fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@YoNoEntiendoNada To prawda szkoda strasznie Saints bo w regularnym grają znakomicie natomiast jak już zaczyna się poważna gra czyli walka o SB coś tam gaśnie. I to jest kolejny sezon gdzie po znakomitym regularnym kompletnie zawodzą w Playoffs. Szkoda strasznie bo to znakomity zawodnik. Mam nadzieję, że Drew zagra w następnym sezonie. Widać, że ma jeszcze chęci i co by nie mówić jego odejście będzie sporą stratą dla całej NFL.
1
@zadafcb Kurcze to niesamowite Tom "GOAT" Brady 43 na karku i zagra o swój 10 finał. Wielkie brawa i powodzonka wodzu!!!
1
@YoNoEntiendoNada Zapomniałem dodać nadal grających. Dwie Legendy.
5
A tymczasem już za niecałe 35 minut wielki finał NFC gdzie zmierzą się ekipy Packers i Bucca. Pojedynek dwóch najlepszych QB w historii NFL. Będzie się działo. Zawodnicy Packers na rozgrzewce pozdrawiają całą LR. ;D Jazda TB12!!.
1
@Kwiatek67 Klub mem xD
2
@eckov Dokładnie jak zwykle w punkt. ;)
11
Nic tak nie cieszy jak bramka wychowanka w barwach Barcelony. Brawo Rysiu!!! walcz o swoje i pokaż wszystkim na co Cię stać.
1
@Witekk10 Miłego oglądania. ;)
0
@bebeto77 to była ironia ;)
3
Nie wiem jak Wy, ale ja fanem Marsylii byłem od zawsze. ;)
1
@Witekk10 "Ocalony" nie będziesz żałował. ;) ten drugi również fajny. ;)
0
@Witekk10 Film znakomity i również oparty na faktach. Nie będziesz żałował. ;)
2
@zadafcb Navy Seals - najlepsza jednostka specjalna na świecie. W tej kategorii polecam jeszcze "13 godzin. Tajna Misja w Benghazi" oparta na faktach. Polecam.
3
@amanter Mortal Kombat i Finish Him!!!! xD
1
@FC1899Barca Jakiś czas temu wrzuciłem tu komentarz kibica białych o Lysym:
Tymczasem w kawiarence jak zwykle w punkt xD.
"Zidane to po prostu trener ktory ma ambicje, charyzme, autorytet, jest dobrym liderem, przywódcą jednak jest słabym menadżerem. Nie umie zarządzać dobrze kadrą. Potrafił w dobrze zbudowany zespół wpleść motywację i siłę, ale nie ma zbyt dużego pojęcia o taktyce, strategii, wypracowanych schematach, może w jego czasach tego było mniej, ale pamiętacie Bayern Heynckesa? Barce Guardioli? Realu Mou? Każdy może sobie coś powiedziec o stylu tamtych drużyn, a Real Zizou jaki jest? Bo dla mnie to gra "Freestyle"...
0
Mati "Wielki Bór" z prezesem się nie bawi tylko wali z kopyta. xD Dobry chłopak.
0
@herbblaugrana Widzisz "Twój ból jest lepszy niż mój". Nic dodać nic ująć.
1
@student97r I słusznie Sexton to przyszłość. Gdzie te stare dziadki do Cavs ;)
8
Łysy: No stało się i co zrobisz? no nic nie zrobisz sędzia nie pomógł i jest jak jest. A i napisz jeszcze, że zabrakło intensywności.
0
@Tuc Oczywiście polecam gorąco film "Opłacony krwią" oparty na faktach. Nie będę Ci zdradzał fabuły, ale warto to zobaczć. Dodam tylko, że historia dotyczy byłego boksera zawodowego Viniego Pazienzy a główną rolę w filmie gra znakomity Milles Teller.
1
@Witekk10 No proszę czyli jednym słowem szkło nie jest Ci obce ;) kiedyś czytałem, że to są takie tiki nerwowe, których nie kontrolujemy. Chodzi o to, że chcemy za szybko coś zrobić i w efekcie coś rozlewamy, przewracamy itd. Kiedyś przy stole oczywiście przewracając kieliszek ;) usłyszałem słowa: "powoli nie pali się". I chyba nad tym trzeba pracować. Czyli wykonywać wolniej nasze ruchy a bardziej precyzyjnie choć wiem, że to jie jest takie proste. Tak mi się wydaje. ;) I pewnie masz rację, że jednak trzeba się zmierzyć twarzą w twarz z wszelkiego rodzaju naczyniami. I poważnie to przedyskutować. ;) Bo tak dalej nie może być. ;)
1
@Witekk10 I u mnie jest tak po dziś dzień oczywiście nie zawsze, ale jakie to jest frustrujące uczucie. ;) Widzę, że nie jestem sam z tym problemem. ;)
0
@Ysiek Zdecydowanie. Prawdziwy lider prawdziwy przywódca.
1
@Coutinho007 Najgorzej jak jestem w gościach i wiadomo każdy ma to wszystko inaczej poukładane i na suszarce jest szklanka to już widzę oczami wyobrażni jak coś się tłucze. ;)
1
@Denzon I widzisz ma dokładnie tak samo. Jest pomidorowa i już wiem, że ją rozleje. ;)
1
@Coutinho007 Sprytnie :) spróbuję może nic nie spadnie. ;)
2
Wiem, że jesteście wszyscy przejęci dramami na LR i spotakniem naszego Rysia wiecie z kim ;) Natomiast ja chciałbym Was zapytać, czy też tak macie, że np: biorąc szklankę z suszarki poruszycie tak talerz, że spadnie? albo postawicie tak szklankę, że za chwile ją przewrócicie? kurcze od małego mam takie nieskoordynowane ruchy, że zawsze coś się przewróci. Przy stole przewrócę kieliszek z wódką, albo tak poruszę talerzem, że coś się wyleje. No okropne to jest.
1
@DLFCB Carles "Tarzan" Puyol - legenda. Jeden z najlepszych kapitanów w historii Barcelony. Spokój na boisku i poza nim. Klasa.
1
@student97r No nie ;) chyba sam Irving nie chce wrócić. ;) Widać gołym okiem, że znalazł na siebie nowy sposób. ;)
0
@Keson Masz absolutnie rację to całe Nets zagrali znakomicie jak drużyna natomiast trzeba pochwalić nowy duet na tle bardzo mocnego i zgranego rywala. Harris był tu kluczowy aby dać trochę odpoczynku gwiazdom Nets.