4

Bestia rządzi ;D TB12 i Gronk. Duet idealny. Ale błąd Chiefs... he he. Pięknie jest pięknie.

3

Masakra jak to wybronili ;)

1

@PatrychoO Amerykanie to kochają a my tego nie lubimy.
@DaPi dokładnie tak jest jak napisałeś. Olbrzymia kasa za reklamy to jest to na co czekają.

2

@Verema Najlepszy finał w historii nie mogłeś lepiej trafić. ;)

1

@Roni/VEB Tu nie ma nad czym dyskutować xD

3

@Verema Ach... tęsknie za tym duetem w Patriots i @zadafcb pewnie też do tego najlepszy trener w historii czyli Bill Belichick. Eh... ;) cudne czasy.

3

Tak jest Bestia Gronk i TD!!! Piękny drive brawo TB12!!!! I Jazda z nimi ;)

2

Will Ferrell niszczy system nawet w reklamie. ;)

2

@damianex10 w białych ;)

3

@PatrychoO To nie rak tylko olbrzymia wielka kasa. My Europejczycy nie mamy do nich podjazdu jeśli o to chodzi.

3

Ależ obrona Bucca świetnie wygląda. Oby tylko wytrwali do końca.

1

@Encore Dokładnie to zupełnie dwa światy jeśli chodzi o transmisję czy sam komentarz. To jest przepaść.

1

@mientusek1407 xDxDxD to znaczy, że nie rozumiesz kompletnie tego sportu.

1

@Roni/VEB Bardzo dobrze napisane.

4

Dobra czas na męski sport. Jeszcze 10 minut i zaczynamy finał SB. Jazda Bucca!!! Powodzonka TB12.

/photo/1

4

@PatrychoO Dlatego ja nigdy FA nie oglądam w Polskiej TV.

0

@busquets5 No faktycznie stabilnie tylko, że P$G to nie Betis i coś mi się wydaję, że Money będzie z chłopakiem robił co chciał.

3

@Kwiatek67 Na chwilę obecną nikt tego nie sprawdzi. Pedri ma zaufanie trenera a Rysiu nie. Natomiast kto wie, czy przy ewentualnej zmianie trenera sytuacja się nie odwróci. I zobaczymy na co tak naprawdę stać Ryszarda.

3

@Kwiatek67 Gdyby Rysiu grał tyle co magik Pedri to byśmy inaczej rozmawiali. ;) Rysiowi brakuje tego luzu i co ważniejsze rytmu meczowego.

0

@jeyx77x Jak zwykle w punkt.

15

I co boli was teraz wielki Trincao?

0

Tak to jest: Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Wiedział to Generał Xavi wiedział to wielki Iniesta tylko Basket nadal się kiwa.

0

Sztanga dzisiaj dał z siebie absolutnie wszystko... aby Barcelona nie wygrała.

1

Duet Basket i Lenglet mieszanka wybuchowa.

1

I tak GOAT wchodzi z buta w Betis. Prowadz wodzu!! Jazda Leo.

0

Trynkiewicz - zobaczycie, że to będzie ten moment to spotkanie.

0

@BulaKG Tak jest, ale skoro nie gra to skąd ma być w nim jakaś regularność. Jak on tylko z nimi w dziadka pyka na treningach.

0

Basket dzisiaj przechodzi samego siebie. xD

1

@kamiVeB Poważne osłabienie LAC.

1

Basket na boisku? To + 10 do ataku przeciwnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?