1

Coś czuję, że Grizzly dzisiaj ładnie porobi rzut madryt.

0

@Danchos @daniel32778 mam nadzieję, że dzisiaj zagra jak profesor. ;)

0

Kurcze nasz Araujo sporo nie grał i troszkę się o chłopaka martwię czy da radę to jednak el clasico.

0

@VenoM kurcze z jednej strony racja natomiast z drugiej no niech chłopak gra. Bo kiedy ma zbierać doświadczenie? jeśli ma być wielki to musi grać. Nie możemy go tak odstawiać bo skończy jak Zieliński. Z Andorami gwiazda a jak przychodzi większy rywal to Pjotera ni ma. ;)

1

@ptrx tak tylko po angielsku. Dla mnie rewelacja i poziom emocji zupełnie inny. Nie to co w tv. ;)

1

@ptrx ja klasyki zawsze oglądam na kompie. ;) Natomiast jeśli będziesz miał okazję to polecam.

1

@Djzordon Oby się spełniło. ;)

2

@ptrx Tylko Beinsports. To jest prawdziwy komentarz. A nie geje, embapie,zane czy inne maradony. Hudson potrafi komentować i super oddaje boiskowe emocje.

2

@martin3131 skromne 1:0 najważniejsze 3 pkt.

0

@matirix20 prawdziwa Bestia. ;)

1

@sebasek99 I to są koszulki a nie te wypociny od Nike.

1

@VanBest dwie kadencje.

2

@kuz Dobrze, że Anka nie krzykneła: "Robert Ty się rodziną kurde zajmij!!!"

0

@Foton embapie i gej.

0

Jednak Embapie... obrona Bayernu to żart.

1

Brawo Bayern i jazda!!!

0

@dmcteam Oby przedłużył.

1

@fcbfan1993 + klaskanie. Kurcze finał marzeń.

0

@FC1899Barca Rozumiem. Natomiast Ty nie rozumiesz, że sam neymar niczego nie zmieni. To nie jest snooker tylko piłka czyli gra zespołowa.

0

@FC1899Barca I nie potrzebowaliśmy takich płaczek jak turlacz. Można? Można.

6

@FC1899Barca Bez turlacza potrafiliśmy wygrywać LM i bez niego również wygramy. To tylko kwestia czasu.

8

@taris Tak nie jest nam potrzebny.

1

@Witekk10 oby się spełniło ;)

0

@Rust_Cohle napisałem, żeby zagrali w finale.

1

Mam nadzieję, że Chelsea będzie takim Ajaxem. Oby zagrali w finale LM.

0

@Barca1922 Oby sobie poradzili. Wolę Bayern niż psg.

2

@Barwindg Oby się spełniło. ;)

0

Potężny bayern xD

0

@Bykunn Zmierzam do tego, że gdyby były dowody boskości to ludzie i tak by w to nie uwierzyli.

0

@BARCA_FOR_EVER widzisz tak to już jest. Nawet gdyby Bóg się wszystkim objawił to i tak ludzie by szukali kolejnych dowodów. Tak było jest i będzie. Dlatego: "błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?