fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio Pod warunkiem, że po kontuzji od razu będzie a formie to raz a dwa, że nie połamie się w przy starciu z przeciwnikiem.
0
@LeoMessi1994 Jest jeszcze inna opcja. Ma cudnego Kochanka, który obraca ją jak ta lala. A Ona nie jest w stanie o nim zapomnieć...
3
@Fawrf To jeden z piękniejszych momentów. Jak Geri klęka przed wielką Chelsea. xD
1
duda wręczył Order i nasz orzeł biały grający dla Niemca się posypał. Wracaj do zdrowia byczku.
4
Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie takim Pepem 2.0 Zdrówka i wszystkiego co najlpesze trenerze.
5
Nareszcie Sueski odblokowany. Tylko Tadziu Norek mógł sobie poradzić z takim kanałem. xD
3
@ksobi Pięknie napisane. ;D
5
@Chakalaka Podatki w górę to można się bawić. Vateusz już zaciera rączki. xD
11
@amanter Pewnie, że zaciera skoro państwo nie potrafi pomóc dzieciom robią to inni i za to wielkie brawa Jurek.
27
OJO!!!
WOŚP uzbierało 210 mln . Brawo. Dodam tylko, że w zeszłym roku było 186 mln. Wielkie Brawa Jurek wielkie brawa Polacy.
0
@jeyx77x To prawda xD
1
@PershingFanatykLMFCB Oczywiście warto próbować i oby to się przeciwko Anglii sprawdziło. ;)
1
@PershingFanatykLMFCB ha to prawda ;) jednak miał znakomitych piłkarzy właściwie na każdej pozycji i co by nie mówić jednak trener motywator zrobił robotę. Czy Polska to taki klubowy real? Wątpię, ale tak jak napisałem wyżej to nie Andory będą na poważnych turniejach tylko solidne i bardzo mocne ekipy. Zobaczymy jak to się ułoży. ;) pierwszy sprawdzian już przed nami. Zobaczymy co te wrzutki pomogą. ;)
1
@PershingFanatykLMFCB No wszystko fajnie. Tylko co będziemy grać jak wrzutki nie wypalą. Nie sądzisz chyba, że nasi przeciwnicy nie rozgryzą naszej dość skomplikowanej taktyki? Jest Lewy a co będzie jak złapie uraz? Milik będzie strzelał? Jaki jest plan b. Uważasz, że z rosłymi i szybkimi Angolami będziemy sobie wrzucali tak jak z Andorą? Węgrzy potrafili nam strzelić 3 bramki. Węgrzy a i z Andorą się męczyliśmy. To dopiero początek przygody naszego trenera, ale na chwilę obecną to my nic nie gramy. Zobaczymy co pokażą z Anglią z klasowym zespołem. Bo z takimi przyjdzie nam się mierzyć na poważnych turniejach. Nie z Andorami z którymi gramy wrzutki.
4
Obawiam się, że na Anglię to będzie za mało.
0
@FC1899Barca xDxDxD Magik xD
1
@Hosh xD Krycholdinho xD
1
@Rysiu Rysiu no wszystko fajnie tylko my gramy przeciwko Andorze no szanujmy się. Przyjdzie Anglia i zobaczymy co Zielu wyczaruje. Bo moim zdaniem zniknie jak zwykle w ważnych spotkaniach.
1
Andora gra do końca i ja to bardzo szanuję.
0
@jakub1906 Zaraz się zacznie, że nie jesteś "Patriotą". :D
1
@Wilczeq Dobrze napisane. Od momentu złotej piłki gość tylko macha łapami i pajacuje. I to ma być kapitan kadry?
0
Dopóki są w składzie Amigosi to postępu w grze nie będzie. xD
2
@bixmix Nie. Pierwsza awans druga baraże.
2
Kurcze ta Andora fajnie sobie gra.
0
Spokojnie zaraz się rozkręci. xD Tymczasem Szwajcarzy w 2 min prowadzą 1-0.
1
Mocniejszy przeciwnik i już nerwy w naszych szeregach. Czeka nas ciężka przeprawa.
1
@Pawel13sz Wielki trener z jeszcze większą wizją :D
1
Dobra Wuja prowadż a nie czekaj... xD
0
@kamilop może zobacz sobię "Policja zastępcza" mnie osobiście się podobał a duet Farrell- Wahlberg rewelacja. ;)
0
@kamilop Moim zdaniem dobrze, że 4 nie będzie. 2 poprzednie części znakomite a 3 zrobiona na siłę. Widać, że pewien pomysł już się skończył.