fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM pięknie napisane xD wrzód madryt. xD
5
Mam nadzieję, że w Sobotę Barcelona wyjaśni rzut madryt i tego klaskacza raz na zawsze.
1
@zadafcb let's go Red Sox let's go!!!
0
@KimBassinger1 Oby jednak nie. I ja się o to postaram. Fart będzie przeciwko ekipie białych. ;)
0
@koziar Masz rację natomiast Chelsea jest lvl wyżej niż obsrane live.
0
@amanter @barcelonaLM ja wiem, że Liva to syf w tym sezonie, ale rzut madryt widać na fali. Będzie ciężko zwłaszcza, że my po reprezentacjach kompletnie straciliśmy rytm.
0
@koziar spokjnie dajmy szansę Chelsea. A nóż wygrają.
0
Jeszcze się okaże, że nas powiozą w Sobotę.
1
Kurcze 39 min. A ekipa potężnego Kloppika nawet strzału nie oddała.
0
@tomek8756 Nie sądzę aby ktoś się tak sfrajerzył jak My na Anfield. W pierzwym meczi 3-0 i odpaść. Kompromitacja lvl hard.
0
@Wilczeq w Sobotę.
2
@Pawelec7 zdecydowanie Kowal. No ile można mówić o składzie Kaiserslautern? xD
0
@Krzychu1010 Contratiempo. Zdecydowanie. A do tego polecam film Koneser.
3
Rysiu na boisku i od razu brama a co zrobił magik Pedri? Brawo Rysiu.
4
Boli was wielki Dembe!!! xD nawet mi was nie żal białe trole. xD
1
Gramy do końca hej Barca gramy do końca brawo!!!!
0
@lambard To za trudne jest. Lepiej klepać do najbliższego.
3
Te reprezentacje popsuły nam Barcelonę.
0
I taka ciekawostka w podstawowym składzie Barcelony na dzisiejszy mecz wybiegło 4 Hiszpanów.
1
@kamil295 To prawda Phx ma ogromny potencjał, ale jeszcze jest za wcześnie. Niech się spokojnie ogrywają i zbierają doświadczenie. Przyszłość należy do nich. ;)
1
@kamil295 Uważam, że to jeszcze nie ich czas. Ale spokojnie. W tej ekipie jest spory potencjał brakuje kilku klocków i może być bardzo ciekawie.
0
@Encore Każda porażka lakers mnie cieszy ;D. Natomiast jak już wszyscy wrócą to pewnie Clippersi będą w opałach. ;)
0
@JohnnyBarca Kurcze wszystko na to wzkazuje. Wiecznie oszczędzany Leonard do tego połamany PG13 no to się chyba nie może udać.
1
Brawo Clippers i jazda z lolkami!!! ;D
6
Sevilla dziękujemy!!!
2
I taka ciekawostka. Otóż nasz księżyc nieustannie się przemieszcza. ;) Każdego roku oddala się od Ziemi o około 3,8 cm. Z tego powodu, ruch obrotowy Ziemi zwalnia.
0
@LuisSalvano Ale to wcale nie oznacza że takiego nie podpisze. ;)
0
@adiczak Kurcze, ale tak fajnie zaczyna nasza Barcelona chodzić i to bez niego. Miał swoją szanse. ;)
3
A moim zdaniem turlacz wykorzystuje Barcelonę do tego aby podpisać lepszy kontrakt z p$g.
0
@MatizxD Kurcze szkoda, że nie mieszkasz blisko Warszawy. :D no nic zostaje serwis.