fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DaPidejpi Jak ma się dobrą defensywę to można wszystko. Wielkie brawa. Genialny wynik Edu.
1
Już myślałem, że Money fichado... xD
0
@Encore Dokładnie i Denver chyba tradycyjnie już 7 spotkań w I rundzie ;D
0
Tymczasem w g4 PTB prowadzi z Denver różnicą 30 pkt ;D
0
@Madridistaaa Że już nigdy nie wygra LM. Przecież nie odchodzi na emeryturę :D
1
@daniel32778 Talizman xD
0
@Madridistaaa Z tym nigdy to bym nie przesadzał.
0
@totalcrack Zabrakło tylko Lewego, ale może innym razem xD
1
Ciekawe co sobie teraz, myśli el Khalafi z P$G gdy widzi mega szczęśliwego Tuchela byłego trenera podnoszącego puchar LM xD
3
No trudno tak bywa. Szkoda Pep. Pogratulować trzeba Chelsea był lepsza.
1
@The Game 10 I masz rację pewnie tak będzie ;D
11
Ciekawe co sobie na tej ławce myśli Aguero. " Dobra jeszcze 45 minut i lecę do Barcy z Messim poklepać, ale będzie piłeczka chodziłą".xD
1
@IronSanHybrid Spokojnie już Pepcio się o to postara.
3
Spokojnie w drugiej Chelsea spuchnie na pewno.
1
Co znaczy w poważnej piłce prostopadłe podanie...
0
@Hasszz I słusznie szkoda tego słuchać. ;)
@mkord To więcej niż pewne ;D
7
Komentuje Szpaku i finał LM City vs Chelsea więc nie może zabraknąć Lewego i Bayernu xD
3
Leon odpalił tryb Beast Mode ;D Jazda z nimi!!!
0
@msmsms Dokładnie tak. ;D
0
@xVENUMx Nie nie dzisiaj #TeamCity ;D
3
@adi7adi8 To bardzo dobrze, ze jest jeszcze sporo do poprawy. Boję się, że po sukcesach przyjdzie rozlużnienie. A tak jest ten glód. ;)
2
@FanKFC Francuzi bez Coco w składzie zostali MŚ. To pokazuje, że Benzyna nie jest im potrzebny.
1
@Michael24 I zamiatamy wszystko i wszystkich.
1
@Kettger Idziemy w Ekologię i to coraz bardziej dynamicznie. Jeśli chodzi o transport to widać boom na elektrykę i to będzie właśnie kierunek rozwoju transportu szeroko rozumianego w Chinach mamy kolej magnetyczną i to jest przyszłość. Elektrownie i ich dalsza ekologiczna transformacja to kolejny przykład zmian jakie nas czekają.
3
@AmigoBlancos Tu nie ma nad czym dyskutować. Wszyscy w/w w swoim prime to wybitne jednostki. Zamykam dyskusję.
0
#Guardiolamusisz
3
@kodi77 Sto lat byczku!!! ;D
2
@Encore Dawać tego byczka do nas i ładnie w rączki pocałować.
0
Thank you, thank you, thank you, you're far too kind!
Get 'em Jay!
0
@msmsms Spokojnie moim zdaniem jeszcze wygra MŚ. To Legenda.