1

Basket pokazał klasę. xD

1

Dobra Kuman pobawiłeś się ale wpuść Messiego bo nie damy rady.

2

@th@les Kurcze to jest aż niemożliwe xD a teraz cyk Kurski wpadł na pomysł jak podnieść oglądalność w TVP i widzimy panią Holecką xD

0

@busquets5 Jak wygrywają to puszczają odgłosy uradowanych kibiców.

4

Lubię ciszę na Anfield po porażce czerwonych. Jest w tym coś magicznego. xD

1

@Witekk10 Bardzo dobrze napisane. Pycha kroczy przed upadkiem. I dobrze. Oby na kolejny tytuł czekali kolejne 40 lat.

9

Coś czuję, że to nie będzie ten sezon dla loserów. Szkoda xD jazda z nimi Pep. Trzeba pokazać czerwonym gdzie ich miejsce w szeregu.

1

@PatrychoO Barcelona, Celtics i oczywiście SB. To mój dzisiejszy maratonik. ;)

1

@TheCaptainVeB Za to tak bardzo kochamy NBA każdy może wygrać z każdym. Najlepsza liga na świecie. ;)

2

@Foton Uważasz, że tylko Tusk pożyczał pieniądze od Mafii? Polityka i gangsterka to ten sam świat.

1

@tomek8756 To tylko pokazuje, że "długopis" nie ma pojęcia o czym pisze. Swoją drogą nie ma się co dziwić jaki rząd taki "długopis".

0

@jeyx77x Co? Carlos jaki? przereklamowany? O matko. To jaki musi być marcel ksywka "wrzutka". ;) Przecież tego marcelka Pedro robił jak dzieciaka. Carlos w formie po 90 minutach nawet się nie spocił. A marcelek po 90 już Boga szukał na niebiosach.

0

2

@Kondzix Marcel to nawet podjazdu nie ma do Pana Carlosa. Dla mnie RC i Cafu. Tu nie ma nad czym dyskutować . ;)

83

@Katalonbar Klątwa Amigos. xD

0

@GadulkiGembulki Tak się kończy nieudolne kopiowanie LR. xD Jaki klub taka cafejka.

0

@tmQbassive Dzięki za te internetowe rady. Skorzystam obiecuje.

1

@izabella Wybacz to emocje biorą górę bo jak czytam, ten płacz, że już gramy z tymi czy tamtymi... Wybacz szybko naprawiam błąd.
Drogie Panie i Panowie tu nie ma co płakać. ;) absolutnie masz rację. Zgoda?

0

@Encore Krótko zwięźle i na temat. ;)

8

Drogie Panie a w szczególności droga Izabello ;) i wy Panowie tu nie ma co płakać czy będzie Athleti czy Sevilla. Jeśli mamy wygrać to pokonamy każdego. Prosta sprawa. Nie ma co kalkulować tylko trzeba grać swoje. Z Basketem w składzie damy radę.

1

@Murazor W punkt ten rząd i kolejni ministrowie z łapanki to jeden wielki mem. ;)

0

@Murazor @Azi Podobno Sasin zbiera na kolejne wybory xD także podatek od spaceru i od gry w piłkę już leży na biurku Jarka Małego. ;)

6

"Podatek od reklam ma tworzyć lepsze warunki do rozwoju wolnych mediów." Twierdzi nasz premier Mati. xD

0

@matirix20 A jednak.... ;D

0

@mat32 Na LR już nic mnie nie zaskoczy. xD

1

@zadafcb Super czuje, że to będzie znakomite widowisko. ;D

1

@zadafcb A nie wiesz kto w stanach pokaże finał CBS?

0

@Czajka90 Wybaczam. ;)

1

@Antimadridista~ Moimi mistrzami są rodzice, którzy poświęcili dużo aby mnie dobrze wychować. I skoro LR jest o wszystkim to ja to szanuje. Jest wiele rzeczy, które mnie tu nie interesują, nie wyzywam i nie szydzę omijam i nie czytam. Proste. Natomiast widzę, że niektórzy frustraci życiowi na tej stronie tego nie potrafią. ;)

2

@RobiS No właśnie widzę ;). Przypominam wszystkim, że LR jest dla wszystkich i o wszystkim. Skoro można pisać o malarstwie, motoryzacji czy o kawiarenkach to równie dobrze można o polityce. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?