3

@A4ron Może zabrzmi to banalnie, ale wszystko będzie dobrze. Trzymaj się stary!.

9

@Chakalaka Ciekawe czy za tą tytaniczną pracę pani Straszydło przyznała sobie premię? A może poprosiła Obajtka aby synkowi zrobił przelew. Ksiądz ma teraz pod górkę. A przperaszam były ksiądz.

1

@Kgorecki2500 Ale za to jak się potknął ;D

5

Remontada w wykonaniu Jagi wielkie brawa. Tak się gra.

0

@LukaszFan Widać, że zmęczeni po lidze Europy. xD

2

"Przyszłość USA w 30 sekundowym skrócie" xD


1

@Kgorecki2500 ha ha złoto xD

16

Putin życzył zdrowia Prezydentowi USA a ten już się przewraca. Stary doby Putin. xD

0

@Nano22 Jak zwykle w punkt. ;)

3

@Kettger Chwała Palikotowi ;) a teraz mamy Obajtka i widać efekty. ;)

9

Wiem, że was to boli, ale za Tuska żadnych Kovidów nie było i dodam, że byliśmy zieloną wyspą. A za pis? wszystko leci łeb na szyję. Jeszcze trochę i będziecie suchy chleb całowali. Tyle.

1

@Janiama Jak najwięcej zdrówka bracie!!! dasz radę jesteś silny. Pozdrawiam i jeszcze raz zdrówka.

0

@Azi Do samego końca ;D

0

I pamiętajcie marzenia się spełniają tylko trzeba chcieć. xD


0

@BlaseR9 Generalnie ekranizacja Uniwersum DC to jedna wielka porażka. Widać ból dupy w porównaniu do Marvela gdzie wszystko ma swój porządek i widać w tym wszystkim pomysł/konkretny plan. Natomiast w DC wszystko na hura.

0

Jednak Perez nie posmarował xD

0

Komentarz usunięty

3

@Firestone W więzieniu jeden podgrzał miejsce drugiemu. xD

0

@messi564 Zdrowia byczku!!!

5

@tomek8756 Wszyscy byśmy tego chcieli, ale znając realia tego cyrku to jeszcze w/w panowie otrzymają ordery i rzecz jasna spore premie za walkę w obronie Ojczyzny.

6

@Joe_Pesci Pewnie, że jazda z tymi tłustymi kurłami tylko, ze taki właściciel nie ma pensji posła Susukiego czy legendy polskiej sceny politycznej Sasina. Chwale to, że sobie radzi mam tylko nadzieję, że żadna kurła nie poleci na komendę, żeby zapunktować.

13

To teraz ja wam opowiem jak właściciel siłowni w moim mieście radzi sobie z zakazami. Szyby zasłonięte i jazda. Siłka w zasadzie działa non stop mimo zakazów.

0

@DonMatteo901 To taki "american dream" made in Poland xD w życiu to trzeba mieć szczęście. xD

2

@Xxxbarca4ever W punkt xD

1

@Mns21 Bo to debile. Obecna władza przypomina mi robotników na mojej ulicy. najpierw kładą kostkę a następnie rury wymieniają. I tak jest właśnie z tym rządem brak pomysłu na to co się dzieje.

0

@MSN1998 Jestem przekonany, że jest jakiś powód dlaczego tego nie możemy pojąć czy zrozumieć. Prawda jest taka, że jesteśmy słabymi istotami.

2

@VamosRakieta Jak zwykle w punkt. ;)

2

@norbi77 Masakracja xD z czym do telewizji na litość ;)

0

@JimMorrisonFCB Jimi gratuluje kuponu ;D

0

@Pietraszko Spokojnie Hochland ich wyjaśni tak jak kiedyś Lewy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?