fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Trudno powiedzieć ostatnio same przegrane w końcówkach. Z Pels przegrana po dogrywce gdzie Celtics prowadzili 24 pkt. Koszmar. Brakuje koncetracji chyba.
0
@Tomek54321 No cienko grają bo AD leczy kontuzję jak wróci to wszystko będzie dobrze.
1
@sebasek99 Nie wiem jak wam, ale w takim państwie z takim podejściem do prawa i sprawiedliwości czuję się bezpiecznie. xD
0
@Encore Boli mnie to....
0
@avanes Coś w tym jest jednak trzeba na to spojrzeć z szerszej perspektywy. Atalanta młody i głodny zwycięstw zespół a real? to nie ten real z Kriszcziano. Finezja vs wrzutki to może być ciekawa para. Coś jak Ajax vs real dwa sezony temu.
0
@333tricampeones333 Oby się spełniło. To może być ten sezon dla Pepa i całego City.
0
Atleti spuchło.
0
VAR zadecydował- jest bramka.
2
@cules100pro Z kawiarenki przychodzą coś napisać u nich "ciche dni" i dlatego. xD
0
@Coutinho007 Pełna zgoda Kimmich ma wizję gry problem w tym, że Barcelona nie ma wizji.
4
@zodiak_10 I za to go szanuje lepiej przegrać 2-8 niż 1-8.
4
@Rust_Cohle Widać DNA Barcy u Suareza xD swój chłop.
0
@Coutinho007 W Bayernie gdzie wszystko jest poukładane + trener konkretny a nie z łapanki i faktycznie Kimmich - Pan piłkarz. U nas pewnie stałby sie przeciętnym grajkiem zagubionym jak masa Basketa. Taka prawda.
1
@BorzyKrzys Tęsknie za LM w Canal + bo "Lm bez Smoka to już nie to samo" ;)
1
@Messibestplayerintheworld I całe szczęście, że już za nami tylko tu trzeba teraz mądrze to wszystko poukładać. Bo tyle syfu co ten człowiek zrobił w tym klubie to aż głowa boli. ;)
1
@Messibestplayerintheworld O tych wspomnianych zmianach wiesz Ty, Ja i 95% użytkowników/kibiców tylko nie Prezydent i jego świta. A teraz jesteśmy w dupie. Tak to jest jak amator bierze się za rządzenie wielkim klubem.
3
@Getek Pewnie, że z fartem trzymam kciuki byczku. :D
3
@Jakchcesz No jak rozumieją niby jak? ;D wchodzą do zmieniacza światów tak jak do samochodu i przenoszą się w czasie. ;)
2
@Fawrf Z utęsknieniem czekam na kolejne raporty. ;D A i bym zapomniał - jak zwykle w punkt.
0
@JimMorrisonFCB Tak parkuje po drugiej stronie tak, ze wyjazd/wjazd nie jest zastawiony. Tylko pytanie co to oznacza, że nie utrudniam wyjazdu? gość nie potrafi się złamać tylko potrzebuje prawie całej szerokości aby wjechać. I tu pojawia się problem. Bo żeby gościu wjechał to ja muszę parkowac 5-6 metrów wcześniej.
0
@Jacu327 Tylko, ze to pojęcie względne bo jeden potrafi się złamać bez problemu a drugi potrzebuje całej szerokości ulicy by wjechać.
0
@VenoM Jimi natomiast wyżej napisał, że tak więc jak to jest dodam tylko, że brama prywatna bez zakazu postoju czy parkowania.
1
@JimMorrisonFCB Nie zastawiam bramy tylko parkuję po drugiej stronie ulicy. Czyli mandacik mi się należy?
0
Pany takie pytanko mam czy jeśli parkuję na przeciwko bramy wyjazdowe/wjazdowej to mogę zostać ukarany mandatem?
0
@arraco mecz ważny ale miom zdaniem nie kluczowy. LL jest słaba i każdy może ograć każdego. Takie czasy. ;)
0
To chyba nie będzie ten sezon... dla Milanu xD
0
@_catalan Taka piękna i bestia xD
6
I wiecie co? jakoś mi tej Sevilli nie szkoda.
2
@PatrychoO Pytanie zasadnicze czy w obliczu tego całego syfu organizacyjnego i kompromitacji w LM ten Norweg chce tu grać?. Przecież tu teraz czeka nas przebudowa i nie jestem pewien czy ten chłopak ma ambicje kisić się kilka sezonów aż coś wygra. Ma wielki talent i pewnie szuka ekipy z którą teraz osiągnie sukces. My nie jesteśmy taką ekipą. My nawet nie mamy prezydenta...
2
@sintesox A może dlatego, że właśnie jest tu Busi i każdy szanujący się DP nie będzie chciał grzać ławy. Co w Barcelonie jest normą.