La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

5

Tymczasem w kawiarence jak zwykle w punkt xD.
"Zidane to po prostu trener ktory ma ambicje, charyzme, autorytet, jest dobrym liderem, przywódcą jednak jest słabym menadżerem. Nie umie zarządzać dobrze kadrą. Potrafił w dobrze zbudowany zespół wpleść motywację i siłę, ale nie ma zbyt dużego pojęcia o taktyce, strategii, wypracowanych schematach, może w jego czasach tego było mniej, ale pamiętacie Bayern Heynckesa? Barce Guardioli? Realu Mou? Każdy może sobie coś powiedziec o stylu tamtych drużyn, a Real Zizou jaki jest? Bo dla mnie to gra "Freestyle"...

3

@fart
To już nawet widza kibice Realu ze Zidane to jest motywator a nie trener, ale ludzie dalej będą wyjeżdżać ze Zidane wygrał 3x LM, gdzie Ronaldo wygrał to w 80% sam.

3

@ObiektywnyKibic121 Ale ja jestem podobnego zdania. Klaskacz to nie jest żaden trener i nigdy nim nie będzie. 1000 wrzutek a jak nie idzie to na Ronaldo no taka jest prawda. ;)

konto usunięte

4

@fart Real Zidane'a to taktyka 1000 i 1 wrzutki, jednak bardzo istotnym elementem tej drużyny był brak VAR-u.

1

@mr_robot I ja się w pełni z tym zgadzam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?