fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Szkoda choć mam nadzieję, że jeszcze zmienisz zdanie. Powodzonka!
1
@Transu96 Szkoda bo to dobry chłopak był.
1
Powiem Wam, że MAtS na spokojnie poradziłby sobie w NHL ;D
1
@Dembouz1899 Zdecydowanie Hudson ten jego głos + Barca Pepa aj coś pięknego. I jeszcze może kojarzycie z gierek NHL Jim Hughson. Petarda jak on komentuje NHL. Te nasze miernoty nie mają nawet do nich podjazdu.
1
@MesQueUnClub_87 Super wstawka będzie co oglądać ;)
0
@Witam Jest, ale tylko łyczka bo do Niedzieli musi wystarczyć.
4
@PatrychoO Uuu Cola to widzę na bogato. :)
0
@kazbychu Zauważyłem, że tam gdzie są sukcesy to pisiory widzą porażki a tam gdzie są porażki to pisory widzą sukcesy. Prawo i Sprawiedliwość - co złego to nie My to wina Tuska.
3
"- Jestem osobiście zirytowany. Jestem po stronie równości." Tak powiedział Pan Mati Morawiecki w odniesieniu do szczepień poza "kolejnością" tak szczęśliwy ostatnimi dniami bo przecież trąbił po raz 10, że wreszcie już na 130% pokonał Pandemię. A dzisiaj nasz premier jest zirytowany no bo jak to się mogło stać, że są równi i równiejsi nie tylko na tej stronie. No jak to się mogło stać zachodzi w głowę Morawiecki prezes klubu łu bu du bu. Jakie to życie dla niego jest ciężkie.
1
@zadafcb I ja jestem zdania, że Chiefs się zesrają i stawiam na Bills. Grają znakomicie. Natomiast NFC stawiam jednak na Packers. Duet Rodgers - Adams rozumie się bez słów. Martwi natomiast gra w defensywie "serowych". Sercem za TB12 i Bestią Gronkiem, ale chyba nie tym razem. :) Co do Pats to tak jak pisaliśmy przed sezonem bez spiny było wiadomo, że taki to będzie sezon.
3
@kerouac Te dwa gagatki są wszędzie dosłownie wszędzie nawet w lodówce ;) pozdrawiam serdecznie Panowie @Coutinho007 @IronSanHybrid ;)
0
@zadafcb Oj będzie się działo!!! I dobrze :)
1
@FC1899Barca Ja rozumiem Polak rodak itd, ale po kilku treningach z chłopakami i jego gra wyglądałaby tak: do boku i na wszelki wypadek do tyłu. A gdyby jakimś cudem podał 2 razy do przodu to kolejne mecze na trybunach. A i Zielu nie ma DNA Barcy.
3
I taka ciekawostka z boisk NFL otóż 13 lat dokładnie tyle czasu czekali kibice Cleveland Browns aby ich ukochana drużyna uzyskała.... dodatni bilans spotkań wygranych/przegranych w sezonie regularnym. 13 lat to trwało. A my tu płaczemy nad 1-0 Barcelony. ;D
0
@eckov Coś w tym jest bo przecież 2 mld na coś trzeba wydać. Gdyby Sasin był w TVP to może i szybko by poszło. xD
1
@Avatarr Tylko czy taką postawą nie strzelimy sobie w kolano tak jak z Setienem? bo kto tu przyjdzie w środku sezonu trenować ten bałagan?
1
@Comentateiro Trzeba zawsze szukać pozytywnych rzeczy. ;D
2
@socha @Kondziubarca @VirtuoZ Sami widzicie wszystko przeciwko Barcelonie. xD
3
Dajcie już spokój. 3 pkt są? są. To był trudny teren i zabrakło nam intensywności.
0
@Catalanian1991 Chcieliście zmian? to macie. ;)
2
Koeman odzyskał najlepszą wersję Barcelony.
1
La Rambla rozgrzana do czerwoności: Rudy rób zmiany dziadu!!!
Koeman: Relax - Calma Calma xD
0
Stara piłkarska prawda mówi "niewykorzystane okazje lubią się mścić".
1
Bayern spuchł to widać.
0
@vegeta10 I uważasz, że Laporta tak z dnia na dzień odmieni oblicze Barcelony tej Barcelony? Przecież tu trzeba posprzątać ten bałagan po Bartomeu. To ogrpmne wyzwanie. I potrwa to kilka lat.
0
@Comentateiro Idealnie w punkt. Dokładnie tak.
1
@Comentateiro Sporo racji natomiast trzeba na to spojrzeć z pewnej prespektywy. Nie będziemy ciągle wygrywali (będziemy na topie) wszystko się zmienia i sposób zarządzania a właściwie jego brak w ostatnich latach spowodował taki a nie inny obraz naszej Barcelony. Kupujemy aby tylko kupić bez składu i ładu bez pomysłu czy planu. Moim zdaniem ten czas jest nam potrzebny aby wrócić w wielkim stylu i zachwycać świat magią wielkiej Barcelony.
2
Powiem krótko #NiedlaMoneya
8
@Quavosk I to jest słuszna koncepcja. Tylko Sasin potrafi wydać 70 mln na coś czego nie ma. Prawdziwy magik a nie jakieś podrabiańce.
0
@Encore A szkoda strasznie bo Steph już 33 a bez Klaya to już nie to samo.