fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MatizxD No lapek jest martwy. Nic się nie świeci nawet diody. A ładowarka działa na 100%. Wcześniej go włczyłem i gdy system startował to zgasł i teraz nie reaguje na nic.
0
@MatizxD Nic się nie świeci. Podłączyłem go do sieci system się ładował i zgasł.
5
@Nihas @Niedlamoneya już miał swoją szanse i wybrał lepszy projekt sportowy w Pesge.
1
Pany taki probkem mam z lapkiem. Otóż zasilacz działa a nie ma powera mój lapek. Co to może być?
1
Jak tak dalej pójdzie to Pekhart Lewego pyknie. xD
7
Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam wszystkim mnóstwo zdrowia, spokoju i jak najwięcej odpoczynku. Tego z całego serca Wam życzę. Zdrowych i Wesołych Świąt!!!
2
@tadzik447 Wybieram to drugie. " Bo chce zarobić bo chce żyć"...
7
@Dembouz1899 Kurła jak coś takiego można zrobić psu.... Człowiek to największe zło tego świata.
2
@MaaNDooG Moja wina....
4
@MaaNDooG Łysy gość całujący dziecko.
2
@zawsze_barca Nie po 3 dniach tylko 3 dnia. ;)
1
@MaaNDooG Dla mnie jajko i Pilsner 8 i 8,5 ;) moim zdaniem najlepsze.
0
@LeoMessi1994 Zmierzam do tego, że zawsze jest wyjście. Sam to widzę po sobie. Oczywiście, że wspomniana posłanka zarabia więcej, ale będzie dług spłacała jeszcze bardzo bardzo długo. I pewnie mandat jej się skończy i nadal długi zostaną.
0
@LeoMessi1994 Czyli lepiej się powiesić niż być odpowiedzialny? to jest własnie droga na skróty. Myślisz tylko o tym, że nie dasz rady. To ogromna słabość jesteś malutki i to za chwilę owładnie Twój umysł. A powiedz mi zakładasz rodzinę i masz dzieci bierzesz kredyt na mieszkanie i co też się wieszasz? czy bierzesz dupę w kroki i sobie radzisz? chcesz pokazać dzieciom, że jesteś tchórzem? a może mimo wielu przeszkód pokażesz im swoją siłę i przede wszystkim odpowiedzialność? opowiem Ci historię prawdziwą o posłance pis, którą zostawił mąż z długierm 570 tyś. Nie słyszałem, żeby się wieszała. Nigdy nie wolno się poddawać!!!. Nigdy.
2
@LeoMessi1994 Poważna sprawa. Zamiast się wieszać sprawdzam u kogo ma dług i proszę o spłatę w ratach. Biorę 2 roboty i walczę nie poddaję się. Zawsze jest wyjście.
7
@LeoMessi1994 Dla mnie osobiście samobójstwo to droga na skróty. Akt tchórzostwa. Natomiast tak sobie teraz myślę, że tacy ludzie najczęściej samotni nie wiedzą gdzie mają szukać pomocy. Są zagubieni. I w swojej bezradności wybierają właśnie taką drogę.
1
@Felipe_PL Koneser, Contratiempo, Wyspa Tajemnic, Siedem, Trup - el cuerpo co tam jeszcze może: Zaginiona dziewczyna, "Uciekaj". ;)
1
@Damiano27psk Polecam film Koneser i Le Mans 66 oj kozacki filmik. A z klasyki oczywiście Interstelar i Gladiator rzecz jasna :)
3
@MaaNDooG Już widziałem to nagranie :D Fajnie, że jesteś. ;D czekam na kolejne materiały. ;)
1
@Nazio87 A ja nie mogłem łez powstrzymać...
0
@LUPR No zobaczymy. Widać gołym okiem, że pomysł Zidana na real powoli sie kończy. A My zaczynamy nowy okres ostatnio bardzo dobry. Do tego nie zagra Ramosik. Zobaczymy jak będzie. ;)
0
@Lionel_Messi10 Uważam, że nie można niczego zakładać. przecież Chohland może u nas nie wypalić i co wtedy? to raz a dwa po 3-4 sezonach może mu się znudzi. Dlatego nie można niczego zakładać. Popatrz na turlacza Neymara. Miał być na lata i zobacz gdzie teraz gra.
0
@Lionel_Messi10 A Suarez ile pograł? 10 lat? no nie. Podobnie było z Villą.
1
@IronSanHybrid Kurcze gość idzie jak taran, jest silny więc każdy obrońca ma ciężką przeprawę z nim. Ciekawa opcja.
6
Ale tego Lukaku to bym przytulił do nas. Dzik nad dzikami.
0
@Ronaldinho10VB Poważny argument xD
0
@Ronaldinho10VB Widzę, że ordery dudy zrobiły swoje xD
0
@amanter Na takie ciężkie czary to My mamy naszego szamana. Umtitiego ;D
3
@amanter Jaka magia? to zwykłe klaskanie.
0
@mekston Żeby było jasne ja się z Tobą zgadzam. To będzie mega ciężkie zadanie. Natomiast ja widzę i jestem przekonany, że Wy również, że Messi odżył przy Koemanie i widać ponownie radość w grze. Jest mnóstwo spotkań do końca a Leo potrafi w jednym meczu strzelić 3 bramki. Nie skreślajmy jeszcze Messiego starta ogromna, ale to Messi. Lewy wróci tylko nikt nie wie czy od razu odpali. To poważny uraz. No zobaczymy jak będzie. ;)