0

@Encore Trudno powiedzieć ostatnio same przegrane w końcówkach. Z Pels przegrana po dogrywce gdzie Celtics prowadzili 24 pkt. Koszmar. Brakuje koncetracji chyba.

0

@Tomek54321 No cienko grają bo AD leczy kontuzję jak wróci to wszystko będzie dobrze.

1

@sebasek99 Nie wiem jak wam, ale w takim państwie z takim podejściem do prawa i sprawiedliwości czuję się bezpiecznie. xD

0

@Encore Boli mnie to....

0

@avanes Coś w tym jest jednak trzeba na to spojrzeć z szerszej perspektywy. Atalanta młody i głodny zwycięstw zespół a real? to nie ten real z Kriszcziano. Finezja vs wrzutki to może być ciekawa para. Coś jak Ajax vs real dwa sezony temu.

0

@333tricampeones333 Oby się spełniło. To może być ten sezon dla Pepa i całego City.

0

Atleti spuchło.

0

VAR zadecydował- jest bramka.

2

@cules100pro Z kawiarenki przychodzą coś napisać u nich "ciche dni" i dlatego. xD

0

@Coutinho007 Pełna zgoda Kimmich ma wizję gry problem w tym, że Barcelona nie ma wizji.

4

@zodiak_10 I za to go szanuje lepiej przegrać 2-8 niż 1-8.

4

@Rust_Cohle Widać DNA Barcy u Suareza xD swój chłop.

0

@Coutinho007 W Bayernie gdzie wszystko jest poukładane + trener konkretny a nie z łapanki i faktycznie Kimmich - Pan piłkarz. U nas pewnie stałby sie przeciętnym grajkiem zagubionym jak masa Basketa. Taka prawda.

1

@BorzyKrzys Tęsknie za LM w Canal + bo "Lm bez Smoka to już nie to samo" ;)

1

@Messibestplayerintheworld I całe szczęście, że już za nami tylko tu trzeba teraz mądrze to wszystko poukładać. Bo tyle syfu co ten człowiek zrobił w tym klubie to aż głowa boli. ;)

1

@Messibestplayerintheworld O tych wspomnianych zmianach wiesz Ty, Ja i 95% użytkowników/kibiców tylko nie Prezydent i jego świta. A teraz jesteśmy w dupie. Tak to jest jak amator bierze się za rządzenie wielkim klubem.

3

@Getek Pewnie, że z fartem trzymam kciuki byczku. :D

3

@Jakchcesz No jak rozumieją niby jak? ;D wchodzą do zmieniacza światów tak jak do samochodu i przenoszą się w czasie. ;)

2

@Fawrf Z utęsknieniem czekam na kolejne raporty. ;D A i bym zapomniał - jak zwykle w punkt.

0

@JimMorrisonFCB Tak parkuje po drugiej stronie tak, ze wyjazd/wjazd nie jest zastawiony. Tylko pytanie co to oznacza, że nie utrudniam wyjazdu? gość nie potrafi się złamać tylko potrzebuje prawie całej szerokości aby wjechać. I tu pojawia się problem. Bo żeby gościu wjechał to ja muszę parkowac 5-6 metrów wcześniej.

0

@Jacu327 Tylko, ze to pojęcie względne bo jeden potrafi się złamać bez problemu a drugi potrzebuje całej szerokości ulicy by wjechać.

0

@VenoM Jimi natomiast wyżej napisał, że tak więc jak to jest dodam tylko, że brama prywatna bez zakazu postoju czy parkowania.

1

@JimMorrisonFCB Nie zastawiam bramy tylko parkuję po drugiej stronie ulicy. Czyli mandacik mi się należy?

0

Pany takie pytanko mam czy jeśli parkuję na przeciwko bramy wyjazdowe/wjazdowej to mogę zostać ukarany mandatem?

0

@arraco mecz ważny ale miom zdaniem nie kluczowy. LL jest słaba i każdy może ograć każdego. Takie czasy. ;)

0

To chyba nie będzie ten sezon... dla Milanu xD

0

@_catalan Taka piękna i bestia xD

6

I wiecie co? jakoś mi tej Sevilli nie szkoda.

2

@PatrychoO Pytanie zasadnicze czy w obliczu tego całego syfu organizacyjnego i kompromitacji w LM ten Norweg chce tu grać?. Przecież tu teraz czeka nas przebudowa i nie jestem pewien czy ten chłopak ma ambicje kisić się kilka sezonów aż coś wygra. Ma wielki talent i pewnie szuka ekipy z którą teraz osiągnie sukces. My nie jesteśmy taką ekipą. My nawet nie mamy prezydenta...

2

@sintesox A może dlatego, że właśnie jest tu Busi i każdy szanujący się DP nie będzie chciał grzać ławy. Co w Barcelonie jest normą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?