0

@MatizxD No lapek jest martwy. Nic się nie świeci nawet diody. A ładowarka działa na 100%. Wcześniej go włczyłem i gdy system startował to zgasł i teraz nie reaguje na nic.

0

@MatizxD Nic się nie świeci. Podłączyłem go do sieci system się ładował i zgasł.

5

@Nihas @Niedlamoneya już miał swoją szanse i wybrał lepszy projekt sportowy w Pesge.

1

Pany taki probkem mam z lapkiem. Otóż zasilacz działa a nie ma powera mój lapek. Co to może być?

1

Jak tak dalej pójdzie to Pekhart Lewego pyknie. xD

7

Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam wszystkim mnóstwo zdrowia, spokoju i jak najwięcej odpoczynku. Tego z całego serca Wam życzę. Zdrowych i Wesołych Świąt!!!

2

@tadzik447 Wybieram to drugie. " Bo chce zarobić bo chce żyć"...


7

@Dembouz1899 Kurła jak coś takiego można zrobić psu.... Człowiek to największe zło tego świata.

2

@MaaNDooG Moja wina....

4

@MaaNDooG Łysy gość całujący dziecko.

2

@zawsze_barca Nie po 3 dniach tylko 3 dnia. ;)

1

@MaaNDooG Dla mnie jajko i Pilsner 8 i 8,5 ;) moim zdaniem najlepsze.

0

@LeoMessi1994 Zmierzam do tego, że zawsze jest wyjście. Sam to widzę po sobie. Oczywiście, że wspomniana posłanka zarabia więcej, ale będzie dług spłacała jeszcze bardzo bardzo długo. I pewnie mandat jej się skończy i nadal długi zostaną.

0

@LeoMessi1994 Czyli lepiej się powiesić niż być odpowiedzialny? to jest własnie droga na skróty. Myślisz tylko o tym, że nie dasz rady. To ogromna słabość jesteś malutki i to za chwilę owładnie Twój umysł. A powiedz mi zakładasz rodzinę i masz dzieci bierzesz kredyt na mieszkanie i co też się wieszasz? czy bierzesz dupę w kroki i sobie radzisz? chcesz pokazać dzieciom, że jesteś tchórzem? a może mimo wielu przeszkód pokażesz im swoją siłę i przede wszystkim odpowiedzialność? opowiem Ci historię prawdziwą o posłance pis, którą zostawił mąż z długierm 570 tyś. Nie słyszałem, żeby się wieszała. Nigdy nie wolno się poddawać!!!. Nigdy.

2

@LeoMessi1994 Poważna sprawa. Zamiast się wieszać sprawdzam u kogo ma dług i proszę o spłatę w ratach. Biorę 2 roboty i walczę nie poddaję się. Zawsze jest wyjście.

7

@LeoMessi1994 Dla mnie osobiście samobójstwo to droga na skróty. Akt tchórzostwa. Natomiast tak sobie teraz myślę, że tacy ludzie najczęściej samotni nie wiedzą gdzie mają szukać pomocy. Są zagubieni. I w swojej bezradności wybierają właśnie taką drogę.

1

@Felipe_PL Koneser, Contratiempo, Wyspa Tajemnic, Siedem, Trup - el cuerpo co tam jeszcze może: Zaginiona dziewczyna, "Uciekaj". ;)

1

@Damiano27psk Polecam film Koneser i Le Mans 66 oj kozacki filmik. A z klasyki oczywiście Interstelar i Gladiator rzecz jasna :)

3

@MaaNDooG Już widziałem to nagranie :D Fajnie, że jesteś. ;D czekam na kolejne materiały. ;)

1

@Nazio87 A ja nie mogłem łez powstrzymać...

0

@LUPR No zobaczymy. Widać gołym okiem, że pomysł Zidana na real powoli sie kończy. A My zaczynamy nowy okres ostatnio bardzo dobry. Do tego nie zagra Ramosik. Zobaczymy jak będzie. ;)

0

@Lionel_Messi10 Uważam, że nie można niczego zakładać. przecież Chohland może u nas nie wypalić i co wtedy? to raz a dwa po 3-4 sezonach może mu się znudzi. Dlatego nie można niczego zakładać. Popatrz na turlacza Neymara. Miał być na lata i zobacz gdzie teraz gra.

0

@Lionel_Messi10 A Suarez ile pograł? 10 lat? no nie. Podobnie było z Villą.

1

@IronSanHybrid Kurcze gość idzie jak taran, jest silny więc każdy obrońca ma ciężką przeprawę z nim. Ciekawa opcja.

6

Ale tego Lukaku to bym przytulił do nas. Dzik nad dzikami.

0

@Ronaldinho10VB Poważny argument xD

0

@Ronaldinho10VB Widzę, że ordery dudy zrobiły swoje xD

0

@amanter Na takie ciężkie czary to My mamy naszego szamana. Umtitiego ;D

3

@amanter Jaka magia? to zwykłe klaskanie.

0

@mekston Żeby było jasne ja się z Tobą zgadzam. To będzie mega ciężkie zadanie. Natomiast ja widzę i jestem przekonany, że Wy również, że Messi odżył przy Koemanie i widać ponownie radość w grze. Jest mnóstwo spotkań do końca a Leo potrafi w jednym meczu strzelić 3 bramki. Nie skreślajmy jeszcze Messiego starta ogromna, ale to Messi. Lewy wróci tylko nikt nie wie czy od razu odpali. To poważny uraz. No zobaczymy jak będzie. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?