0

@Encore Irving dzisiaj szaleje 24 pkt i bardzo fajnie gra. Do tego KD fajnie zapunktował. Natomiast bardziej podoba mi się ekipa Suns widać, że grają zespołowo.

0

Brawo Bilbao!!!!!!

0

Nets vs Suns bardzo przyjemny meczyk.

0

@Mns21 No zobaczymy trzeba jednak oddać Czesiowi, że jednak Legie trochę poukładał. NIe gramy już lagi do przodu może na Europę to za mało, ale poczekajmy.

2

Brawo Legia brawo Czesiu. MP jest nasz!!! (L)


2

Komentarz usunięty

0

@Bruttal Dali dupy jak zwykle ;D

1

@lucas/catalan Umtiti?

0

@Colon Pamiętam w meczu przeciwko Atleti na Calderon i wejście Ujfalusiego.


1

@msmsms Legenda

0

@Yosemite Genialny trener robi coś z niczego taka starsza wersja Pepa. ;)

1

@Coutinho007 Pożegnamy Pjanicia to Roberto skończy z grą na PO a częściej będzie grał w II linii. ;)

1

@Coutinho007 No jest słaby natomiast trzeba brać poprawkę, żę Roberto to taki obrońca jak ja prezydent. ;)

3

@norbi77 Presja, presja i jeszcze raz presja tak jak za Pepa nie ma że boli jak masz taką setkę to musisz no musisz zabić ten mecz mając taką sytuację. Brawa dla Koemana.

2

Ważne 3 pkt ale grając w przewadze to musi wyglądać inaczej.

0

Wielki Grizzly!!! Brawo Antek.

0

Brawo Grizzly!!! najpiękniejszy najlepszy nasz. Ale to co miał Franek no ludzie o trzeba wykorzystywać no.

15

@barcelonaLM Jedna z najbardziej niesamowitych serii rzutów karnych. Mnóstwo emocji the special 5 na kolanach i ten płacz białasków po ostatnim karnym... coś pięknego ;)

1

@Zip W punkt ;)

42

@ShinobiQWE Pewnie że macie farta bo ja jestem z wami od wielu lat ;) Visca el Barca!!!

2

@marko111122 Jak się ściemni ;)

1

@ParlesCuyol5 No szkoda, ale przegraliśmy go na własne życzenie.

26

Betis dziękujemy!!!! A jutro nasi na pełnej k**** i po zwycięstwo.

7

#Betsimusisznomusisz

2

@macio_944 W punkt :D

0

@saczers438 #Teamjuras jazda z pudzianem!!!

0

@Criss18Barca Błąd się wkradł bo Lewy potrzebuje 5 do pobicia a 4 do wyrównania.

1

@Coutinho007 No trudno muszę sobie z tym poradzić ;D

1

W złym momencie to napisałem xD sorki.

1

Lewy nie trafił to i LR spokojna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?