1

@student97r W układance Nets tylko Irving nie pasuje. Resztę obudować i jest contender do mistrzostwa. Wczoraj Broda i KD pokazali potencjał przeciwko Bucks. Co do Cavs to nie widzę problemu z podpisaniem i Allena i Dru. Wiadomo, że ten drugi na wielkie $ raczej liczyć nie może więc sensowny kontrakt i Allen jako młodziak będzie miał swoje minuty i pod koszem spory potencjał. :)

1

@matirix20 Spokojnie jestem z wami ;)

0

@Kajtek77 do szybkiego mordeczko. :)

0

Nie ma Brzęczka to i Lewy odżyje w kadrze.

1

Grizzzzzlyyy!!!! I jazda ;)

0

@Encore O kurcze faktycznie ;D

1

@YoNoEntiendoNada Futbol amerykański ma swoją profesjonalną ligę w Polsce. Powiem więcej jeden z naszych użytkowników gra w FA tutaj w Polsce. W Japonii MLB ma swoją profesjonalną ligę. To co w Polsce nie jest profesjonalne nie oznacza, że nikt tym się nie interesuje. To dwie różne rzeczy. Janikowski jeden z najlepszych kickerów NFL jest polakiem szanowany w Kalifornii a którego ktoś wypatrzył i dał mu szanse. Zmierzam do tego, że ligi w USA to absolutny top topów i każdy zawodowiec, chce tam grać.

1

@pt9 Myślę, że nie tylko Tobie ciężko się obecną NBA ogląda. Jest tu wielu fanów NBA jeszcze wychowanych na latach 90 gdzie koszykówka w USA wyglądała zupełnie inaczej. Bardziej fizyczna i skupiona na defensywie. To było coś genialnego. Właściwie każde spotkanie zacięte do ostatnich sekund. Niestety kolejni komisarze ligi zepsuli to co było najlepsze w tej lidze. Teraz ma być show a nie gra. A dlatego, że to się w USA znakokicie sprzedaje. Koszykówka w Europie nadal zachowała swój charakter i na swój sposób jest wyjątkowa.

5

@pt9 NBA jest jaka jest można ją kochać lub nie natomiast to najlepsza liga na świecie czy to się komuś podoba czy nie. I gdy zapytasz Doncicia czy chce zagrać w Eurolidze czy NBA myśle, że odpowiedz będzie prosta. Każdy szanujący się sportowiec z ambicją chce grać z najlepszymi a tacy właśnie grają w NBA, NFL, NHL czy MLB.

0

@FCBurza Rysiu w pierwszym a reszta jest jak "ostry cień mgły".

0

@AlexDark00 Jaki? skomplikowany? siedzisz jak w transie i tylko oglądasz. ;)

1

@Coutinho007 Hm... a co to za różnica? ;D

0

@sonek Incepcja, Cienki bolek, Policja zastępcza, Nietykalni.

2

@Coutinho007 A może być 2x po 1000? bo Janusz nie ma inaczej. ;)

0

@tobiasson92 Mati - prawdziwa perełka polskiej polityki. xD

2

Bilbao dziękujemy!!!! I jak to mawiał Pique: najsłabsi odpadli i teraz można spokojnie obejrzeć finał PK. :)

0

Vamos Athletic!!!!! i jazda z białymi.

0

@Rothan1 Moim zdaniem poleci McGee a podpiszą właśnie Dru i jeśli się uda to Allena. Dru to obecnie druga opcja w ataku Cavs ma chyba ponad 18 pkt na mecz i jednak bestia na tablicy. Ciekawe tylko ile będzie chciał zarabiać na nowej umowie.

0

@Arkon Ciekawa sprawa, może macie rację choć uważam, że dla Nets to było by znakomite rozegranie.
@Rothan1 Czy Cavs skorzystali? no nie wiem tu trzeba jednak zapytać @student97r wczoraj pisaliśmy, że cała 3 środkowych jest na rocznych umowach i jeśli wejdą na rynek FA to Cavs zostają z niczym, ale tak jak napisałem tu trzeba zapytać @student97r o szczegóły jak wyglądają te umowy.

