1

@AmigoBlancos Moim zdaniem potencjał miał większy. ;)

0

@Arn3th dokładnie. Widzę, że już zapomnieliście jak postąpił z naszym klubem turlacz. To zwykły najemnik i idzie tam gdzie mu sypną więcej $.

2

@Janiama Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Trzymaj się i niepoddawaj się. Dasz radę.

2

Kurcze, ale od wczoraj jest na tej stronie spust nad Nejmanem. Nejman tu Nejman tam. Ci, którzy znają się choć troszkę na piłce rozumieją, że sam Nejman nic nie osiągnie. Trofea wygrywa drużyna.

0

@paweldunajecfcb Pasja, Braveheart, Gladiator.

1

@Comentateiro Brawo za czujność dla tego pana.

2

@mati10333 Ale tak jest wszędzie. U mojego brata na zmianie był koleś, który miał korone zgłosił kierownikowi a ten tym na górze. I co? Kierwonik ogłosił, że nie ma korony i wszyscy pracują dalej. Tyle. Gościa nie było w pracy miesiąc.

1

@Kgorecki2500 I tak się żyje w Polszy. Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było. Mieszkam w domku i taką patologię mam na przeciwko domu. 3 dzieci alko się leje 500+ jest i dlaczego ma być żle? Do tego mieszkanie od miasta, drzewo opałowe w gratisie. Kolejne wybory i już wiadomo na kogo zagłosują. Jest kaska jest zabawa.

2

@Robr9 tak

4

@AduŚ07 Już po 1 meczu nie byłoby co zbierać z psg.

0

@tristan87 Spokojnie zaraz się rozkręci. On żyje z podań pomocników.

0

Płacz Moneya po odpadnięciu z Bayernem? Bezcenne. xD

1

Jazda Bayern!!!! xD bo bawić to się trzeba umieć. xD nawet mi was nie szkoda.

0

@wisnia1234 2-0 dla niemców

3

@Janiama Trzymaj się bracie. Wszystko będzie dobrze. Zdrówka i wracaj do nas szybko. Pozdrawiam serdecznie.

1

Turlacz show xD

0

@Colon 51 finał Super Bowl. Gdzie ekipa Patriots pokonała drużynę Falcons. Historyczny comeback i najlepszy finał w historii NFL.

0

@eckov Twitterowym kopiuj/wklej mówimy stanowcze - NIE! Czas na zmiany!. ;)

4

@macio_944 dobry i prawilny chłopak. Jedyny i słuszny wybór a nie jak te podrabiańce jedne. Tylko @macio_944 . ;)

2

@IronSanHybrid Jasnowidz. Legenda xD

3

@IronSanHybrid są ruchani na każdym kroku i z tego co widzę są szczęśliwi. xD

0

@l0Messini Fajnie jakby zagrał. Jestem właśnie ciekawy czy by sobie poradził. ;)

2

@david89 Gdyby realowi wpadło to co mieli to po 45 min. mecz byłby zamknięty. Przegraliśmy i tyle. Teraz liczymy na innych.

1

Popcorn mam gotowy ;D

0

Lewy i Pep znowu razem? Myślicie, że Lewy poradziłby sobie w Anglii?.

1

@Rastafarnianin Ale złoto xD

1

@NaFazieHitman Jestem przekonany, że wspomniana kobieta stanowiła poważne zgarożenie dla tego nieśmiałego i wyszkolonego policjanta. Może udzielała mu wskazówek co dalej ma robić?. Nie bronię wulgarnych zaczepek czy też prowokacji, ale ludzie szanujmy się. Za chwilę dojdziemy do takich absurdów, że trzeba będzie przed policją klękać.

0

@mkord niestety tak to obecnie wygląda. I szkoda. No cóż to Ameryka więc show must go on. Co mecz to takie all star game.

6

@tomek8756 Daj spokój. Za chwilę usłyszysz następujący komentarz ze strony policji czy rządu, że kobieta zachowywała się agresywnie, była pod wpływem narkotyków czy inne bzdety. I po sprawie. A i pewnie jeszcze będzie oskarżona o napaść na funkcjonariusza. W tym kraju jak jesteś gorszego sortu to nie masz żadnych praw.

1

@Fawrf O widzę, że redakcja już wyczyściła komentarze. Więc tylko dodam - @Fawrf jak zwykle w punkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?