3

@MesQueUnClub96 Oby tylko prezentował podobny poziom co dzisiaj ;D

0

Zła atmosfera w Bayernie przekłada się na to co wyprawiają piłkarze.

2

@DonMatteo901 Uwielbiam Pepa gość żyje piłką i to widać. Geniusz.

6

Monaco obecnie 3 w tabeli ligi francuskiej w ostatnich 5 spotkaniach może pochwalić się bilansem: 4 zwy. i 1 remis a w bramkach 14-0. Brawo panie Kovac.

0

@JackH To tak jak ja całego nie oglądałem tylko fragmenty, ale trzeba przyznać, że Zenit postawił się w tych dwóch spotkaniach. I coś mi się wydaje, że u siebie nie są bez szans.

0

@Nazio87 Trzymamy kciuki!!! ;D daj z siebie wszystko ;D

1

@JackH Wymęczone zwycięstwo. Trzeba pochwalić Zenit grają bardzo mądrze.

2

@macio_944 Aj z tymi jeżykami u mnie jest tak, że co prawda są urocze itd, ale mój pies uważa inaczej. I już wczoraj ten maluch się o tym przekonał. Mój pies tak nim tarmosił tak po nim skakał, że szok jednym słowem ledwo nad nim zapanowałem. Rozpoczyna się sezon a ja w domku muszę chodzić z psem na smyczy.

1

@LambiPL zajebiste xD

3

@Encore @Mario96w U mnie Panowie jest opaska kapitańska Barcelony a nad nią piękny napis: Xavi

13

O kurła @Chakalaka piękny nowy avatar. ;) Prowadź wodzu!!!!

1

A było cicho i spokojnie xD

3

@BarcaInfo Ja nie przepadam za Tobą a Ty za mną, ale chcę napisać jedno. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Rozwijaj się i spełniaj swoje marzenia. Powodzenia.

1

@Kapitan_SW Pożegnał się więc możesz śmiało zaczerpnąć powietrza. Wiosna ;)

2

@IronSanHybrid A teraz LR będzie jeszcze lepsza ;)

2

@Encore Jak widać internet nie jest dla wszystkich ;)

7

@AllBundy Spokojnie funkcja blokuj na tej stronie działa tak, że i tak wszystko widzisz :) idzie lepsze ,ale pewne rzeczy się nie zmieniają.

6

A więc już "chyba" oficjalnie możecie pisać bez obawy na bany xD idzie lepsze.

5

@Chakalaka Coś się kończy xD i zaczyna się coś nowego. Powodzonka stary!!!

1

Ale cisza i spokój xD

0

@kamyk_23 Jak najwięcej zdrówka byczku!! sto lat. ;)

1

@Chakalaka 0 z 10 to mój ulubiony program. ;)

1

@Encore To prawda Kemba pokazuje, że jest bardzo dobrym rozgrywającym. Oby tylko kontuzje go omijały szerokim łukiem a będzie dobrze.

0

@Kacper1998 Obawiam się że 3 nie udźwignie tematu. Wan miał to coś i znakomicie przełożył to na ekran. 1i 2 część znakomita.

2

@Encore Bardzo fajna akcja. Markus pokazuje że znakomicie czuje się w obronie i jak widać w ataku również potrafi zaczarować. Natomiast ja chciałbym napisać o Parkerze. Chłopak zniszczony kontuzjami trafił pod skrzydła Brada i jak na razie bez okresu przygotowawczego, jeszcze bez ogranych zagrywek spisuje się bardzo dobrze. Ławka Celtów to jedna z najsłabszych jeśli nie najgorsza w całej NBA więc Jabari jak najbardziej się przyda zwłaszcza, że chłopak jest znakomity w ataku w obronie trochę gorzej, ale pod okiem Brada mam nadzieję, że i w tym elemencie wskoczy na wyższy lvl. Bardzo cieszy zwycięstwo i to jeszcze nad 2 ekipą na zachodzie. Walka o 4 seed na Wschodzie trwa. ;)

1

@Hanok Moim zdaniem Oscar poszedł za akcją a miał chłopina zabezpieczać tyły xD

0

I taka ciekawostka w dzisiejszych 4 rozegranych spotkaniach LL wygrywali tylko gospodarze. :)

0

Łysy w tej chwili: jakim cudem nie ograliśmy tego Getafe?
casemiro: łysy zabrakło intensywności.
xD

0

@mat32 Wejdz sobie na YT wpisz model asusa i zobacz jak krok po kroku to robi. Czyszczenie laptopa asus.

0

@mat32 Moim zdaniem wentylator jest zapchany kurzem. Czas go przeczyścić. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?