fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Trzeba posypać głowę popiołem. Jesteśmy topową drużyną.
1
Jaki prezes taki trener kadry.
1
Ale jak to przecież po Andorze Zieliński był gwiazdą.
4
Nie ważne, że przegramy ważne, że jesteśmy drużyną.
1
@h2o Pełna zgoda. ;)
1
@Gonzo349 Nasi nie klękali.
3
@Przemek2323 Dlatego poprawnie powinniśmy mówić: teraz jesteśmy 100 lat za Afroamerykanami.
0
@LeoMessi1994
1. Wszystko było lepsze. Granie do póżna z chłopakami w piłę, guma turbo generalnie człowiek zupełnie inaczej spędzał czas. Teraz konsole i media społecznościowe.
2. Środowisko. Matka i Ojciec mogą być cudowni a Ty pod wpływem środowiska możesz być np. gangusem .
3. Człowiek bez miłości nie istnieje.
4. Tak i jest to bardzo niebezpieczne zjawisko. Wyłącz face a sam sie przekonasz.
5. Jestem wierzący więc odp. jest prosta.
6. Człowiek
7. Dobre pytanie. Uważam, że większa część ludzkości tak uważa. Nie widzą sensu życia.
8. pkt 5.
9. Nie powinno być ograniczeń.
10. Powinno być zaostrzone prawo i koniecznie testy psychologiczne.
11. Tak jest zagrożeniem. Ludzie to idioci i pokazują to na każdym kroku. Czyt. broń atamowa.
12. Nie byli, nie są i nigdy nie będą równi.
13. Bo się boją.
15. Chciałbym aby każdy uczył się tego co go interesuje a nie tego co musi.
16. Nie.
17. Jest prawdziwy.
18. Każde życie warte jest tyle samo. Życie jest bezcenne.
19. Moje plany i projekty, które z czasem się zmienają i to mnie cholernie motywuje.
20. Jest bardzo niebezpieczny. Ludzie to idioci.
21. Nonsens.
22. Tak, ale to droga na skróty.
24. Bo się boją utracić to co najbardziej kochają.
25. Droga mleczna - widziana w bezchmurną noc w górach. Widok zapiera dech w piersi.
0
@Bobo25 Uważam, że plan taktyczny na ten mecz zakłada wybijanie do przodu. Taktyka na uwolnienie.
1
@ProMILs Oby tylko nie skończył jak ten prawdziwy. xD
1
@LS Ani jedno ani drugie. To pierwsza litera z nazwiska i 3 kolejne imienia. ;) A jeśli chodzi o avatar to logo Boston Celtics drużyny występującej w najlepszej koszykarskiej lidze świata - NBA.
0
Z tym składem dzisiaj spokojne 3-0 dla Anglii.
0
Widzę, że Banaś nie bawi się z pisiorkami. xD
16
@prokofiew Niby jest wolność słowa, ale jednak nie dla wszystkich. I tak się dzieje tutaj od dłuższego czasu. Jest tu wiele merytorycznych komentarzy i dyskusji, które po chwili znikają. I nikt nie wie dlaczego.
3
@PershingFanatykLMFCB # Messimusisz :D
0
@sokot Ja również to zauważyłem jak Carles idzie w stronę... no własnie Erica i ta mina Songa xD
4
@obiektywny12 Oczywiście, że nie dał tylko ją kupił za 500+.
4
@Mixtape Jak zwykle w punkt. Napisałeś to co My wszyscy o nich myślimy.
1
@Coutinho007 ;)
10
@Coutinho007 Szanuje to i te podśmiechujki wasze w kierunki naszego wychowanka Rysia Lwie Serce nie najemnika czy turlacza tylko naszego chłopaka z Barcelony. Natomiast ja mam nadzieję, że dostanie prawdziwą szansę i udowodni na co go stać. Prawdziwą szansę a nie 5 czy 10 minut na Huesce. ;)
3
@th@les Takich kapitanów już nie ma. Jeden z największych liderów Barcelony jeśli nie największy. Tarzan nasz człowiek. Legenda.
1
@Pawelsky Prawdę powiedział.
0
@BoreekxD Oczywiście masz rację. jestem przekonany, że LM jest dla Bayernu i samego Lewego priorytetem.
1
@Gregsky10 Moja ulubiona część LM. xD
2
@masq Komuchy czy nie, ale powiedział prawdę. I z perspektywy czasu się nie pomylił.
0
@sergio5 Pełna zgoda ja również nigdy nie byłem i nie będę jego fanem tak jak całej Lewicy, ale te słowa pasują idealnie do naszej gwiazdy a raczej pierwszego szeryfa w naszym kraju. xD
9
"Pan jest zerem Panie Ziobro" - powiedział były premier Miller.
Idealnie w punkt Panie Leszku. xD
6
@Sulimo i dla wszystkich zainteresowanych tym tematem. Erupcja wulkanu zarejestrowana przy pomocy drona.
1
@Khajio Pełna zgoda jednak moim zdaniem Lewy będzie przez trenera oszczędzany na LM. Tak to widzę. ;)
1
@RobiS Perfect - chcemy być sobą.