fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytak W punkt.
2
@FafitFCB Widać, że to ogarnięty chłopak. Może powinien jeszcze sondę zrobić z zapytaniem co dalej?.
2
@mekston Statystyka statystyką a piłka piłką. Zobaczymy co się wydarzy. :)
7
@kaamil1910 Mbappe vs Haland. To melodia przyszłości a jak wiemy pismaki muszą coś pisać.
3
@Ronaldinho10VB Messi ma więcej spotkań. Zobaczysz, że go pyknie.
1
@Coutinho007 Życzę dobremu chłopakowi aby trafił do klubu w którym będzie grał regularnie. xD i zdrowia bo to dobry chłopak jest.
7
@Ronaldinho10VB Messi pozamiata to szemrane towarzystwo. GOAT jest jeden.
3
@LuisSalvano Kurcze gdzieś była wypowiedz Pereza przy wyborze Roniego czy Beksa, że Roni ma brzydki wyraz twarzy i jeszcze te zęby generalnie chodziło o to, że real więcej zarobi na wizerunku piłkarza. I Beks trafił do białych a i z Suarezem również podobny był temat. xD
21
Urodziwy to ten Norweg nie jest a jak wiemy Perez lubi ładne ci***ki z twarzy. xD Historia z Ronaldinho czy Suarezem jasno to pokazała. xD Dawaj serek do nas tutaj poczujesz się wyjątkowo.
0
@Pawel13sz Myślisz, że jest lepszy od Isaka? nie oglądam Interu, ale młody troszkę w LL ograny może warto dać mu szansę.
0
A może olać za te wielkie $ "Chohlanda" i kupić Isaka? widzę, że to dobry chłopak jest.
4
@Yosemite Pan Piłkarz.
0
@LeoMessi1994 Jedziemy!!! ;)
1. Jedno nie wyklucza drugiego.
2. Los czy raczej przeznaczenie jesli to drugie to tak.
3. Są ważne, ale nie najważniejsze.
4. Myślę, że sa istotne i ja je szanuje.
5. Brak zazdrości, gniewu, nienawiści. Spokój i cisza.
6. Nie to nieodwracalny proces.
7. Nie.
8. Zazdrość, gniew i nienawiść.
9. ludzie rodzą się dobrzy to środowisko zmienia nasze poglądy i nasze podejście do wszystkiego.
10. Bez wyrazu i koloru.
11. Tak.
12. Ciekawe pytanie. Jako istota jesteś wyjątkowy tak jak każdy z nas.
13. Nie ma takiego pojęcia.
15. Chwila, punkt na osi.
16. Tak
17. Nie i to jest cudowne.
18. Tak
19. Nie i nigdy nie będą
20. Tak.
21. Uczciwe postępowanie.
22. Ciekawe pytanie. Kolejne. ;) Uważam, że za życia nie poznamy odpowiedzi na nie.
23. Uczucie.
24. Oczywiście, że ma sens. Wyobraż sobie, że rodzisz się po nic. Gdzie tu sens.
25. Tak.
26. Zgodnie z moimi przekonaniami i prawdą.
27. Przez zazdrość.
28. Tak i to bardzo duży.
29. Oczywiście, że nie. To część naszego życia.
30. Myślę, że bardziej pokojowe.
3
@Encore Dokładnie. Spora kasa na stole do tego cieplutkie LA ogromne szanse na pierścień. Ciekawe dlaczego odrzucił?
5
@Encore No widzisz Boogie sam sobie troszke winien. Otóż jeszcze w Pelicans miał na stole 40 mln na dwa sezony i zrezygnował. A co było dalej to wszyscy wiemy. No szkoda bo grajek ciekawy tylko głowę ma zjechaną okropie.
4
@Esteban_ A widzisz ja również dosiadłem do tego spisu i po chwili dałem sobie spokój. ;)
4
@FafitFCB Jak zwykle w punkt.
3
@barcelonaLM Bardzo dobrze napisane. i taka jest prawda ba więcej już słuchać jak to Ziobro płacze, że On sobie lepiej poradzi od Vateusza na stanowisku premiera. "Pycha kroczy przed upadkiem" i tak własnie było z PO i wszystko wskazuje, że pis to powtórzy. Oby.
2
@monsterrize Ale to prawda. pis kupując głosy myśli sobie jaki jest dobry. Kolejne wybory co prawda zwycięskie pokazują jednak, że społeczeństwo powoli traci do nich cierpliwość. Tak jak swego czasu pokazali Platformie. Mam nadzieję, że to jest początek końca tej partii.
2
@koziar Mam nadzieję, że nie jestem na tej "czarnej" liście co?
1
@Kz1234 xDxDxDxD ale szanuję za odwagę. xD
4
@socha Nigdy go nie lubiłem.
1
@Herato A zwycięstwo Polaków nad Niemcami 2-0 było w el. do Euro? bo nie pamiętam.
2
@patry295 Zostawcie go dobry chłopak jest ;)
2
@wroclawianin89 Cieszę się, że to prawda i już za kilka dni oczy nacieszymy. ;)
12
I dobra wiadomość jest taka, że po tych kopaczach narodowych wraca magia. Nasza Barcelona.
1
No cóż miało być 7 a jest 4. Cieszmy się z tych małych rzeczy.
2
Milik wraca do formy xD
0
@VirtuoZ W punkt. ;)
9
Każda kadra ma swojego Langleta xD