fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl W każdym bądż razie poznał już prawdę. ;)
2
@PatrychoO Żadnych Buraków w Barcelonie. Dawać mnie tu tego Hochlanda. ;D
0
Chciałbym dodać dwa słowa odnośnie wpisu @GeneralXavi związany z Panem Hawkingiem dodam absolutnie wybitnym człowiekiem. Jego uparte dążenie do poznania prawdy związane z istnieniem czy też nie Boga przypomina mi słowa Pisma Świętego:
"Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie." Mt 11, 25-26.
I moim zdaniem tak właśnie jest. To nie wielkie umysły poznają Boga tylko prości ludzie. Jedno jest pewnie - Pan Hawking poznał już prawdę czy Bóg istnieje czy nie.
0
@czółkovsky Ha ha genialne ;D i te rozkładanie nóg przy rzucie za 3 ;D
0
Syn Brodacza już trenuje xD
0
@ranger3120 to jest jeden z tych filmów, które nigdy się nie nudzą ;)
@paweldunajecfcb chodzi oczywiście o film Gladiator Ridleya Scotta. ;)
@Stanio87 Niepowtarzalny pięknie napisane. :)
4
@Encore I taka gra bardzo mi się podoba ;D
6
@MaaNDooG To prawda ścieżka jak i cały film -cudo.
62
"Nazywam się Maximus Decimus Meridius, dowódca wojsk północnych, generał legionów Feliks, lojalny sługa prawdziwego cesarza, Marka Aureliusza. Ojciec zamordowanego syna, mąż zamordowanej żony. Których pomszczę w tym życiu, lub następnym." Za każdym razem ciary.
1
@Jonyx Tak a druga baraże.
0
Na Anglię to może być za mało.
4
Dobra Wuja już nieaktualne xD
1
Dobra Wuja jednak wróć. xD ten Zoułza to jednak partacz. Wuja weż...
0
Dobra koniec śmieszki się skończyły.
1
@ElTomas Złota piłka zobowiązuje.
0
@Kimar Nie ma VARu nie ma faulu.
0
I ja mu wtedy mówię: Zibi zostaw Wuja bo jeszcze do b klasy spadniemy.
1
@IronSanHybrid Tzw taktyka na aferę. xD
0
@tomek8756 Jak zwykle Pan długopis w punkt. xD
0
Truskawka Hajto: Panowie tu trzeba z wątroby dać.
xD
1
@Pawel13sz Złoto xD
0
@ElTomas Amigos made in Poland xD
5
Teraz cały świat kopiuje taktykę Koemana.
2
@andres_xavi Tu nie ma nad czym dyskutować. Roni to czysta magia na boisku. Neymar to turlanie i płacz.
2
Powiem wam, że z Peszko byśmy mieli ze dwie setki. xD
0
@dawo17 To, że w tej kadrze mamy przeciętniaków to wszyscy wiemy od dawna. Boli fakt, że w tej przeciętnej drużynie nie ma walki. Grasz dla Polaków dla Ojczyzny...
0
@Wilczeq Święte słowa.
0
@dv7wisnia To madziary złotą piłką kręcą. xD
2
Zibi juz wie co go czeka po meczu xD
0
A wy tu chcieliście Europę podbijać z czym do ludzi. Na Euro mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz dla tych co nie grali. A złota piłka tylko sie przygląda. u Niemca wie jak się gra.