fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Colon Ostatnio wróciłem do jednego z moich ulubionych filmów czyli Braveheart.
Utwór Betrayal & Desolation - Jamesa Hornera.
0
Ale cyrki, ale cyrki xD
1
W pierwszym spotkaniu fazy Play offs koszykarskiej Euroligi Anadolu Efes na swoim parkiecie pokonał real madryt 90-63. Brawo Efes.
0
@socha Trzeba myśleć pozytywnie. Skoro jesteśmy w tych rozgrywkach to trzeba im kibicować. ;)
4
@itmustbejoke I bilans bramkowy 2-24. ;) ale liczy się ten romantyzm. ;)
0
@sendesara W punkt. LM już dawno przestała być Ligą dla Mistrzów.
0
@JimMorrisonFCB Nie wiedzę problemu w weekend obejrzysz sobie Levante - Getafe a w środowy wieczór Barca - real. Wszyscy zadowoleni.
0
@socha Barcelonie w tych rozgrywkach.
0
@JimMorrisonFCB Nigdzie nie napisałem, że Ty tak się zachowywałeś. Ale było tu sporo grono takich, którzy tak robili. Do wszystkiego trzeba czasu. Uważam, że projekt SL zasługuje na uwagę. Wszystko się zmienia i sama LM również.
6
Na Koemana też pluliście, że za cienki, że nic nie osiągnie. I tak samo plujecie na SL. Szczekacie szczekacie a za 2-3 sezony będziecie z "pifkiem" w dłoni klaskali.
3
@FCBparasiempre Wszystko się zmienia. Czas pozamiatać mafijną FiFĘ I UEFĘ. Zobacz jak się trzęsą a dlaczego? bo wiedzą, że projekt SL zniszczy finansowo obie organizacje.
0
@SonBarcaGoku Pełna zgoda natomiast moim zdaniem nikt poważny dla takiego PSG nie będzie chciał grać skoro najlepsi wybiorą SL. Taki obrót sprawy wymusi na szejku dołączenie do pozostałych. To biznesmen i jestem pewien, że postąpi jak pozostali.
1
@AV0CAD0 Pięknie napisane. W punkt.
4
Jedna rzecz nigdy się nie zmieni. Małe kluby zawsze będą małe a wielkie jeszcze większe. I tak dzieje się od wielu wielu lat. I nikt tego nie zmieni. A najwięksi zawodnicy zawsze wybiorą największe kluby tak jak to jest np; w NBA. Wszyscy wielcy chcą grać na największych rynkach jak Kaliornia czy NY. Nikt nie chce grać w Ohio czy Minesocie. A SL będzie takim wielkim rynkiem i wszyscy będą chcieli w niej grać. Zobaczycie, że Bayern i Pesge również tam wylądują jak zobaczą ile kasy ucieka im przed nosem. Bo ile można klepać ogórki?
0
"Najważniejsza jest transparentność..." czyt. kasa xD
3
Tak może wyglądać przyszłość sędziowania w SL o której wspomniał @4drian0 , @John_Doe oraz kilku użytkowników na LR :)
0
@barcelonaLM Moim zdaniem obecny projekt SL jest tymczasowym rozwiązaniem i z czasem sama forma rozgrywek ulegnie zmianie. Słusznie napisałeś o wątpliwościach, ale to dopiero początek. Błędy będą, ale trzeba się na nich uczyć. Z czasem cały system się zmieni tak aby wszyscy byli zadowoleni.
0
@John_Doe Bardzo fajne rozwiązanie. W NFL się znakomicie sprawdza.
0
Już myślałem, że Nejman wrócił... ufff
2
Kurcze SL już tuż tuż to i serwery padają z wrażenia D
1
@John_Doe I ja to szanuje. Bo są prawdziwi kibice, którzy będą wspierali swój klub w kolejnej edycji Ligi Europy (LM) a następnie obejrzą trochę prawdziwej piłki w SL. z największymi gwiazdami. Bo nie powiesz mi, że takie Haalandy, Nejmay czy Embapie będą się kopały w ubogiej LM?.
