Mavs.
1
Mavs już się krztuszą... jak nie idzie za 3 to poprawmy za...3 jak Rakiety w pamiętnym finale zachodu. ;D
1
@BartqRKO Tak tak i ten faul Capeli pod koniec no parodia... Ograniczyć TY to chyba najtrudniejsze zadanie.
0
@BartqRKO To prawda I połowa w wykonaniu 76 no dramat. W końcówce zagrali rewelacyjnie i tu nie ma co dyskutować. Odnoszę wrażenie, że Hawks spuchli po fantastycznej I połówce. Jeśłi Embid będzie zdrowy to faktycznie spokojnie wrócą do gry natomiast no właśnie jeśli się połamie to Hawks mają ogromną szanse. Ciekawa seria się zapowiada. ;D
3
Calma Calma... 76 wyjaśnione w G1
0
@takisobiektos I potężne Hawks. ;)
2
Atlanta ładnie zamiata Embida i spółkę + 25 w 3 qw.
4
@LeoMessiah Dawno dawno temu w odległej La Rambli...
0
@stone80 Mało tego większość uważa, że to normalne rzucać śmieci na ulicę. Takie czasy. ;)
0
@Encore Ktoś ładnie napisał, że Middleton nie zagra dwóch tak słabych spotkań więc w G2 stawiam na Bucks. Do tego Griffin dzisiaj znakomity i jestem bardzo ciekawy czy zagra tak znakomicie w kolejnym spotkaniu. W II połowie Nets mądrze trzymali daleko od kosza Antka często zapominając o Lopezie, który spokojnie czeka sobie pod koszem. Seria będzie bardzo ciekawa. ;D
1
@Encore Nie było tak najgorzej jeśli chodzi o grę Bucks. Martwi mnie słaba postawa Middletona. To raz a dwa 6/30 za 3 to tragedia a mimo to ekipa Antka była ciągle w grze do tego świetny występ Griffina. Zobaczymy czy w G2 zagrają na takiej skuteczności. To może być długa seria. Bucks 4-2.
0
@parpe No trudno. Pierwszy mecz brawa dla Nets. Wygrali mimo kontuzji Brody. ;)
2
@Comentateiro Spokojnie Nets spuchną ;)
1
@MadafakinGuy Nie ma na niego bata. Szybki silny... dzik nad dzikami.
0
@Encore No to Broda dzisiaj już nie zagra. Wykluczony z gry.
0
@Encore Oby tylko nic poważnego. Szkoda Brodacza.
0
@Encore A co kontuzja jakaś?
1
@Diamondmaster Przykro mi stary ja na telefonie nie oglądam. ;)
0
@Encore Spokojnie rozkręci się ;D
5
I Antek zamiata wersja 2.0 ;D
1
@rafalonso1 I to mi się podoba. Jazda z tymi panienkami z NY. ;)
0
@Diamondmaster Przykro mi oglądam na Lapku na tej stronce. ;)
http://uhdstreams.club/hd/ch4.php
0
@Encore Młody jest. Widać, że bardzo chce. Wszystko przyjdzie w swoim czasie.
0
@Vebrol Idzie jak przecinak.
2
Antek już zamiata Nets ;D
0
@Gieswu Również tak robię. ;D
2
@NaFazieHitman Szkoda, że na straganie sprzedając skóry nie był taki cwany.
2
Juras wielkie brawa. Z dużym brzuszkiem pokazałeś, że z wielkim sercem można wszystko. ;D Brawo Byczku.
1
@PatrychoO To prawda coś w tym jest. Zero reklam i tylko trafione kosze/akcje. ;D