3

@Encore Najlepszy defensor ligi a to zobowiązuje ;D natomiast trzeba oddać Ja gra znakomicie. W 1 spotkaniu 26 pkt a dzisiaj 47. ;)

2

Ja tylko przypomnę, że już jutro rozpoczyna się Final Four Euroligi z naszą ukochaną Barceloną. A tak prezentują się pary.
CSKA vs Efes początek o g. 18
FC Barcelona vs Milano o g. 21.
Visca el Barca!!!

1

@Transu96 Brawo byczku i sam widzisz, że warto walczyć do końca. I pięknie gratuluje. ;D

0

@AmigoBlancos Wszystko na to wskazuje. Tak jak nipisał wyżej @Bartas7VeB Alle jedną nogą w Juve a Raul to moim zdaniem za wcześnie na tak dużą szatnię. Zostaje don Conte. :D

0

@AmigoBlancos Ani Raul ani Allegrii tylko Conte w realu. Tak będzie.

3

Tymczasem w kawiarni: "Odpocznij Trenerze i w okolicach stycznia 2022 bądź znowu gotowy by nas ratować bo nikt inny tego nie uniesie". xD

4

Ale ręczniki w tej bramce masakra.

0

@Roobo To tylko liga europy więc nie ma się co dziwić.

0

@PeteR10 Oczywiście, że nie ale niech Oni coś grają bo ile można się bronić?

0

Przecież ten cały Willareal nic nie gra. Jedna wielka kupa. Czerwoni zdecydowanie lepsi. Grają szybko i fajnie.

0

@JohnnyBarca Conte w Barcy? i całe beju beju płonie ;D

0

@Encore To prawda KL jest bezradny a przecież to jeden z najlepszych defensorów ligi. Zobaczymy co będzie dalej Luka i całe Mavs mają wszystko w swoich rękach. ;)

1

@Encore Trzeba przyznać, że Mavs wyglądają znakomicie jako całość. A Luka... ręce same składają się do oklasków. Pachnie sweepem. Ogromne rozczarowanie LAC.

0

@Kwasiak98 Dokładnie tak. tiki taka zaskoczyła cały świat, ale nie da się całe życie grać w ten sposób. Przeciwnik nie śpi i wie jak się temu postawić. Jak pokonać Barcelonę? pokryj Albę i oddaj piłkę Katalończykom a oni zaklepią się na śmierć i przy posiadaniu 60-70% przegrywają. Proste. Dlatego potrzebujemy innej filozofii.

11

@Ratamahatta I dlatego trenerem powinien być ktoś nie związany z naszym klubem i DNA. Trener, który nauczy naszych piłkarzy prostej gry do przodu.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@Pawelec7 I to mi się podoba. Nie ma gadania, że wyciągają wnioski czy każdy mecz to finał. Mniej gadania więcej robienia. Brawo prezydencie. ;D

1

@Encore Mecz w wykonaniu #0 genialny. Fajna linijka Kemby i... to tyle. Tak jak napisał wyżej @zadafcb ja również liczyłem na porażkę i 76 w I rundzie. Gratulacje dla Indiany za zwycięstwo z Hornets. Już za chwilę na Wschodzie zaczyna się poważne granie. Czyli to co lubimy najbardziej. ;D

0

@jeyx77x A widzisz z Alexisem to było no właśnie ;D
@Kondziubarca Jestem pewien, że to było za Laporty ;D a może faktycznie masz rację ;D

0

@Gomess Nie śledzę jego kariery trenerskiej stąd moje pytanie. Czy Flick ma jakieś doświadczenie w budowaniu drużyny. Barcelona to nie Bayern.
@Pawlak1992 oczywiście natomiast czytam tutaj, że sporo osób chciałaby zobaczyć Niemca w roli trenera naszej drużyny. I tak się zastanawiam czy to faktycznie byłby taki dobry wybór.

0

@Kondziubarca Ta był chyba nawet wywiad gdzie zapewniał, że Fabs jest nie na sprzedaż. ;)

0

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale ten cały Flick jeszcze nie przeprowadził przebudowy zespołu tak od początku. Bo z tego co pamiętam Bayern poprowadził po Kovacu, który Bayern przygotował i czy taki gość nadaje się na budowanie nowej/lepszej Barcelony?

3

@jeyx77x W tym klubie od wielu wielu lat nic nie jest pewne. Pamiętam sytuację Fabsa. Gdzie Laporta zapewniał, że Cesc zostaje a za dwa trzy dni już go nie było xD

0

@Ansufati123 Sto lat byczku :D

0

@weld141 Problem z Basketsem jest taki, że ten gość ciągle gra na DP gdzie On wcale nie ma warunków do gry na tej pozycji. Bo tak ani On szybki czy silny fizycznie żeby przerwać akcję przeciwnika jego jedynym atutem jest wyprowadzenie piłki i to też nie bez problemów. Brakuje nam takiego typowego przecinaka w II lini. Eh problemów co nie miara. Pożegnać Amigosów i brać się za budowę nowej drużyny.

0

@Pogba Moim zdaniem największym problemem II linii jest klepanie do boku i do tyłu. Innymi słowy brak gościa z jajami, który potrafi podać do przodu.

0

@socha Proste to zwykłe średniaki.

0

@Trepyveb Moje serce będzie się radowało. Forza Juve!!! czekam aż wam pękną dupska z bólu xD

1

@Encore Nie skreślajmy GSW ;D może być ciekawie.

1

@LeoMessiah Soundtrack z Interstellar i z Braveheart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?