5
@Kgorecki2500 W SL będą takie $ i tacy sponsorzy, że nikt LM nie będzie wspominał. Tak jak teraz koszykarską Euroligę gdzie każdy chce w niej uczestniczyć. Bo tu jest większy prestiż i grają najwięksi.
1
@4drian0 Czyli tak jak jest obecnie w NFL. Każdy faul i sędzia informuje z pomocą VAR swoją decyzję.
15
Pany SL wciągnie i wys*** całą tą UEFE. Każde wielkie firmy w ten projekt wejdą i dlatego UEFA się trzęsie. Bo kto będzie oglądał jakiś średniaków w Środowy wieczór gdzie o tej samej godzinie rozpoczną się takie petarady jak City vs Barca czy real vs MU. Za rok UEFA padnie na kolana i wiecie co zrobi. xD
0
Podobno Gnojownik Kurzeszyn wyda jutro oficjalkę w której nie popiera nowo powstałej Super Ligi. Robi się ciekawie.
Żródło: Jaskiniowcy i Tarzani.
2
UEFA dała du... po całości. Ale chciwy dwa razy traci. Jeśli SL wypali a może z uwagi na wielkie nazwiska i wielkie marki to UEFA szybko zwróci się do prezesa SL o połączenie. LM bez największych to sportowo i marketingowo porażka władz Unii. Uważam, że będzie tak jak było z koszykarską Euroligą.
"Szyld Euroliga – w odniesieniu do rywalizacji najlepszych męskich klubów koszykarskich w Europie – po raz pierwszy pojawił się w 1995, gdy to od sezonu 1995/1996 zmieniono nazwę rozgrywek na FIBA EuroLeague. Ich organizatorem nadal pozostawała FIBA, pełniąc jednocześnie rolę patrona tytularnego. Jednak już wówczas coraz większą siłę oddziaływania zaczęła przejawiać – założona 25 czerwca 1991 w Rzymie – Unia Europejskich Lig Koszykarskich (ULEB), reprezentująca zrzeszane przez siebie klubu z czołowych lig krajowych (głównie włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej i greckiej). Kwestią czasu pozostawało przejęcie przez nią praw do zarządzania Euroligą na co nie chciała zgodzić się FIBA. Przełomowym okazał się być rok 2000, gdy w europejskiej koszykówce doszło do rozłamu. Żadna z organizacji nie zamierzała ustąpić, dlatego w edycji 2000/2001 rywalizacja najlepszych klubów „starego kontynentu” toczyła się w dwóch niezależnych od siebie rozgrywkach: nowej Eurolidze (stworzonej przez ULEB) i Suprolidze (założonej przez FIBA). Po roku doszło do porozumienia, FIBA zlikwidowała Suproligę, która funkcjonowała zaledwie przez jeden sezon, a ULEB-owska Euroliga stała się zaczątkiem nowoczesnej Euroligi (Euroleague Basketball), czyli rozgrywek w formie przeprowadzanej do dziś". {wikipedia}
2
@Bykunn No nie ale @Bobo25 to My szanujmy bo to dobry chłopak jest. :)
10
@IronSanHybrid Tutaj największy błąd jest po stronie UEFA. Kasy dziady koszą co kilka sezonów że głowa mała. Gdyby co jakiś czas dorzucać klubom więcej to pewnie sprawy z Super Ligą by nie było. A teraz jest jak jest. I to jest teraz poważny problem bo machina ruszyła.
1
@Arkon Jeśli chodzi o filmy to zdecydowanie "Pasja" Mela Gibsona "Gladiator" i "Bravehart". Natomiast seriale to "Z archiwum X" kiedyś za dzieciaka uwielbiałem i Crime Story. :)
Edit; na literę A a ja już moje ulubione wypisałem. :) Film na A to Azyl z 2002 roku podobał mi się klimat tego filmu a serialu na chyba nie mam jakiegoś ulubionego. :)
3
@Ratamahatta Jak zwykle w punkt. Sami zgarniają kokosy a innym nie dadzą. A teraz płacz.