0

@Encore A ja się dziwię dlaczego nie wymienili Irvinga za Brodę?. Zamiana kontraktami i bardzo ciekawa opcja dla KD i Brody i samego Nets. Przecież w ekipie z NY jest sporo młodych i głodnych czyli idealne wsparcie dla liderów.

0

@JackH W pełni się zgadzam, że to nie będzie GSW 1:1 ale sam przyznasz, że patrząc obecnie na skład Nets jest duże podobieństwo do ekipy Kerra + osoba KD, który znakomicie funkcjonował w tym systemie. To jest tylko moje zdanie. ;)

2

@BartqRKO I ja się absolutnie z Tobą zgadzam, że Jordan to nie jest poważny grajek na takich zawodników jak Davis czy Antek. Natomiast to są nasze spostrzeżenia na tę chwilę. Bardzo możliwe, że jeszcze będą grane ruchy transferowe. To dopiero początek ligi więc jeszcze wszystko przed nami.

0

@DaPi Spokojnie bramkarz jak wino - im starszy tym lepszy. ;)

1

@BartqRKO Zgadza się. I to jest na chwilę obecną zasadnicza różnica. Można "Zielonego" nie lubić za jego numery, ale jest wojownikiem z charakterem a Nets obecnie takiego grajka nie mają.

4

@Drahenfelst @BartqRKO @Encore Panowie ten roster jasno pokazjue co Nets mogą grać czyli GSW 2.0. I tak jak słusznie zauważył @BartqRKO oni będą grali bez C z Durantem w pomalowanym, który ma znakomitą szybkość i jest genialny w grze 1na1 (oczywiście pod warunkiem, że się nie połamie) do tego Broda z Szamanem na obwodzie. Czyli to co Durant grał w GSW.

2

@BartqRKO Indiana na plus bo Oladipo po kontuzji to tak naprawdę zwykły średniak i tu trzeba było to zrobić bo z Oladipo stoją w miejscu a potencjał jest dość spory. Natomiast Cavs jestem podobnego zdania 3 wysokich więc pewnie ktoś poleci. Natomiast co do Rakiet to moim zdaniem wygrali na tym i to bardzo 4 jedynki + spokój w organizacji i czas na przebudowę to najlepsze co mogło spotkać tę organizację. Powiedzmy sobie szczerze Broda to był rak w tej oragnizacji grajek wybitny ale... no właśnie. Mieli swoją szansę w G7 przeciwko GSW z Capelą w składzie. I to wszystko. Co do Nets to 3 takich gwiazd z tak różnymi charakterami to musi się żle skończyć. To tylko kwestia czasu moim zdaniem. Teraz trzeba budować ten zespół na nowo. To raz a dwa Durant w GSW potrafił znakomicie współpracować z SC i KT tylko, że tam wszystko miało ręce i nogi wszystko elegancko było poukładane przez znakomitego trenera. W Nets z płaskoziemcą i świeżym trenerem ja osobiście tego nie widzę. I coś mi się wydaję, że będzie tam sporo smrodu czyli to co NY kocha najbardziej. Dramy dramy i jeszcze raz dramy.

0

@Tomek54321 I to w tej chwili nasz największy problem brak zawodnika z ławki, który potrafi zmienić oblicze drużyny po wejściu na murawę.

2

@IronSanHybrid Kurcze no nie mamy jakoś szczęścia do tych Portugalczyków.

0

@Tomek54321 Troche przesadzasz. Wszyscy kupe grali natomiast niesprawiedliwe jest ocenianie chłopaka, który nie gra regularnie z gościem za 120 mln. Fakt to nie wina Grizza, że tu jest tylko okularnika, ale skoro już gra to niech pokaże, że jest coś wart.

0

@Tomek54321 Cienka to jest nasza gra panie kierowniku. Griezmann za 120 mln i nie trafił karnego a nasz Rysiu za 0 pln trafił. I kto tu jest cienki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?