0

@Persyfl W każdym bądż razie poznał już prawdę. ;)

2

@PatrychoO Żadnych Buraków w Barcelonie. Dawać mnie tu tego Hochlanda. ;D

0

Chciałbym dodać dwa słowa odnośnie wpisu @GeneralXavi związany z Panem Hawkingiem dodam absolutnie wybitnym człowiekiem. Jego uparte dążenie do poznania prawdy związane z istnieniem czy też nie Boga przypomina mi słowa Pisma Świętego:
"Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie." Mt 11, 25-26.

I moim zdaniem tak właśnie jest. To nie wielkie umysły poznają Boga tylko prości ludzie. Jedno jest pewnie - Pan Hawking poznał już prawdę czy Bóg istnieje czy nie.

0

@czółkovsky Ha ha genialne ;D i te rozkładanie nóg przy rzucie za 3 ;D

0

Syn Brodacza już trenuje xD


0

@ranger3120 to jest jeden z tych filmów, które nigdy się nie nudzą ;)
@paweldunajecfcb chodzi oczywiście o film Gladiator Ridleya Scotta. ;)
@Stanio87 Niepowtarzalny pięknie napisane. :)

4

@Encore I taka gra bardzo mi się podoba ;D

6

@MaaNDooG To prawda ścieżka jak i cały film -cudo.

62

"Nazywam się Maximus Decimus Meridius, dowódca wojsk północnych, generał legionów Feliks, lojalny sługa prawdziwego cesarza, Marka Aureliusza. Ojciec zamordowanego syna, mąż zamordowanej żony. Których pomszczę w tym życiu, lub następnym." Za każdym razem ciary.

1

@Jonyx Tak a druga baraże.

0

Na Anglię to może być za mało.

4

Dobra Wuja już nieaktualne xD

1

Dobra Wuja jednak wróć. xD ten Zoułza to jednak partacz. Wuja weż...

0

Dobra koniec śmieszki się skończyły.

1

@ElTomas Złota piłka zobowiązuje.

0

@Kimar Nie ma VARu nie ma faulu.

0

I ja mu wtedy mówię: Zibi zostaw Wuja bo jeszcze do b klasy spadniemy.

1

@IronSanHybrid Tzw taktyka na aferę. xD

0

@tomek8756 Jak zwykle Pan długopis w punkt. xD

0

Truskawka Hajto: Panowie tu trzeba z wątroby dać.
xD

1

@Pawel13sz Złoto xD

0

@ElTomas Amigos made in Poland xD

5

Teraz cały świat kopiuje taktykę Koemana.

2

@andres_xavi Tu nie ma nad czym dyskutować. Roni to czysta magia na boisku. Neymar to turlanie i płacz.

2

Powiem wam, że z Peszko byśmy mieli ze dwie setki. xD

0

@dawo17 To, że w tej kadrze mamy przeciętniaków to wszyscy wiemy od dawna. Boli fakt, że w tej przeciętnej drużynie nie ma walki. Grasz dla Polaków dla Ojczyzny...

0

@Wilczeq Święte słowa.

0

@dv7wisnia To madziary złotą piłką kręcą. xD

2

Zibi juz wie co go czeka po meczu xD

0

A wy tu chcieliście Europę podbijać z czym do ludzi. Na Euro mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz dla tych co nie grali. A złota piłka tylko sie przygląda. u Niemca wie jak się gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?