2

@DaPidejpi Jak ma się dobrą defensywę to można wszystko. Wielkie brawa. Genialny wynik Edu.

1

Już myślałem, że Money fichado... xD

0

@Encore Dokładnie i Denver chyba tradycyjnie już 7 spotkań w I rundzie ;D

0

Tymczasem w g4 PTB prowadzi z Denver różnicą 30 pkt ;D

0

@Madridistaaa Że już nigdy nie wygra LM. Przecież nie odchodzi na emeryturę :D

1

@daniel32778 Talizman xD

0

@Madridistaaa Z tym nigdy to bym nie przesadzał.

0

@totalcrack Zabrakło tylko Lewego, ale może innym razem xD

1

Ciekawe co sobie teraz, myśli el Khalafi z P$G gdy widzi mega szczęśliwego Tuchela byłego trenera podnoszącego puchar LM xD

3

No trudno tak bywa. Szkoda Pep. Pogratulować trzeba Chelsea był lepsza.

1

@The Game 10 I masz rację pewnie tak będzie ;D

11

Ciekawe co sobie na tej ławce myśli Aguero. " Dobra jeszcze 45 minut i lecę do Barcy z Messim poklepać, ale będzie piłeczka chodziłą".xD

1

@IronSanHybrid Spokojnie już Pepcio się o to postara.

3

Spokojnie w drugiej Chelsea spuchnie na pewno.

1

Co znaczy w poważnej piłce prostopadłe podanie...

0

@Hasszz I słusznie szkoda tego słuchać. ;)
@mkord To więcej niż pewne ;D

7

Komentuje Szpaku i finał LM City vs Chelsea więc nie może zabraknąć Lewego i Bayernu xD

3

Leon odpalił tryb Beast Mode ;D Jazda z nimi!!!

0

@msmsms Dokładnie tak. ;D

0

@xVENUMx Nie nie dzisiaj #TeamCity ;D

3

@adi7adi8 To bardzo dobrze, ze jest jeszcze sporo do poprawy. Boję się, że po sukcesach przyjdzie rozlużnienie. A tak jest ten glód. ;)

2

@FanKFC Francuzi bez Coco w składzie zostali MŚ. To pokazuje, że Benzyna nie jest im potrzebny.

1

@Michael24 I zamiatamy wszystko i wszystkich.

1

@Kettger Idziemy w Ekologię i to coraz bardziej dynamicznie. Jeśli chodzi o transport to widać boom na elektrykę i to będzie właśnie kierunek rozwoju transportu szeroko rozumianego w Chinach mamy kolej magnetyczną i to jest przyszłość. Elektrownie i ich dalsza ekologiczna transformacja to kolejny przykład zmian jakie nas czekają.

3

@AmigoBlancos Tu nie ma nad czym dyskutować. Wszyscy w/w w swoim prime to wybitne jednostki. Zamykam dyskusję.

0

#Guardiolamusisz

3

@kodi77 Sto lat byczku!!! ;D

2

@Encore Dawać tego byczka do nas i ładnie w rączki pocałować.

0

Thank you, thank you, thank you, you're far too kind!
Get 'em Jay!


0

@msmsms Spokojnie moim zdaniem jeszcze wygra MŚ. To Legenda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?