fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Basket pokazał klasę. xD
1
Dobra Kuman pobawiłeś się ale wpuść Messiego bo nie damy rady.
2
@th@les Kurcze to jest aż niemożliwe xD a teraz cyk Kurski wpadł na pomysł jak podnieść oglądalność w TVP i widzimy panią Holecką xD
0
@busquets5 Jak wygrywają to puszczają odgłosy uradowanych kibiców.
4
Lubię ciszę na Anfield po porażce czerwonych. Jest w tym coś magicznego. xD
1
@Witekk10 Bardzo dobrze napisane. Pycha kroczy przed upadkiem. I dobrze. Oby na kolejny tytuł czekali kolejne 40 lat.
9
Coś czuję, że to nie będzie ten sezon dla loserów. Szkoda xD jazda z nimi Pep. Trzeba pokazać czerwonym gdzie ich miejsce w szeregu.
1
@PatrychoO Barcelona, Celtics i oczywiście SB. To mój dzisiejszy maratonik. ;)
1
@TheCaptainVeB Za to tak bardzo kochamy NBA każdy może wygrać z każdym. Najlepsza liga na świecie. ;)
2
@Foton Uważasz, że tylko Tusk pożyczał pieniądze od Mafii? Polityka i gangsterka to ten sam świat.
1
@tomek8756 To tylko pokazuje, że "długopis" nie ma pojęcia o czym pisze. Swoją drogą nie ma się co dziwić jaki rząd taki "długopis".
0
@jeyx77x Co? Carlos jaki? przereklamowany? O matko. To jaki musi być marcel ksywka "wrzutka". ;) Przecież tego marcelka Pedro robił jak dzieciaka. Carlos w formie po 90 minutach nawet się nie spocił. A marcelek po 90 już Boga szukał na niebiosach.
0
@donleoJR ;)
2
@Kondzix Marcel to nawet podjazdu nie ma do Pana Carlosa. Dla mnie RC i Cafu. Tu nie ma nad czym dyskutować . ;)
83
@Katalonbar Klątwa Amigos. xD
0
@GadulkiGembulki Tak się kończy nieudolne kopiowanie LR. xD Jaki klub taka cafejka.
0
@tmQbassive Dzięki za te internetowe rady. Skorzystam obiecuje.
1
@izabella Wybacz to emocje biorą górę bo jak czytam, ten płacz, że już gramy z tymi czy tamtymi... Wybacz szybko naprawiam błąd.
Drogie Panie i Panowie tu nie ma co płakać. ;) absolutnie masz rację. Zgoda?
0
@Encore Krótko zwięźle i na temat. ;)
8
Drogie Panie a w szczególności droga Izabello ;) i wy Panowie tu nie ma co płakać czy będzie Athleti czy Sevilla. Jeśli mamy wygrać to pokonamy każdego. Prosta sprawa. Nie ma co kalkulować tylko trzeba grać swoje. Z Basketem w składzie damy radę.
1
@Murazor W punkt ten rząd i kolejni ministrowie z łapanki to jeden wielki mem. ;)
0
@Murazor @Azi Podobno Sasin zbiera na kolejne wybory xD także podatek od spaceru i od gry w piłkę już leży na biurku Jarka Małego. ;)
6
"Podatek od reklam ma tworzyć lepsze warunki do rozwoju wolnych mediów." Twierdzi nasz premier Mati. xD
0
@matirix20 A jednak.... ;D
0
@mat32 Na LR już nic mnie nie zaskoczy. xD
1
@zadafcb Super czuje, że to będzie znakomite widowisko. ;D
1
@zadafcb A nie wiesz kto w stanach pokaże finał CBS?
0
@Czajka90 Wybaczam. ;)
1
@Antimadridista~ Moimi mistrzami są rodzice, którzy poświęcili dużo aby mnie dobrze wychować. I skoro LR jest o wszystkim to ja to szanuje. Jest wiele rzeczy, które mnie tu nie interesują, nie wyzywam i nie szydzę omijam i nie czytam. Proste. Natomiast widzę, że niektórzy frustraci życiowi na tej stronie tego nie potrafią. ;)
2
@RobiS No właśnie widzę ;). Przypominam wszystkim, że LR jest dla wszystkich i o wszystkim. Skoro można pisać o malarstwie, motoryzacji czy o kawiarenkach to równie dobrze można o polityce. ;)