1

@Yosemite Kurcze, ale to była paka. I wielka legenda Alex Del Piero. Kurcze co to był za grajek.

0

@DawidekFCB To ja.

5

@Cochise Jak zwykle w punkt.

1

@Cwaniak4 W maju to już na pewno. ;D

2

A więc wszystko wskazuje na to, że "Nejman se queda". I bardzo dobrze takich $ nigdzie nie doatanie.

0

@damian16161212 Oczywoście, że tak walczymy o to co mamy. Przy tym całym syfie jaki zostawił po sobie Bartek i tej zbieraninie piłkarzy, każdy myślał że będzie walka o miejsce w przyszłorocznej edycji LM. A tu gramy o mistrza i mamy finał CDR. I tylko na tym powinniśmy się skupić. ;)

0

@IronSanHybrid Co???? Tylko LOTR ;D


3

@damian16161212 Dla mnie i 95 % tej strony najlepszy układ jest taki, że rzut madryt dostaje od Chelsea w pape i przegrywa ligę. MY zgarniamy dublet i jest mega cacy.

2

@Vebrol Widać, że znają się na rzeczy.xD

4

@AmigoBlancos i to jest mega smutne. Dlatego ja nie oglądam piłki i generalnie sportu w Polskiej Tv.

0

@Encore wydaje się łatwe spotkanie dla ekipy Emida i reszty.

5

@damian16161212 Jedno nie wyklucza drugiego. Jestem kibicem Barcy i anty realem.

3

Dzisiaj mija 109 rocznica zatonięcia Titanika. Zostawcie Titanica nie wyciągajcie go,
Tam ciągle gra muzyka...

2

@Mario96w Chciałbym, żeby tak było ;)

0

@Mario96w w tym sezonie.

0

Pesge vs Chelsea taki będzie finał. Zobaczycie.

1

@VamosRakieta Rakieta od razu wskakuje do 1 składu. Magia na boisku ta gracja i te kocie ruchy... tęsknię. Zna wszystkich Amigos i co by tu nie mówić.. no dobry chłopak jest.

1

@Barca_Big_Moment Dawać mnie tego dzika Lukaku i jedziemy po tryplete.

0

@itmustbejoke Jeśli mamy rozwijać Fatiego to nie dla Nejmana. Poza tym prawdziwą 9 może Lukaku?. I jazda.

0

@Yosemite Wielki piłkarz. Legenda.

2

@zadafcb o kurła chłopaku na takiego defensora ruszyć xD trzeba mierzyć siły na zamiary. xD

0

@arasz1819 No właśnie nikt im pieniędzy nie odda. A przecież zaufali gościowi i powierzyli majątki swojego życia. Tych wielkich i zachłannych korporacji mi nie szkoda. Natomiast tych drobnych ciułaczy już tak.

0

@arasz1819 Ciekawe co czują teraz jego byli klienci.

3

@Kurkmen Co tu dużo pisać. W punkt.

2

@DLFCB krótko i na temat bez zbędnych misów czy koteczków. I ja to szanuję.

0

@blodziakk Nie dla Marnego. ;)

1

@Rysiu Jak mu się chce? xD a jak u nas będzie mu się mniej chciało to co? Będziemy klękać i klaskać, że go mamy w składzie? Oczywiście, że musimy szukać rozwiązań na rynku, ale Nejman nie jest rozwiązaniem naszych problemów.

0

@4drian0 Nigdzie nie napisałem, że Dembe kocha nasz klub. Rozumiem co masz na myśli. Nie jesteśmy najlepsi więc mam nadzieję, że wiecej tu nie zagra.

0

@busquets5 @itmustbejoke Panowie i ja się zgadzam z tym, że gość ma to co coś. Natomiast przypominam, że gdy go mieliśmy w składzie tylko raz wygraliśmy LM. Ba więcej w pesge zagrał tyllo w jednym i to przegranym finale LM. On nie jest rozwiązaniem naszych problemów. Bez Nejmana wygrywaliśmy LM i bez niego również wygramy to tylko kwestia czasu.

23

@PatrychoO I to m.in dzieli nas od największych ekip. W Bayernie zmiany, a u nas po 3 kompromitacjach wyciąganie wniosków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?