fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bestia rządzi ;D TB12 i Gronk. Duet idealny. Ale błąd Chiefs... he he. Pięknie jest pięknie.
3
Masakra jak to wybronili ;)
1
@PatrychoO Amerykanie to kochają a my tego nie lubimy.
@DaPi dokładnie tak jest jak napisałeś. Olbrzymia kasa za reklamy to jest to na co czekają.
2
@Verema Najlepszy finał w historii nie mogłeś lepiej trafić. ;)
1
@Roni/VEB Tu nie ma nad czym dyskutować xD
3
@Verema Ach... tęsknie za tym duetem w Patriots i @zadafcb pewnie też do tego najlepszy trener w historii czyli Bill Belichick. Eh... ;) cudne czasy.
3
Tak jest Bestia Gronk i TD!!! Piękny drive brawo TB12!!!! I Jazda z nimi ;)
2
Will Ferrell niszczy system nawet w reklamie. ;)
2
@damianex10 w białych ;)
3
@PatrychoO To nie rak tylko olbrzymia wielka kasa. My Europejczycy nie mamy do nich podjazdu jeśli o to chodzi.
3
Ależ obrona Bucca świetnie wygląda. Oby tylko wytrwali do końca.
1
@Encore Dokładnie to zupełnie dwa światy jeśli chodzi o transmisję czy sam komentarz. To jest przepaść.
1
@mientusek1407 xDxDxD to znaczy, że nie rozumiesz kompletnie tego sportu.
1
@Roni/VEB Bardzo dobrze napisane.
4
Dobra czas na męski sport. Jeszcze 10 minut i zaczynamy finał SB. Jazda Bucca!!! Powodzonka TB12.
4
@PatrychoO Dlatego ja nigdy FA nie oglądam w Polskiej TV.
0
@busquets5 No faktycznie stabilnie tylko, że P$G to nie Betis i coś mi się wydaję, że Money będzie z chłopakiem robił co chciał.
3
@Kwiatek67 Na chwilę obecną nikt tego nie sprawdzi. Pedri ma zaufanie trenera a Rysiu nie. Natomiast kto wie, czy przy ewentualnej zmianie trenera sytuacja się nie odwróci. I zobaczymy na co tak naprawdę stać Ryszarda.
3
@Kwiatek67 Gdyby Rysiu grał tyle co magik Pedri to byśmy inaczej rozmawiali. ;) Rysiowi brakuje tego luzu i co ważniejsze rytmu meczowego.
0
@jeyx77x Jak zwykle w punkt.
15
I co boli was teraz wielki Trincao?
0
Tak to jest: Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Wiedział to Generał Xavi wiedział to wielki Iniesta tylko Basket nadal się kiwa.
0
Sztanga dzisiaj dał z siebie absolutnie wszystko... aby Barcelona nie wygrała.
1
Duet Basket i Lenglet mieszanka wybuchowa.
1
I tak GOAT wchodzi z buta w Betis. Prowadz wodzu!! Jazda Leo.
0
Trynkiewicz - zobaczycie, że to będzie ten moment to spotkanie.
0
@BulaKG Tak jest, ale skoro nie gra to skąd ma być w nim jakaś regularność. Jak on tylko z nimi w dziadka pyka na treningach.
0
Basket dzisiaj przechodzi samego siebie. xD
1
@kamiVeB Poważne osłabienie LAC.
1
Basket na boisku? To + 10 do ataku przeciwnika.