fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blodziakk Pozdrawiam serdecznie ;)
4
A pamiętacie Stambuł i Milan.... Dawaj Atalanta makaronie jeden xD
0
@tbas Szkoda, że z City tak dobrze nie grali. Ale to był geniusz klaskacza i odpadli podobnie z Ajaxem.
0
No cóż szkoda.... Atalanta mega zesrana.
2
@obiektywny12 I wzajemnie ;D
1
@Vebrol To też pokazuje jakie jest pojęcie o piłce na zachodzie a jakie u nas. Długa na Lewego i może się uda. i to jest zasadnicza różnica miedzy poważnymi ekipami jak Francja, Niemcy czy Hiszpania a naszą kadrą. Tam nic się nie udaje tylko mają konkretny plan na każdy mecz i graja swoje.
1
@obiektywny12 To prawda no cóż zobaczymy za 2h jak to się wszystko ułoży. ;)
6
@pele1282 Genialne xD co jak co ale Tadziu to jednak gruba ryba i poważny gracz. Wie co mówi. xD
1
@Comentateiro Jest w tym sporo racji i nie ma co z tym dyskutować. Jednak... skoro taka poważna ekipa jak Elche potrafi spokojnie grać z realem u siebie i to długo prowadząc to ofensywnie grająca Atalanta może spokojnie realowi strzelić 2 i więcej bramek.
0
@jeyx77x Dokładnie masz rację. W punkt.
3
@FC1899Barca Jaki kraj tacy specjaliści xD wystarczy posłuchać głównego specjalisty w każdej dziedzinie Marcina "odklepię wszystko" Najmana. xD
1
@MaziFCB Dokładnie gramy teraz spokojnie więc nie ma sensu ich oszczędzać. Ba wiecej niech się uczą grać w tym systemie a to zaprocentuje w przyszłym sezonie. ;)
1
@Mathoue Dokładnie tak było podczas moich studiów. I w pełni się zgadzam natomiast jeśli na Ekonomii są przedmioty z tym nie związane i które były tak jak w moim przypadku 2 lata to jest jakieś nieporozumienie. Bo godziny poświęcone psychologii mnie( i nie tylko mnie) nie interesowały co zresztą potwierdzały puste krzesełka na sali. Więc ja sie pytam dlaczego marnujemy czas na coś co nas nie interesuje? rozumiem jakieś wprowadzenie czy coś, ale to jest temat na pół semestru. Bo ja chcę zgłębiać wiedzę z zakresu Ekonomii a nie marnować mój czas na coś co mnie nie obchodzi. To jest bardzo złe. To raz a dwa wspomniałeś o tym, że jeśli nie ma wymaganej liczby osób to kierunek jest zamknięty i moim zdaniem to jest zwykłe kłamstwo uczelni bo skoro przed naborem jest ten kierunek do wyboru to dlaczego na 3/4 roku z braku chętnych ten kierunek nie jest dostępny? a następnie idziesz na kierunek jaki będzie. Czyli znowu wybierasz to co Cię nie interesuje. Celowałem w specjalizację rynek międzybankowy a skończyłem na ubezpieczeniach. xD
9
@VenoM Widać, że Koeman dobrze przygotował drużynę fizycznie to nie zmienia. Przecież odpadliśmy już z LM i został nam finał CDR to po ich oszczędzać? ;)
3
@Mathoue to powiem Ci więcej jakie średniowiecze jest u nas. W Stanach od szkoły średniej uczysz się tych przedmiotów, które Cię interesują i dobierasz sobie przedmioty do tzw "zaliczenia". Można? można. I w ten sposób zgłębiasz wiedzę, która Cię interesuje. innymi słowy nie męczysz się tym co nie ma dla Ciebie znaczenia. U nas jest problem przeprowadzić wybory a co dopiero zmienić system edukacji. Sam jestem po studiach i na ekonomii uczyłem się psychologii. Paranoja.
8
@draxidox Złoto xD
1
@JimMorrisonFCB kurcze chciałem napisać "oby się spełniło" mam nadzieję, że kuponik nie wejdzie ;)
13
#atalantamusisz
1
@bebeto77 @Pietraszko no zobaczymy w LL jest 38 spotkań. ;)
0
Pan Messi goni Lewego.;)
2
@PatrychoO Kurcze już myślałem, że Roni z pierdla dzwoni. ;D
0
Ta 7 w realu jakaś pechowa.
0
@Walker Zdrowia byczku nie damy sie tej k****ie. :D
0
@kubinho1032 Tak, ale tylko sąsiadkom :D
2
@kubix05 Genialna scena z budką telefoniczną: "Ja tu na deszczu wilki jakieś..." xD
0
@adiczak Nie ma sprawy ;)
2
@adiczak Zrobione ;)
1
Rzut madryt na farcie i na farcie. proszę mnie w to nie mieszać. ;D jestem spokojny i dobry chłopak. Kibic Barcelony ;D
0
Elche zapłaci rachunek xD
0
Łysy z planu A czyli klaskania przechodzi do planu B czyli wrzutek xD