1

W tym dwumeczu Tuchel wciągnął i wys***ał klaskacza elegancko. To jak Chelsea była poukładana i taktycznie konsekwentna... wielka brawa Panie trenerze. Powodzenia w finale. A Kante mistrz świata to jest dzik nad dzikami.

1

@Vane Widać, że chłopak Chelsea ma w sercu i ja to szanuje. Dobry chłopak ;)

1

2 setki kuła Panowie....

0

@ObiektywnyKibic121 Dokładnie. Natomiast real w zasadzie to Benzyna jak on nic nie strzeli to śmiem twierdzić, że na 1/2 skończą swoją przygodę. Oby :)

0

@Gomess Podobno wielki fan Barcelony. Więc może kiedyś...

0

Taktyka łysego jest prosta długa na Wezewiusza i może się uda.

0

@betonito Zdecydowanie nie.

0

@TheHeisenberg Po prostu chciałem podzielić się tym z wami. ;)

3

@RomanHoffer Bardzo dobry pomysł. Zdrowie i bezpieczeństwo najważniejsze.

8

@TheHeisenberg Może zabrzmi to kontrowersyjnie, ale ja nie palę i dobrze mi z tym. Polecam. ;)

1

@Ratamahatta Messi od wielu lat robi w tej drużynie wszystko. Chłopakowi brakuje sił na to wszystko. Gość jest grubo po 30 i nie ma wsparcia. Ile można grać za innych?

1

@Pawelsky Oczywiście, że nie warto. Płaczek sam niczego tu nie zmieni. Kasę zainwestować w młodych. 100 baniek za połamańca? mamy już Demebele. Dzięki ale nie.

2

@daniel32778 Piszę to już od dłuższego czasu, że sam Nejman nic tu nie zmieni. Bo, żeby wygrywać to trzeba mieć drużynę. Gość za chwilę będzie miał 30 lat do tego pół sezonu połamany. Potrzebujemy zupełnie innych zawodników na kluczowe pozycje. To raz a dwa miał już swoją szansę u nas to wybrał ciekawszy projekt sportowo/finansowy w P$G.

5

@DaPidejpi #Niedlategopłaczka

0

@kLVeB Zrobione i powodzonka ;)

0

@Encore W punkt.

4

@Jakchcesz I Setien na ławce. Walec.

8

Ale co grał Zinchenko dzisiaj to ja nie mam pytań.

0

@amanter A z Nejmanem w składzie wygramy LM? pewnie tak samo jak P$G. Nejman nie gwarantuje sukcesów. Co właśnie pokazał. Szukajmy młodych o głodnych zwycięstw chłopaków a nie płaczków i turlaczy. Bayern potrafił wygrać LM bez turlacza rzut madryt to i My wygramy to kwestia czasu.

3

Pesge zezłomowane xD i płacz Nejmana coś pięknego.

0

Dobra oby City się nie zesrało i będzie pięknie. Jazda.

0

@Elosek Treningi z Pepem robią swoje ;D

0

@amanter Grają bardzo pewnie + 13 do przerwy. Wygrają.

1

Pep Guardiola - Pan trener.

0

No to Turlacz będzie płakał ;D

0

Już chcieli Pep przekręcić.

0

Mam nadzieję, że ten Nejman i całe Pesge upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali.

0

@takisobiektos @takisobiektos Barcelona musi dzisiaj zagrać na maksa bo inaczej pa pa. Zenit pokazał, że się nas nie boi. To będzie ciężkie spotkanie. ;)

4

Brawo Efes!!! Anadolu w 5 spotkaniu pokonał rzut madryt 88-83 i awansował do najlpeszej czwórki Euroligi. Brawo!!!

1

@Kasia20400 Zrobione ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?