1

@pele1282 To jest właśnie ten spokój to opanowanie ;D

1

@IronSanHybrid A mnie boli to, że właściwie każda ekipa no każda rzuci 2-3 podania i już są w polu karnym. A u nas? 46 podań i w tym 20 do boku i 20 do tyłu.

2

Człowiek byt takiego Rakiticia zobaczył w środku pola. Są Basketsy czy inne Pedry. Jednak to nie poziom Chorwata. Spokój i opanowanie. Ach człowiek tęskni...

5

Przyjemnie się patrzy jak zawodnicy Barcelony wychodzą z kontrą. Wychodzi 3 na szybkości i nagle cyk do tyłu. Klepanko klepanko i cyk do boku i cyk do tyłu.

0

Baskets xDxDxD

3

@xSZYMONOx Sprzedajemy wszystkich i kupujemy wszystkich!!!! I po tryplete xD no i taką taktykę to ja szanuje. xD

2

No dobra 8 minuta to już najwyższy czas. Kogo sprzedajemy? xD

0

@10SzymonBarca10 Życie pisze najlepsze scenariusze.

0

@marcin000019 To fakt i nie ma co z tym dyskutować nstomiast to będzie Ten Mecz.

1

Dzisiaj Grizzly wyjaśni całe te Athleti.

0

@PawelLeo @Rysiu @Chaoss Wszystko jasne. Dziękuje Panowie. ;)

0

@Chaoss no właśnie bo nigdzie nie widzę info na ten temat.
Edit. A no właśnie. Dziękuję bardzo. ;)

0

@Rysiu @PawelLeo kurcze bo spadkowicz jest jeden więc wszystko wskazuje na to, że nie ma podziału na grupy.

0

@messi564 przecież w trakcie meczu mogą tak spokojnie zagrać. Nie widzę problemu ;)

0

A jak to jest w tym sezonie w naszej kochanej ekstraklapie? Jest podział na grupę mistrzowską? Czy 30 kolejek i sztos?.

1

@VamosRakieta Jak zawsze w punkt. ;) krótko zwiężle i na temat.

0

@maroon Problem jednak w tym, że Musk to nie jest jakaś niemota tylko gość z wizją i jeśli uda mu się z Księżycem to ruszy w dalszą drogę. Pytanie tylko czy NASA będzie mu potrzebna. A jeśli nie to rząd przestanie chojnie płacić i skoncentruje się na SpaceX.

0

@jeyx77x Ila - złoty a skromny.

2

@mkord Pełna zgoda natomiast musimy próbować i szukać rozwiązań. Patrząc w sufit nie wpadniemy na pomysłu jak to zrobić.

2

@macio_944 Uważam, że to spora porażka NASA, że biorą prywaciarza do ponownego lądowania na księżycu. Fajnie, że wracają do tego bo to pokaże ile jeszcze pracy przed ludzkością w dążeniu do eksploracji kosmosu. Natomiast ewentualny sukces to będzie Muska a nie NASA.

0

@Nazio87 Ooo pomidorowy na kaca jak znalazł ;)

0

@Nazio87 Obstawiam, że nikt nie pije soku z cytrynki na codzień. ;)

0

@Nazio87 sok z cytryny. Pycha

2

@Kgorecki2500 No cóż przykład Tuska pokazał, że gdy silny lider opuszcza partię ta szybko stacza się na dno. I to nie jest coś niezwykłego ponieważ każdy kokejny kandydat ma zupełnie inną wizję państwa/rządzenia. Podobnie było z SLD. I dokładnie tak samo będzie z pisorkami.

6

@DLFCB Najważniejsze, że "przedczkole" jest zamknięte. Mniej wirusa w wirusie. Tylko szkoda, że dziecko "tenski" xD

0

@igor69 Mnie bardziej martwi to, że Laporta się za to bierze. Chciałbym aby to Koeman podejmował decyzje. To jego wizja i niech buduje tak jak On uważa/potrzbuje.

2

@Colon Środek pomocy i rzucam ciasteczka ala Messi. ;)

0

@igor69 Trzeba próbować. Bardzo by się przydał. To bardzo silna i szybka 9. Czli to czego nam potrzeba. Ma potężne uderzenie i głową potrafi strzelić. Dobry chłopak.

4

@igor69 Brać dzika Lukaku i jeszcze ładnie w rączki pocałować. I lejemy wszystko i wszystkich.

1

@FafitFCB Grizzly pozamiata ten finał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?