fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coś czuję, że Grizzly dzisiaj ładnie porobi rzut madryt.
0
@Danchos @daniel32778 mam nadzieję, że dzisiaj zagra jak profesor. ;)
0
Kurcze nasz Araujo sporo nie grał i troszkę się o chłopaka martwię czy da radę to jednak el clasico.
0
@VenoM kurcze z jednej strony racja natomiast z drugiej no niech chłopak gra. Bo kiedy ma zbierać doświadczenie? jeśli ma być wielki to musi grać. Nie możemy go tak odstawiać bo skończy jak Zieliński. Z Andorami gwiazda a jak przychodzi większy rywal to Pjotera ni ma. ;)
1
@ptrx tak tylko po angielsku. Dla mnie rewelacja i poziom emocji zupełnie inny. Nie to co w tv. ;)
1
@ptrx ja klasyki zawsze oglądam na kompie. ;) Natomiast jeśli będziesz miał okazję to polecam.
1
@Djzordon Oby się spełniło. ;)
2
@ptrx Tylko Beinsports. To jest prawdziwy komentarz. A nie geje, embapie,zane czy inne maradony. Hudson potrafi komentować i super oddaje boiskowe emocje.
2
@martin3131 skromne 1:0 najważniejsze 3 pkt.
0
@matirix20 prawdziwa Bestia. ;)
1
@sebasek99 I to są koszulki a nie te wypociny od Nike.
1
@VanBest dwie kadencje.
2
@kuz Dobrze, że Anka nie krzykneła: "Robert Ty się rodziną kurde zajmij!!!"
0
@Foton embapie i gej.
0
Jednak Embapie... obrona Bayernu to żart.
1
Brawo Bayern i jazda!!!
0
@dmcteam Oby przedłużył.
1
@fcbfan1993 + klaskanie. Kurcze finał marzeń.
0
@FC1899Barca Rozumiem. Natomiast Ty nie rozumiesz, że sam neymar niczego nie zmieni. To nie jest snooker tylko piłka czyli gra zespołowa.
0
@FC1899Barca I nie potrzebowaliśmy takich płaczek jak turlacz. Można? Można.
6
@FC1899Barca Bez turlacza potrafiliśmy wygrywać LM i bez niego również wygramy. To tylko kwestia czasu.
8
@taris Tak nie jest nam potrzebny.
1
@Witekk10 oby się spełniło ;)
0
@Rust_Cohle napisałem, żeby zagrali w finale.
1
Mam nadzieję, że Chelsea będzie takim Ajaxem. Oby zagrali w finale LM.
0
@Barca1922 Oby sobie poradzili. Wolę Bayern niż psg.
2
@Barwindg Oby się spełniło. ;)
0
Potężny bayern xD
0
@Bykunn Zmierzam do tego, że gdyby były dowody boskości to ludzie i tak by w to nie uwierzyli.
0
@BARCA_FOR_EVER widzisz tak to już jest. Nawet gdyby Bóg się wszystkim objawił to i tak ludzie by szukali kolejnych dowodów. Tak było jest i będzie. Dlatego: "błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli".