0

I cyk Juve 0-1 xD Jazda!!!

1

@ShinobiQWE Obawiam się, że to może przerodzić się w większy konflikt. Palestyńczycy są mocno nakręceni i tak łatwo nie odpuszczą.

0

@ShinobiQWE Spokojnie przecież USA wspiera Izrael także w tej wojnie koszty nie grają roli.

1

@skakun95 Ja również chętnie przeczytam więc pracuj nad materiałem. ;)

0

@Yoshi94 Bardziej chodzi mi o sam model. Mają wyrównany skład a mimo to szukają kolejnych zawodników. Bardziej o to mi chodzi. Nie czekają aż kadra się zestarzeje/wyapli.

3

@haryveb944 W punkt i tak robi np Bayern. Mają zgraną pakę i już szukają kolejnych zawodników. Dzięki temu konkurencja jest ogromna każdy się stara na maksa. Jednym słowem mają plan A, B i C. A w Barcelonie jesteśmy na etapie wyciągania wniosków.

1

@Kamilos84 Tak działa nasz scouting. A przecież Piątkowski to dobry chłopak i solidny w dodatku. Nasz chłopak. I za niewielkie pieniążki ;D

5

Wszyscy pamiętamy sytuację gdzie ze względów zdrowotnych Puyola musieliśmy szukać obrońcy. Cała Europa wiedziała, że Barcelona szuka zawodnika na tę pozycję i co? ceny x2 a nawet x3. I niestety sytuacja ponownie się powtarza. Nie wyciągamy wniosków.

0

@Nano22 Ja mam zupełnie inne zdanie. Pamiętam dobrze jak graliśmy za Valverde. Trudno się to oglądało. Natomiast ja szanuję Twoje zdanie.

2

@Nano22 Nigdzie nie napisałem, że to wina Valdka tylko wina zarządu, że po Romie mu nie podziękowali. Uważasz, że gdyby taka sytuacja miała miejsce w Bayernie to trener nadal pełniłby funkcję trenera? no nie. I tym róznimy się od wielkich. Oni się nie bawią tak jak jest to u nas nie głaszczą po jajkach kończą projekt i zaczynają kolejny. I z perspektywy czasu widać, że to był spory błąd.

5

@Nano22 City, P$G Juve.... Roma co tu nie pasuje? Prowadzisz w pierwszym meczu 4-1 i odpadasz z rozgrywek?. Dobrze się bawimy. Rok póżniej ten sam trener - prowadzisz w pierwszym spotkaniu 3-0 i odpadasz z rozgrywek?.

0

@kuz Jak zwykle w punkt.

3

@MaziFCB No jest tu sporo racji nie da się ukryć. I ja jestem Za, Natomiast trzeba na to wszystko realnie spojrzeć. Nie mamy kasy na nic nawet na papier toaletowy o makaronie nie wspominając. A chcemy Kloppa czy innych magików?. Trzeba jednak mierzyć siły na zamiary. Tu lepszego trenera - z jajami trzeba było szukać już po Romie.

8

@Uukasz_93 Nie można wszystkiego zwalać na Messiego bo najnormalniej w świecie nie będzie robił wszystkiego za wszystkich nie ma wsparcia i widać, że gość żywa legenda tego klubu jest po prostu zmęczony tym całym syfem. Bo ile można?. Kupujemy gości za setki mln. więc ja się pytam gdzie Oni są?. Zgadzam się, że mentalnie jesteśmy na dnie. Tracimy bramkę głowy w dół zaczyna się machanie łapami i klepanie w bok.

0

@BoRoWieC Tak jak koledzy wyżej dałbym szanse Pimiencie. Dobry chłopak jest.

0

A wszystko mieliście podane jak na tacy. Zamiast skupić się na grze to kłapiecie tymi jadaczkami. Już wyciągneliśmy wnioski, każdy mecz jak finał... itd. Czas skończyć z amigosami.

2

@SonBarcaGoku Rozumiem, że dla Ciebie to spory dyskomfort, ale dla mnie najlepsze są właśnie noce +20. Uwielbiam zwłaszcza, że oglądam gwiazdy wieczorami to taka temperatura jest cudowna. ;) już nie mogę się doczekać.

0

@barcelonaLM Problem jest taki, że wszyscy wiedzą, że mamy kłopoty więc jak zwykle ceny będą z kosmosu. Obawiam się, że oprócz Garci nikt nowy do formacji obronnej nie dołączy. Szkoda mi Fatiego, ale po tak poważnych kontuzjach na 100% nie wskoczy na swój poziom bo na to trzeba czasu.

0

@busquets5 Stary Zielu gra w Napoli a to jest Barcelona z Messim, Pique, Grizzli, Dembe i innymi. Po 2-3 treningach ta wizja naszego magika o której piszesz skończyłaby się na klepaniu do najbliższego. Z makaronami to on może i sobie pozwolić na Jogę, ale nie w Barcelonie. Tu trzeba mieć jaja a Zielu ich nie ma.

1

@Jankes94 W punkt. Jak My wszyscy.

0

@zeko0 wylew is loading... xD

2

@FCBMati10 Masz rację i to smutne jest...

0

@socha I niech grają chłopaki czas najwyższy.

0

@ptrx Mentalnie jesteśmy dnem. Stara Barcelona po 2 bramkach jedzie po kolejne a obecna patrzy co zrobi Messi. Zero walki, zadziorności, charakteru.... nic.

0

@Michal_2003 I jakie to jest słabe... to pokazuje gdzie jest nasze miejsce w tym sezonie.

0

@ObiektywnyKibic121 Oczywiście, że tak powinien zrobić trzeba dać szanse młodym. Bo jeśli nie teraz to kiedy?

12

@Avernand Chłop ponad 15lat ciągnie cały ten syf na barkach rozgrywa, asystuje, strzela bije rekordy itd, i ciągle jest żle. A gdzie reszta naszych craków? za setki mln? To Barcelona czy FC Messi?.

1

@Encore Podobno poważna kontuzja... ;( to oznacza chyba koniec seoznu dla Celtów.

1

@Kamilos84 @neeed Panowie finansowo leżymy ,ale poczekajmy na ruchy transferowe. Bo to więcej niż pewne, że ktoś poleci Kutinio, Dembe a może Grizzly? ktoś poleci i trzeba będzie kombinować. Narobili bałaganu to teraz mamy bigos. A jak nie to i tak nie mamy wyjścia stawiamy na La Masię i w drogę.
@4drian0 I tego się boję bo zamiast szukać młodych i żegnać się ze starymi to pójdziemy drogą Milanu. Jak żyć ;)

7

Kończymy z Amigosami i na świeżości jedziemy po chwałę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?