fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@XoodJo Trzeba na to wszystko spojrzeć jednak z perspektywy. Sezon rozpoczeliśmy z nowym trenerem generalnie ogromnym bałaganem i syfem organizacyjnym. Z kadrą niekompletną itd. "Somsiady" z madrytu nie chcą tej ligi więc nie ma co psioczyć. Natomiast gdyby to się wydarzyło już w poukładanej Barcelonie to faktycznie co to za mistrz skoro nie potrafi pokonać największego rywala w lidze.
3
@ptrx stary dobry Sasin ;D
1
@Whudi O kurde w takim razie #psgmusisz ;D
1
@ptrx Drogo spieniężyć? zapytaj Sasina ;D
2
@Janiama Zmieniłeś avatar ;D ładny ;)
5
Pancerny Banaś w tańcu z pisorkami się nie pier******. Krótko i na temat. Państwo mafijne. xD
2
@tomek8756 Piękna i utalentowana kobieta.
2
@lukaszmatusiewicz Zagłosowałem na City i na Pepa. #TeamGuardiola
1
@Foton Z systemem nie wygrasz. Dobrze zrobiłeś. Na chamstwo nic nie poradzisz. Zrób swoje i nie zwracaj uwagi.
1
@SamuraJack Nie dla marnego neya.
6
@Nano22 U jaki ładny Patron. Szanuje ;)
4
#Niedlamarnegoneya
23
Wczoraj Banaś postraszył Vateusza kwitami a dzisiaj CBA przeszukało dom syna Banasia. Przypadek? xD
0
Dobry meczyk Chelsea i bardzo fajny wynik. W rewanżu zagrać swoje i będzie po klaskaniu.
0
Ale ten Pulisić dzisiaj ładnie chodzi. Przyjemnie się go ogląda.
1
Z Żiru już byłoby po madrycie. Taka prawda. Pan piłkarz.
1
Przy tym słupku Benzyny, aż łysy się spocił xD
0
Taka typowo angielska pogoda.
4
real upadł po raz pierwszy. Jazda Chelsea!!!
0
@MrShakira Oby się spełniło ;D
3
#chelseamusisznomusisz
1
@sebasek99 Aj dzieciaki 12 piwek kiedyś to się bimber piło a nie te wasze szczochy. ;D
1
@JimMorrisonFCB priv
0
@masq A "liga sprawiedliwości" Zacka Snydera widziałeś? dobra a to: Ocalony, Dzień Patriotów, "Żywioł: deepwater horizon". ;D
0
@masq Obecność 2, Koneser, Le Mans 66.
1
@tomek8756 Przyszłość tego kraju xD
2
Kiedyś na LR: kurcze tyle fajnych mordek, można fajnie podyskutować o kochanej Barcelonie, polityce, kobietach...
A teraz? jak nie masz premium to nawet nie zwracam na Ciebie uwagi. Idź do kawiarenki. xD
1
@IronSanHybrid Kurła kiedyś za darmo było fajnie, a teraz płatnie będzie zajebiście. xD
0
@Colon Parówkowym skrytożercom, mówimy NIE!!!.
1
@IronSanHybrid zacny pomysł D