fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Irving dzisiaj szaleje 24 pkt i bardzo fajnie gra. Do tego KD fajnie zapunktował. Natomiast bardziej podoba mi się ekipa Suns widać, że grają zespołowo.
0
Brawo Bilbao!!!!!!
0
Nets vs Suns bardzo przyjemny meczyk.
0
@Mns21 No zobaczymy trzeba jednak oddać Czesiowi, że jednak Legie trochę poukładał. NIe gramy już lagi do przodu może na Europę to za mało, ale poczekajmy.
2
Brawo Legia brawo Czesiu. MP jest nasz!!! (L)
2
Komentarz usunięty
0
@Bruttal Dali dupy jak zwykle ;D
1
@lucas/catalan Umtiti?
0
@Colon Pamiętam w meczu przeciwko Atleti na Calderon i wejście Ujfalusiego.
1
@msmsms Legenda
0
@Yosemite Genialny trener robi coś z niczego taka starsza wersja Pepa. ;)
1
@Coutinho007 Pożegnamy Pjanicia to Roberto skończy z grą na PO a częściej będzie grał w II linii. ;)
1
@Coutinho007 No jest słaby natomiast trzeba brać poprawkę, żę Roberto to taki obrońca jak ja prezydent. ;)
3
@norbi77 Presja, presja i jeszcze raz presja tak jak za Pepa nie ma że boli jak masz taką setkę to musisz no musisz zabić ten mecz mając taką sytuację. Brawa dla Koemana.
2
Ważne 3 pkt ale grając w przewadze to musi wyglądać inaczej.
0
Wielki Grizzly!!! Brawo Antek.
0
Brawo Grizzly!!! najpiękniejszy najlepszy nasz. Ale to co miał Franek no ludzie o trzeba wykorzystywać no.
15
@barcelonaLM Jedna z najbardziej niesamowitych serii rzutów karnych. Mnóstwo emocji the special 5 na kolanach i ten płacz białasków po ostatnim karnym... coś pięknego ;)
1
@Zip W punkt ;)
42
@ShinobiQWE Pewnie że macie farta bo ja jestem z wami od wielu lat ;) Visca el Barca!!!
2
@marko111122 Jak się ściemni ;)
1
@ParlesCuyol5 No szkoda, ale przegraliśmy go na własne życzenie.
26
Betis dziękujemy!!!! A jutro nasi na pełnej k**** i po zwycięstwo.
7
#Betsimusisznomusisz
2
@macio_944 W punkt :D
0
@saczers438 #Teamjuras jazda z pudzianem!!!
0
@Criss18Barca Błąd się wkradł bo Lewy potrzebuje 5 do pobicia a 4 do wyrównania.
1
@Coutinho007 No trudno muszę sobie z tym poradzić ;D
1
W złym momencie to napisałem xD sorki.
1
Lewy nie trafił to i LR spokojna.