1

@Khajio Pod warunkiem, że po kontuzji od razu będzie a formie to raz a dwa, że nie połamie się w przy starciu z przeciwnikiem.

0

@LeoMessi1994 Jest jeszcze inna opcja. Ma cudnego Kochanka, który obraca ją jak ta lala. A Ona nie jest w stanie o nim zapomnieć...

3

@Fawrf To jeden z piękniejszych momentów. Jak Geri klęka przed wielką Chelsea. xD

1

duda wręczył Order i nasz orzeł biały grający dla Niemca się posypał. Wracaj do zdrowia byczku.

4

Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie takim Pepem 2.0 Zdrówka i wszystkiego co najlpesze trenerze.

5

Nareszcie Sueski odblokowany. Tylko Tadziu Norek mógł sobie poradzić z takim kanałem. xD

3

@ksobi Pięknie napisane. ;D

5

@Chakalaka Podatki w górę to można się bawić. Vateusz już zaciera rączki. xD

11

@amanter Pewnie, że zaciera skoro państwo nie potrafi pomóc dzieciom robią to inni i za to wielkie brawa Jurek.

27

OJO!!!
WOŚP uzbierało 210 mln . Brawo. Dodam tylko, że w zeszłym roku było 186 mln. Wielkie Brawa Jurek wielkie brawa Polacy.

0

@jeyx77x To prawda xD

1

@PershingFanatykLMFCB Oczywiście warto próbować i oby to się przeciwko Anglii sprawdziło. ;)

1

@PershingFanatykLMFCB ha to prawda ;) jednak miał znakomitych piłkarzy właściwie na każdej pozycji i co by nie mówić jednak trener motywator zrobił robotę. Czy Polska to taki klubowy real? Wątpię, ale tak jak napisałem wyżej to nie Andory będą na poważnych turniejach tylko solidne i bardzo mocne ekipy. Zobaczymy jak to się ułoży. ;) pierwszy sprawdzian już przed nami. Zobaczymy co te wrzutki pomogą. ;)

1

@PershingFanatykLMFCB No wszystko fajnie. Tylko co będziemy grać jak wrzutki nie wypalą. Nie sądzisz chyba, że nasi przeciwnicy nie rozgryzą naszej dość skomplikowanej taktyki? Jest Lewy a co będzie jak złapie uraz? Milik będzie strzelał? Jaki jest plan b. Uważasz, że z rosłymi i szybkimi Angolami będziemy sobie wrzucali tak jak z Andorą? Węgrzy potrafili nam strzelić 3 bramki. Węgrzy a i z Andorą się męczyliśmy. To dopiero początek przygody naszego trenera, ale na chwilę obecną to my nic nie gramy. Zobaczymy co pokażą z Anglią z klasowym zespołem. Bo z takimi przyjdzie nam się mierzyć na poważnych turniejach. Nie z Andorami z którymi gramy wrzutki.

4

Obawiam się, że na Anglię to będzie za mało.

0

@FC1899Barca xDxDxD Magik xD

1

@Hosh xD Krycholdinho xD

1

@Rysiu Rysiu no wszystko fajnie tylko my gramy przeciwko Andorze no szanujmy się. Przyjdzie Anglia i zobaczymy co Zielu wyczaruje. Bo moim zdaniem zniknie jak zwykle w ważnych spotkaniach.

1

Andora gra do końca i ja to bardzo szanuję.

0

@jakub1906 Zaraz się zacznie, że nie jesteś "Patriotą". :D

1

@Wilczeq Dobrze napisane. Od momentu złotej piłki gość tylko macha łapami i pajacuje. I to ma być kapitan kadry?

0

Dopóki są w składzie Amigosi to postępu w grze nie będzie. xD

2

@bixmix Nie. Pierwsza awans druga baraże.

2

Kurcze ta Andora fajnie sobie gra.

0

Spokojnie zaraz się rozkręci. xD Tymczasem Szwajcarzy w 2 min prowadzą 1-0.

1

Mocniejszy przeciwnik i już nerwy w naszych szeregach. Czeka nas ciężka przeprawa.

1

@Pawel13sz Wielki trener z jeszcze większą wizją :D

1

Dobra Wuja prowadż a nie czekaj... xD

0

@kamilop może zobacz sobię "Policja zastępcza" mnie osobiście się podobał a duet Farrell- Wahlberg rewelacja. ;)

0

@kamilop Moim zdaniem dobrze, że 4 nie będzie. 2 poprzednie części znakomite a 3 zrobiona na siłę. Widać, że pewien pomysł już się skończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?