fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite Kurcze, ale to była paka. I wielka legenda Alex Del Piero. Kurcze co to był za grajek.
0
@DawidekFCB To ja.
5
@Cochise Jak zwykle w punkt.
1
@Cwaniak4 W maju to już na pewno. ;D
2
A więc wszystko wskazuje na to, że "Nejman se queda". I bardzo dobrze takich $ nigdzie nie doatanie.
0
@damian16161212 Oczywoście, że tak walczymy o to co mamy. Przy tym całym syfie jaki zostawił po sobie Bartek i tej zbieraninie piłkarzy, każdy myślał że będzie walka o miejsce w przyszłorocznej edycji LM. A tu gramy o mistrza i mamy finał CDR. I tylko na tym powinniśmy się skupić. ;)
0
@IronSanHybrid Co???? Tylko LOTR ;D
3
@damian16161212 Dla mnie i 95 % tej strony najlepszy układ jest taki, że rzut madryt dostaje od Chelsea w pape i przegrywa ligę. MY zgarniamy dublet i jest mega cacy.
2
@Vebrol Widać, że znają się na rzeczy.xD
4
@AmigoBlancos i to jest mega smutne. Dlatego ja nie oglądam piłki i generalnie sportu w Polskiej Tv.
0
@Encore wydaje się łatwe spotkanie dla ekipy Emida i reszty.
5
@damian16161212 Jedno nie wyklucza drugiego. Jestem kibicem Barcy i anty realem.
3
Dzisiaj mija 109 rocznica zatonięcia Titanika. Zostawcie Titanica nie wyciągajcie go,
Tam ciągle gra muzyka...
2
@Mario96w Chciałbym, żeby tak było ;)
0
@Mario96w w tym sezonie.
0
Pesge vs Chelsea taki będzie finał. Zobaczycie.
1
@VamosRakieta Rakieta od razu wskakuje do 1 składu. Magia na boisku ta gracja i te kocie ruchy... tęsknię. Zna wszystkich Amigos i co by tu nie mówić.. no dobry chłopak jest.
1
@Barca_Big_Moment Dawać mnie tego dzika Lukaku i jedziemy po tryplete.
0
@itmustbejoke Jeśli mamy rozwijać Fatiego to nie dla Nejmana. Poza tym prawdziwą 9 może Lukaku?. I jazda.
0
@Yosemite Wielki piłkarz. Legenda.
2
@zadafcb o kurła chłopaku na takiego defensora ruszyć xD trzeba mierzyć siły na zamiary. xD
0
@arasz1819 No właśnie nikt im pieniędzy nie odda. A przecież zaufali gościowi i powierzyli majątki swojego życia. Tych wielkich i zachłannych korporacji mi nie szkoda. Natomiast tych drobnych ciułaczy już tak.
0
@arasz1819 Ciekawe co czują teraz jego byli klienci.
3
@Kurkmen Co tu dużo pisać. W punkt.
2
@DLFCB krótko i na temat bez zbędnych misów czy koteczków. I ja to szanuję.
0
@blodziakk Nie dla Marnego. ;)
1
@Rysiu Jak mu się chce? xD a jak u nas będzie mu się mniej chciało to co? Będziemy klękać i klaskać, że go mamy w składzie? Oczywiście, że musimy szukać rozwiązań na rynku, ale Nejman nie jest rozwiązaniem naszych problemów.
0
@4drian0 Nigdzie nie napisałem, że Dembe kocha nasz klub. Rozumiem co masz na myśli. Nie jesteśmy najlepsi więc mam nadzieję, że wiecej tu nie zagra.
0
@busquets5 @itmustbejoke Panowie i ja się zgadzam z tym, że gość ma to co coś. Natomiast przypominam, że gdy go mieliśmy w składzie tylko raz wygraliśmy LM. Ba więcej w pesge zagrał tyllo w jednym i to przegranym finale LM. On nie jest rozwiązaniem naszych problemów. Bez Nejmana wygrywaliśmy LM i bez niego również wygramy to tylko kwestia czasu.
23
@PatrychoO I to m.in dzieli nas od największych ekip. W Bayernie zmiany, a u nas po 3 kompromitacjach wyciąganie wniosków.