fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz Kurcze co się z tym światem porobiło. Facet robi się na babe a baba na faceta. I teraz weż dobrze traf...
1
@mr_robot I ja się w pełni z tym zgadzam.
3
@ObiektywnyKibic121 Ale ja jestem podobnego zdania. Klaskacz to nie jest żaden trener i nigdy nim nie będzie. 1000 wrzutek a jak nie idzie to na Ronaldo no taka jest prawda. ;)
5
Tymczasem w kawiarence jak zwykle w punkt xD.
"Zidane to po prostu trener ktory ma ambicje, charyzme, autorytet, jest dobrym liderem, przywódcą jednak jest słabym menadżerem. Nie umie zarządzać dobrze kadrą. Potrafił w dobrze zbudowany zespół wpleść motywację i siłę, ale nie ma zbyt dużego pojęcia o taktyce, strategii, wypracowanych schematach, może w jego czasach tego było mniej, ale pamiętacie Bayern Heynckesa? Barce Guardioli? Realu Mou? Każdy może sobie coś powiedziec o stylu tamtych drużyn, a Real Zizou jaki jest? Bo dla mnie to gra "Freestyle"...
1
U lala Messi co pozamiatał....
3
Zdrowy Dembele to dobry Dembele.
1
Powiem wam, że komentarz Hudsona w Niedzielne popołudnie to miód na moje uszy. ;D
2
@RudY Za bardzo się rozpędził chłopaczyna ;D
3
@MSN1998 Oczywiście, że nie ma na dłuższą metę takie "przyjaźnie" zawsze się żle kończą. Dlatego ja nigdy się nie pakuje w tego typu relacje. I mam spokojna głowę i serce zdrowsze. ;)
1
@student97r Oczywiście. Natomiast Turner ostatnio ma spore problemy zdrowotne właściwie nikt nie wie w jakiej jest formie a jak pokazała historia czy to z Thomasem, Gordonem czy teraz z Kembą Celtics dmuchają na zimne. Myślę, że było tak "jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze". ;)
1
@student97r Danny to cwany lis, który w tym biznesie siedzi już długo i mówiąc brzydko nie jednego "wykiwał". ;) Nie wiemy jak faktycznie wyglądała paczka i jak przebiegały same rozmowy to tylko spekulacje. Nie ma co gdybać to już historia. W Celtics zagra Thomson i tyle. ;)
2
@zadafcb Zdecydowanie ten pikantny.
0
Diego Armando Maradona. Dzięki za wszystko Legendo.
0
@Coutinho007 Kurcze szkoda natomiast jeśli ma siedzieć na ławce i marnować swój czas to jednak lepiej jak pójdzie do klubu w którym będzie miał szansę grać regularnie. Tutaj jak widać może z tym być ciężko.
1
@Coutinho007 To prawda no nie idzie a szkoda. Mam nadzieję, ze dostanie swoją prawdziwą szanse i pokaże na co go stać.
1
@Coutinho007 Oczywiście, że nie. Mam nadzieję, że chłopakowi się uda i wskoczy do pierwszego składu. Zgadza się ten temat jest delikatny, ale sam widzisz jak to z naszymi wychowankami jest. Trzymam mocno kciuki niech się chłopak rozwija. ;)
3
@Coutinho007 Bardzo fajnie chłopak zagrał na spokoju bez paniki. Natomiast ja jestem daleki od zachwytów. To dopiero pierwsze spotkanie bardzo dobre swoją drogą. Niech się chłopak rozwija i łapie cenne minuty. Było już wielu, którzy dobrze zaczynali a następnie na wypożyczeniach lądowali. ;)
13
Bardzo podoba mi się gra Ryśka. Może dzisiaj za bardzo chciał, ale pamiętajcie, że to nasz chłopak jest nie najemnik za 120 mln i za te barwy odda wszystko. To raz a dwa jako jeden z nielicznych pomocników pędzi z piłka do przodu. Dzięki czemu robi ogromną przewagę w ataku. Często szuka gry na jeden kontakt. Mam nadzieję, że Ronald szybko się do niego przekona bo chłopak umiejętności ma. Tylko trzeba mu dać szansę i zaufać. To dobry chłopak jest.
11
Odejście Douglasa kompletnie zmieniło Barcelonę.
1
@patataj Jak zwykle w punkt xD
0
Może naszym trzeba wyjaśnić, że grają w piłkę nożną a nie ręczną.
1
Można śmiało napisać, że gramy jak równy z równym.
1
@JackH Czytałem, że mimo poważnych problemów ze zdrowiem było sporo chętnych na usługi Boogiego. ;) Ach te Rockets. Uważam, że największym błędem MDA było to, że mając silny team i jednak pewną wizję gry próbowali w pewnym momencie nieudolnie kopiować GSW. I to moim zdaniem był największy błąd trenera. Bo widział, że coś nie idzie powinien zareagować i ustawić wszystko tak jak trzeba. Piszę tu oczywiście o słynnym G7 przeciwko GSW gdzie mieli na wyciągnięcie ręki finał ligi. Ach szkoda nerwów na to. ;)
5
@Shroud @Cave @KSSniper Mam nadzieję Panowie, że serial spełni wasze wszystkie oczekiwania. ;D czytałem wasze wpisy i komentarze odnośnie samej gry na LR i zachwytów nie było końca co oznacza, że tytuł zrobił na was spore wrażenie. ;)
8
A tymczasem coś dla fanów gierki The Last of Us a wiem, że jest tu Was sporo. ;)
"Niby wiedzieliśmy, że serial powstanie, że ma być wierny grze i kto będzie za niego odpowiedzialny. Ale dopiero teraz HBO potwierdziło oficjalnie: "The Last of Us" zmierza na mały ekran.
Showrunnerem serialowej adaptacji "The Last of Us" będzie Craig Mazin, duet odpowiedzialny za sukces wielkiego hitu HBO "Czarnobyl".
https://polygamia.pl/hbo-daje-oficjalne-zielone-swiatlo-dla-serialu-the-last-of-us,6578035874687776a
2
@student97r @Encore A szkoda. Był moment gdzie to wszystko fajnie działało . Broda straszył trójkami, Capela fajnie radził sobie pod koszem jednym słowem był pomysł na tę ekipę ba finał ligi był na wyciągnięcie ręki. A teraz...
0
@Drahenfelst @MaTt_BarcaFan @Encore @student97r widać, że gra small ball nie wypaliła ;D to początek końca Rakiet. Kabaret.
0
@Drahenfelst O matko kochana Boogie Ty żyjesz i idziesz gdzie? do Houston? xD
1
@Borneo Ha ha dobre ;D ale to prawda.
1
@zadafcb Bardzo się cieszę, że jest z nami. Bardzo pozytywna osoba. Jestem przekonany, że da solidne minuty z ławki. ;)