fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Oby tylko prezentował podobny poziom co dzisiaj ;D
0
Zła atmosfera w Bayernie przekłada się na to co wyprawiają piłkarze.
2
@DonMatteo901 Uwielbiam Pepa gość żyje piłką i to widać. Geniusz.
6
Monaco obecnie 3 w tabeli ligi francuskiej w ostatnich 5 spotkaniach może pochwalić się bilansem: 4 zwy. i 1 remis a w bramkach 14-0. Brawo panie Kovac.
0
@JackH To tak jak ja całego nie oglądałem tylko fragmenty, ale trzeba przyznać, że Zenit postawił się w tych dwóch spotkaniach. I coś mi się wydaje, że u siebie nie są bez szans.
0
@Nazio87 Trzymamy kciuki!!! ;D daj z siebie wszystko ;D
1
@JackH Wymęczone zwycięstwo. Trzeba pochwalić Zenit grają bardzo mądrze.
2
@macio_944 Aj z tymi jeżykami u mnie jest tak, że co prawda są urocze itd, ale mój pies uważa inaczej. I już wczoraj ten maluch się o tym przekonał. Mój pies tak nim tarmosił tak po nim skakał, że szok jednym słowem ledwo nad nim zapanowałem. Rozpoczyna się sezon a ja w domku muszę chodzić z psem na smyczy.
1
@LambiPL zajebiste xD
3
@Encore @Mario96w U mnie Panowie jest opaska kapitańska Barcelony a nad nią piękny napis: Xavi
13
O kurła @Chakalaka piękny nowy avatar. ;) Prowadź wodzu!!!!
1
A było cicho i spokojnie xD
3
@BarcaInfo Ja nie przepadam za Tobą a Ty za mną, ale chcę napisać jedno. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Rozwijaj się i spełniaj swoje marzenia. Powodzenia.
1
@Kapitan_SW Pożegnał się więc możesz śmiało zaczerpnąć powietrza. Wiosna ;)
2
@IronSanHybrid A teraz LR będzie jeszcze lepsza ;)
2
@Encore Jak widać internet nie jest dla wszystkich ;)
7
@AllBundy Spokojnie funkcja blokuj na tej stronie działa tak, że i tak wszystko widzisz :) idzie lepsze ,ale pewne rzeczy się nie zmieniają.
6
A więc już "chyba" oficjalnie możecie pisać bez obawy na bany xD idzie lepsze.
5
@Chakalaka Coś się kończy xD i zaczyna się coś nowego. Powodzonka stary!!!
1
Ale cisza i spokój xD
0
@kamyk_23 Jak najwięcej zdrówka byczku!! sto lat. ;)
1
@Chakalaka 0 z 10 to mój ulubiony program. ;)
1
@Encore To prawda Kemba pokazuje, że jest bardzo dobrym rozgrywającym. Oby tylko kontuzje go omijały szerokim łukiem a będzie dobrze.
0
@Kacper1998 Obawiam się że 3 nie udźwignie tematu. Wan miał to coś i znakomicie przełożył to na ekran. 1i 2 część znakomita.
2
@Encore Bardzo fajna akcja. Markus pokazuje że znakomicie czuje się w obronie i jak widać w ataku również potrafi zaczarować. Natomiast ja chciałbym napisać o Parkerze. Chłopak zniszczony kontuzjami trafił pod skrzydła Brada i jak na razie bez okresu przygotowawczego, jeszcze bez ogranych zagrywek spisuje się bardzo dobrze. Ławka Celtów to jedna z najsłabszych jeśli nie najgorsza w całej NBA więc Jabari jak najbardziej się przyda zwłaszcza, że chłopak jest znakomity w ataku w obronie trochę gorzej, ale pod okiem Brada mam nadzieję, że i w tym elemencie wskoczy na wyższy lvl. Bardzo cieszy zwycięstwo i to jeszcze nad 2 ekipą na zachodzie. Walka o 4 seed na Wschodzie trwa. ;)
1
@Hanok Moim zdaniem Oscar poszedł za akcją a miał chłopina zabezpieczać tyły xD
0
I taka ciekawostka w dzisiejszych 4 rozegranych spotkaniach LL wygrywali tylko gospodarze. :)
0
Łysy w tej chwili: jakim cudem nie ograliśmy tego Getafe?
casemiro: łysy zabrakło intensywności.
xD
0
@mat32 Wejdz sobie na YT wpisz model asusa i zobacz jak krok po kroku to robi. Czyszczenie laptopa asus.
0
@mat32 Moim zdaniem wentylator jest zapchany kurzem. Czas go przeczyścić. ;)