fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pele1282 To jest właśnie ten spokój to opanowanie ;D
1
@IronSanHybrid A mnie boli to, że właściwie każda ekipa no każda rzuci 2-3 podania i już są w polu karnym. A u nas? 46 podań i w tym 20 do boku i 20 do tyłu.
2
Człowiek byt takiego Rakiticia zobaczył w środku pola. Są Basketsy czy inne Pedry. Jednak to nie poziom Chorwata. Spokój i opanowanie. Ach człowiek tęskni...
5
Przyjemnie się patrzy jak zawodnicy Barcelony wychodzą z kontrą. Wychodzi 3 na szybkości i nagle cyk do tyłu. Klepanko klepanko i cyk do boku i cyk do tyłu.
0
Baskets xDxDxD
3
@xSZYMONOx Sprzedajemy wszystkich i kupujemy wszystkich!!!! I po tryplete xD no i taką taktykę to ja szanuje. xD
2
No dobra 8 minuta to już najwyższy czas. Kogo sprzedajemy? xD
0
@10SzymonBarca10 Życie pisze najlepsze scenariusze.
0
@marcin000019 To fakt i nie ma co z tym dyskutować nstomiast to będzie Ten Mecz.
1
Dzisiaj Grizzly wyjaśni całe te Athleti.
0
@PawelLeo @Rysiu @Chaoss Wszystko jasne. Dziękuje Panowie. ;)
0
@Chaoss no właśnie bo nigdzie nie widzę info na ten temat.
Edit. A no właśnie. Dziękuję bardzo. ;)
0
@Rysiu @PawelLeo kurcze bo spadkowicz jest jeden więc wszystko wskazuje na to, że nie ma podziału na grupy.
0
@messi564 przecież w trakcie meczu mogą tak spokojnie zagrać. Nie widzę problemu ;)
0
A jak to jest w tym sezonie w naszej kochanej ekstraklapie? Jest podział na grupę mistrzowską? Czy 30 kolejek i sztos?.
1
@VamosRakieta Jak zawsze w punkt. ;) krótko zwiężle i na temat.
0
@maroon Problem jednak w tym, że Musk to nie jest jakaś niemota tylko gość z wizją i jeśli uda mu się z Księżycem to ruszy w dalszą drogę. Pytanie tylko czy NASA będzie mu potrzebna. A jeśli nie to rząd przestanie chojnie płacić i skoncentruje się na SpaceX.
0
@jeyx77x Ila - złoty a skromny.
2
@mkord Pełna zgoda natomiast musimy próbować i szukać rozwiązań. Patrząc w sufit nie wpadniemy na pomysłu jak to zrobić.
2
@macio_944 Uważam, że to spora porażka NASA, że biorą prywaciarza do ponownego lądowania na księżycu. Fajnie, że wracają do tego bo to pokaże ile jeszcze pracy przed ludzkością w dążeniu do eksploracji kosmosu. Natomiast ewentualny sukces to będzie Muska a nie NASA.
0
@Nazio87 Ooo pomidorowy na kaca jak znalazł ;)
0
@Nazio87 Obstawiam, że nikt nie pije soku z cytrynki na codzień. ;)
0
@Nazio87 sok z cytryny. Pycha
2
@Kgorecki2500 No cóż przykład Tuska pokazał, że gdy silny lider opuszcza partię ta szybko stacza się na dno. I to nie jest coś niezwykłego ponieważ każdy kokejny kandydat ma zupełnie inną wizję państwa/rządzenia. Podobnie było z SLD. I dokładnie tak samo będzie z pisorkami.
6
@DLFCB Najważniejsze, że "przedczkole" jest zamknięte. Mniej wirusa w wirusie. Tylko szkoda, że dziecko "tenski" xD
0
@igor69 Mnie bardziej martwi to, że Laporta się za to bierze. Chciałbym aby to Koeman podejmował decyzje. To jego wizja i niech buduje tak jak On uważa/potrzbuje.
2
@Colon Środek pomocy i rzucam ciasteczka ala Messi. ;)
0
@igor69 Trzeba próbować. Bardzo by się przydał. To bardzo silna i szybka 9. Czli to czego nam potrzeba. Ma potężne uderzenie i głową potrafi strzelić. Dobry chłopak.
4
@igor69 Brać dzika Lukaku i jeszcze ładnie w rączki pocałować. I lejemy wszystko i wszystkich.
1
@FafitFCB Grizzly pozamiata ten finał.