fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wossi61FCB Skoro nie potrafimy ograć rezerwowej Granady to z Atleti wygramy? xD
0
@kombo13 To"somsiad" z madrytu buchnął śmiechem widząc co robi Barcelona.
1
Tyle człowiek czekał, ważny mecz wiedzieli to wszyscy od trenera, piłkarzy na kibicach kończąc. Człowiek się denerwuje trzyma kciuki... a na koniec dostaje w twarz kupą serwowaną przez tych nieudaczników. Nawet Celtics mnie ostatnio tak nie wk****ia jak ostatnio Barcelona. Brak słów....
6
Zero ambicji w tej drużynie z trenerem na czele. Zero. Wszyscy wiedzą jak ważny to był mecz. Zero walki i klepanie. Jaki jest styl Barcelony? wyciąganie wniosków i wina sędziego. Miłego klepania ogóry.
2
Mam tylko nadzieję, że wyciągniemy wnioski. xD banda pajaców. Zero sportowej złosci no nic kompletnie nic i tylko klepanie od lewej do prawej.
3
My nie zasługujemy na wygranie LL. Wszyscy się potykają dają nam już kolejną szansę a my co robimy? frajerstwo rok w rok jak nie w LM to w LL.
1
Roberto jedyne co potrafi to podać do Messiego. Masakra.
15
Mentalnie jesteśmy zerem. Banda frajerów.
1
Barca wstawaj zesrałaś się.
0
I teraz będzie klepanie do 90 minuty.
0
Chciałem napisać, że czekam na jakiś wylew w naszej obronie xD
1
Brawo Leo, ale co Grizzly pograł coś pięknego.
0
Nas nie dogonia, nas nie dogonia xD
0
@MarioVeB! Projekt SL upadł natomiast to jest przyszłość piłki klubowej czy ktoś tego chce czy nie. Tak jak to było w koszykarskiej Eurolidze. Martwi mnie bardziej że to UEFA będzie jej organizatorem. Jeśli chcemy widza zainteresować to musimy zmieniać pewne rzeczy i sama UEFA to widzi.
1
@BorzyKrzys Temat SL podkreślił gdzie UEFA i FIFA mają kibica. Po co tyle ekip w ME czy MŚ? już teraz LM nie da się momentami oglądać bo tu nie ma co oglądać. I jak w/w instytucje mają zainteresować młodego człowieka?. Tylko kasa się liczy nic więcej.
1
@zadafcb Jaram się zobaczymy kogo wybierzemy. ;)
2
@amanter Powiem więcej w Barcelonie grali bardzo bardzo odważnie i urwali jeden mecz a w drugim walczyli do samego końca. Czy z kibicami to nawet nie wiem nie zauważyłem. ;) Natomiast Zenit bardzo się Barcelonie postawił.
1
@Encore Tak było jest i będzie. ;) zupełnie inny poziom emocji.
3
@kazbychu Jeszcze nie przeszła. Stan rywalizacji 2-1 dla Barcy a gra się do 3 zwycięstw. ;)
3
@Ziemny No cóż jak to w pracy dla jednych wyróżnienie ma znaczenie a dla innych nie. Natomiast należy zaznaczyć, że rekord do tej pory należący do ekip Górnika i Ruchu został wreszcie pobity.
1
@Encore Spora dominacja ekip z wysp brytyjskich w europejskich pucharach. Zobaczymy czy uda się coś wygrać.
7
Przypomnę, żę dzisiaj Legia Warszawa została po raz 15 mistrzem Polski. I tym samym najbardziej utytułowanym zespołem w historii Polskiej ligi. Gratulacje i powodzonka!!! (L)
4
Kurcze Pep to może być ten sezon ;D trzymam kciuki. Angielski finał?
0
Eh Klątwa Navasa
1
@Djzordon Ten dwumecz to był jeden wielki skandal.
0
@Chaoss Moja Pani profesor od Bankowości powiedziała kiedyś, że wszystko czego się uczymy kiedyś nam się w życiu przyda. Czas poświęcony na naukę zawsze procentuje. To tylko kwestia czasu.
2
@MesQueUnClub96 I brawo. I ja to bardzo szanuje. "Ciężką pracą ludzie się bogacą".
2
@AdamS9882 Tu nie ma nad czym dyskutować Panowie: Douglas Pereira dos Santos - Pan piłkarz. 2xLL, 2xCDR 1xLM
2
@4drian0 Papier toaletowy mam ale makaron się kończy. ;)
1
@Kgorecki2500 650 plus i wszystko wróci do normy.