1

@XoodJo Trzeba na to wszystko spojrzeć jednak z perspektywy. Sezon rozpoczeliśmy z nowym trenerem generalnie ogromnym bałaganem i syfem organizacyjnym. Z kadrą niekompletną itd. "Somsiady" z madrytu nie chcą tej ligi więc nie ma co psioczyć. Natomiast gdyby to się wydarzyło już w poukładanej Barcelonie to faktycznie co to za mistrz skoro nie potrafi pokonać największego rywala w lidze.

3

@ptrx stary dobry Sasin ;D

1

@Whudi O kurde w takim razie #psgmusisz ;D

1

@ptrx Drogo spieniężyć? zapytaj Sasina ;D

2

@Janiama Zmieniłeś avatar ;D ładny ;)

5

Pancerny Banaś w tańcu z pisorkami się nie pier******. Krótko i na temat. Państwo mafijne. xD

2

@tomek8756 Piękna i utalentowana kobieta.

2

@lukaszmatusiewicz Zagłosowałem na City i na Pepa. #TeamGuardiola

1

@Foton Z systemem nie wygrasz. Dobrze zrobiłeś. Na chamstwo nic nie poradzisz. Zrób swoje i nie zwracaj uwagi.

1

@SamuraJack Nie dla marnego neya.

6

@Nano22 U jaki ładny Patron. Szanuje ;)

4

#Niedlamarnegoneya

23

Wczoraj Banaś postraszył Vateusza kwitami a dzisiaj CBA przeszukało dom syna Banasia. Przypadek? xD

0

Dobry meczyk Chelsea i bardzo fajny wynik. W rewanżu zagrać swoje i będzie po klaskaniu.

0

Ale ten Pulisić dzisiaj ładnie chodzi. Przyjemnie się go ogląda.

1

Z Żiru już byłoby po madrycie. Taka prawda. Pan piłkarz.

1

Przy tym słupku Benzyny, aż łysy się spocił xD

0

Taka typowo angielska pogoda.

4

real upadł po raz pierwszy. Jazda Chelsea!!!

0

@MrShakira Oby się spełniło ;D

3

#chelseamusisznomusisz

1

@sebasek99 Aj dzieciaki 12 piwek kiedyś to się bimber piło a nie te wasze szczochy. ;D

1

0

@masq A "liga sprawiedliwości" Zacka Snydera widziałeś? dobra a to: Ocalony, Dzień Patriotów, "Żywioł: deepwater horizon". ;D

0

@masq Obecność 2, Koneser, Le Mans 66.

1

@tomek8756 Przyszłość tego kraju xD

2

Kiedyś na LR: kurcze tyle fajnych mordek, można fajnie podyskutować o kochanej Barcelonie, polityce, kobietach...
A teraz? jak nie masz premium to nawet nie zwracam na Ciebie uwagi. Idź do kawiarenki. xD

1

@IronSanHybrid Kurła kiedyś za darmo było fajnie, a teraz płatnie będzie zajebiście. xD

0

@Colon Parówkowym skrytożercom, mówimy NIE!!!.

1

@IronSanHybrid zacny pomysł D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?