fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarianoItalianoVero A mogło być zupełnie inaczej ;D
0
Jak LR krzyczała po porażce "somsiada" z Szahtarem? mają napięty terminarz, zaraz łysy poleci no na bank. A tu się jeszcze okaże, że zrobią komplet pkt i wygrają grupę LM. xD
1
@pele1282 Ryśka na boisku to jedyny zawodnik po Messim I Ter Stegenie, który potrafi podać do przodu.
1
@zadafcb Dwie legendy!!! coś pięknego a swoją droga pięknie się prezentują obie koszulki. ;D
2
@Encore O JT jestem spokojny bardzo mądry i poukładany chłopak do tego jego dziewczyna trzyma go krótko ;D więc nie ma obaw. Oby tylko kontuzje omijały jego i J. Browna a będzie bardzo dobrze. ;D #BostonStrong
0
@4drian0 Te zmiany i tak nadejdą. To tylko kwestia czasu.
0
@mientusek1407 Coś w tym jest. W meczu potrafimy oddać 20 strzałów na bramkę a przeciwnik ma pół sytuacji i wygrywa. I to nie jest przypadek. Faktycznie raz może się udać, ale nie dwa czy trzy.
0
@mientusek1407 No widzisz i to są te detale. Przeciwnicy mają szczęście a my go nie mamy. I jak to mówi stare Polskie przysłowie: szczęście sprzyja lepszym. Czyli nie Barcelonie.
1
@pafcioxxx No niby tak, ale w tak "poważnym" klubie jak Barcelona nie może być tak, że jeden zawodnik ma kontuzję to drużyna nie wie co ma na boisku robić bo to aż śmiech ogarnia człowieka. A przecież walczymy o wszystkie trofea. ;D
0
@karci0 Lepiej Atleti niż rzut Madryt. No taka prawda.
0
@D1OS @Azi Racja Panowie ciągle gramy to samo. Zero szybkości a szkoda strzępić ryja.
0
Dobra można już wyłączyć. Szkoda oczu na ten paraliż.
0
Koeman już wie, w jakie się gówno wpakował.
1
@Szpenser Jak zawsze w punkt. ;)
5
Teraz będę go zjadł.
3
@Encore @student97r @Adamski69 @kamiVeB Panowie to ja was wszystkich pogodzę a statuetkę MVP zgarnie Giannis. ;D największa bestia tej ligi.
1
@kamil295 Robi się bardzo ciekawie. ;) Murray ależ podoba mi sie gra tego chłopaka szybki z fajnym rzutem. Cardinals czekają bardzo ciekawe czasy z tym chłopakiem.
1
@zadafcb Strasznie szkoda tych spotkań i jeszcze spotkanie z Seahawks gdzie w zasadzie mieliśmy ich na widelcu i ta ostatnia akcja Cama ;D wszyscy wiedzieli, że tak zagra. No nic niech grają i tak jak pisaliśmy przed startem sezonu bez spiny.
2
@kamil295 Fajny meczyk zobaczymy czy Arizona da radę. ;)
@IronSanHybrid Dokładnie super współpraca i znakomity run Olszewskiego. ;)
2
I tak się to robi :D Brawo chłopaki!!!
1
@IronSanHybrid Zapewniam, że nie mam z tym nic wspólnego ;D
1
Brawo Olszewski!!!! Jazda Pats!!!
1
@michaleu Ten trzeci Arsenal to jeszcze ma szanse. Dobry chłopak jest. ;D
1
@Ojciec5tkidzieci Moim zdaniem jednak wycisnęli z niego maxa pomyśl boisko do kosza jest jednak małe w stosunku do piłkarskiego czy tego z NFL. Struś jak wrzuci 2 to zatrzyma się w drugim stanie. ;D
4
@Chakalaka Polska polityka w pigułce. xD
0
@ObiektywnyKibic121 I ja to rozumiem i w pełni się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem wystarczy podrzucić piłkę za plecy na szybkich naszych skrzydłowych i już robimy przewagę. Zwróć uwagę ile razy urywał się Grizzly gdy piłkę miał Busi. I takich sytuacji w meczach jest mnóstwo. I teraz pytanie dlaczego my nie trenujemy takich zagrań? Czego My sie boimy? nie uda się raz drugi, ale 3-4 bedziemy mieli bramkę. Trzeba próbować i zaskakiwać przeciwnika. bo on dobrze wie, że my tak nie zagramy i to wykorzystuje świetnie się przesuwając z tyłu. Trzeba szukać rozwiązań a nie klepać od lewej do prawej.
2
@tobiasson92 Mamy argumenty. Prostopadłe piłki i mniej klepania od bandy do bandy. Tu jest ten problem bo w składzie mamy tylko 2 zawodników, którzy potrafią podać do przodu: Ter Stegen i Messi.
2
Nie wiem jak Wy, ale ja będę go zjadł teraz.
0
Ter Stegen po meczu. Nic dodać nic ująć...
2
@matirix20 W Styczniu.