0

@MarianoItalianoVero A mogło być zupełnie inaczej ;D

0

Jak LR krzyczała po porażce "somsiada" z Szahtarem? mają napięty terminarz, zaraz łysy poleci no na bank. A tu się jeszcze okaże, że zrobią komplet pkt i wygrają grupę LM. xD

1

@pele1282 Ryśka na boisku to jedyny zawodnik po Messim I Ter Stegenie, który potrafi podać do przodu.

1

@zadafcb Dwie legendy!!! coś pięknego a swoją droga pięknie się prezentują obie koszulki. ;D

2

@Encore O JT jestem spokojny bardzo mądry i poukładany chłopak do tego jego dziewczyna trzyma go krótko ;D więc nie ma obaw. Oby tylko kontuzje omijały jego i J. Browna a będzie bardzo dobrze. ;D #BostonStrong

0

@4drian0 Te zmiany i tak nadejdą. To tylko kwestia czasu.

0

@mientusek1407 Coś w tym jest. W meczu potrafimy oddać 20 strzałów na bramkę a przeciwnik ma pół sytuacji i wygrywa. I to nie jest przypadek. Faktycznie raz może się udać, ale nie dwa czy trzy.

0

@mientusek1407 No widzisz i to są te detale. Przeciwnicy mają szczęście a my go nie mamy. I jak to mówi stare Polskie przysłowie: szczęście sprzyja lepszym. Czyli nie Barcelonie.

1

@pafcioxxx No niby tak, ale w tak "poważnym" klubie jak Barcelona nie może być tak, że jeden zawodnik ma kontuzję to drużyna nie wie co ma na boisku robić bo to aż śmiech ogarnia człowieka. A przecież walczymy o wszystkie trofea. ;D

0

@karci0 Lepiej Atleti niż rzut Madryt. No taka prawda.

0

@D1OS @Azi Racja Panowie ciągle gramy to samo. Zero szybkości a szkoda strzępić ryja.

0

Dobra można już wyłączyć. Szkoda oczu na ten paraliż.

0

Koeman już wie, w jakie się gówno wpakował.

1

@Szpenser Jak zawsze w punkt. ;)

5

Teraz będę go zjadł.

3

@Encore @student97r @Adamski69 @kamiVeB Panowie to ja was wszystkich pogodzę a statuetkę MVP zgarnie Giannis. ;D największa bestia tej ligi.

1

@kamil295 Robi się bardzo ciekawie. ;) Murray ależ podoba mi sie gra tego chłopaka szybki z fajnym rzutem. Cardinals czekają bardzo ciekawe czasy z tym chłopakiem.

1

@zadafcb Strasznie szkoda tych spotkań i jeszcze spotkanie z Seahawks gdzie w zasadzie mieliśmy ich na widelcu i ta ostatnia akcja Cama ;D wszyscy wiedzieli, że tak zagra. No nic niech grają i tak jak pisaliśmy przed startem sezonu bez spiny.

2

@kamil295 Fajny meczyk zobaczymy czy Arizona da radę. ;)
@IronSanHybrid Dokładnie super współpraca i znakomity run Olszewskiego. ;)

2

I tak się to robi :D Brawo chłopaki!!!


1

@IronSanHybrid Zapewniam, że nie mam z tym nic wspólnego ;D

1

Brawo Olszewski!!!! Jazda Pats!!!


1

@michaleu Ten trzeci Arsenal to jeszcze ma szanse. Dobry chłopak jest. ;D

1

@Ojciec5tkidzieci Moim zdaniem jednak wycisnęli z niego maxa pomyśl boisko do kosza jest jednak małe w stosunku do piłkarskiego czy tego z NFL. Struś jak wrzuci 2 to zatrzyma się w drugim stanie. ;D

4

@Chakalaka Polska polityka w pigułce. xD

0

@ObiektywnyKibic121 I ja to rozumiem i w pełni się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem wystarczy podrzucić piłkę za plecy na szybkich naszych skrzydłowych i już robimy przewagę. Zwróć uwagę ile razy urywał się Grizzly gdy piłkę miał Busi. I takich sytuacji w meczach jest mnóstwo. I teraz pytanie dlaczego my nie trenujemy takich zagrań? Czego My sie boimy? nie uda się raz drugi, ale 3-4 bedziemy mieli bramkę. Trzeba próbować i zaskakiwać przeciwnika. bo on dobrze wie, że my tak nie zagramy i to wykorzystuje świetnie się przesuwając z tyłu. Trzeba szukać rozwiązań a nie klepać od lewej do prawej.

2

@tobiasson92 Mamy argumenty. Prostopadłe piłki i mniej klepania od bandy do bandy. Tu jest ten problem bo w składzie mamy tylko 2 zawodników, którzy potrafią podać do przodu: Ter Stegen i Messi.

2

Nie wiem jak Wy, ale ja będę go zjadł teraz.

0

Ter Stegen po meczu. Nic dodać nic ująć...


2

@matirix20 W Styczniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?