0

@VenoM pięknie napisane xD wrzód madryt. xD

5

Mam nadzieję, że w Sobotę Barcelona wyjaśni rzut madryt i tego klaskacza raz na zawsze.

1

@zadafcb let's go Red Sox let's go!!!

0

@KimBassinger1 Oby jednak nie. I ja się o to postaram. Fart będzie przeciwko ekipie białych. ;)

0

@koziar Masz rację natomiast Chelsea jest lvl wyżej niż obsrane live.

0

@amanter @barcelonaLM ja wiem, że Liva to syf w tym sezonie, ale rzut madryt widać na fali. Będzie ciężko zwłaszcza, że my po reprezentacjach kompletnie straciliśmy rytm.

0

@koziar spokjnie dajmy szansę Chelsea. A nóż wygrają.

0

Jeszcze się okaże, że nas powiozą w Sobotę.

1

Kurcze 39 min. A ekipa potężnego Kloppika nawet strzału nie oddała.

0

@tomek8756 Nie sądzę aby ktoś się tak sfrajerzył jak My na Anfield. W pierzwym meczi 3-0 i odpaść. Kompromitacja lvl hard.

0

@Wilczeq w Sobotę.

2

@Pawelec7 zdecydowanie Kowal. No ile można mówić o składzie Kaiserslautern? xD

0

@Krzychu1010 Contratiempo. Zdecydowanie. A do tego polecam film Koneser.

3

Rysiu na boisku i od razu brama a co zrobił magik Pedri? Brawo Rysiu.

4

Boli was wielki Dembe!!! xD nawet mi was nie żal białe trole. xD

1

Gramy do końca hej Barca gramy do końca brawo!!!!

0

@lambard To za trudne jest. Lepiej klepać do najbliższego.

3

Te reprezentacje popsuły nam Barcelonę.

0

I taka ciekawostka w podstawowym składzie Barcelony na dzisiejszy mecz wybiegło 4 Hiszpanów.

1

@kamil295 To prawda Phx ma ogromny potencjał, ale jeszcze jest za wcześnie. Niech się spokojnie ogrywają i zbierają doświadczenie. Przyszłość należy do nich. ;)

1

@kamil295 Uważam, że to jeszcze nie ich czas. Ale spokojnie. W tej ekipie jest spory potencjał brakuje kilku klocków i może być bardzo ciekawie.

0

@Encore Każda porażka lakers mnie cieszy ;D. Natomiast jak już wszyscy wrócą to pewnie Clippersi będą w opałach. ;)

0

@JohnnyBarca Kurcze wszystko na to wzkazuje. Wiecznie oszczędzany Leonard do tego połamany PG13 no to się chyba nie może udać.

1

Brawo Clippers i jazda z lolkami!!! ;D

6

Sevilla dziękujemy!!!

2

I taka ciekawostka. Otóż nasz księżyc nieustannie się przemieszcza. ;) Każdego roku oddala się od Ziemi o około 3,8 cm. Z tego powodu, ruch obrotowy Ziemi zwalnia.

0

@LuisSalvano Ale to wcale nie oznacza że takiego nie podpisze. ;)

0

@adiczak Kurcze, ale tak fajnie zaczyna nasza Barcelona chodzić i to bez niego. Miał swoją szanse. ;)

3

A moim zdaniem turlacz wykorzystuje Barcelonę do tego aby podpisać lepszy kontrakt z p$g.

0

@MatizxD Kurcze szkoda, że nie mieszkasz blisko Warszawy. :D no nic zostaje serwis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?