fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale was boli wielki @Chakalaka xD bo dzień w dzień ma hat tricki. xD Kurcze ludzie to mają problemy.
6
@axegrinder Jak zwykle w punkt. ;) A ja dodam tylko, że takie spotkania dodają niesamowitego kopa całej drużynie.
2
@Coutinho007 @Sulimo Panowie moim zdaniem młodemu brakuje zaufania i regularnej gry tak jak było to z Grizzem. A teraz proszę jak chłopak punktuje. I tak samo jest z młodym On potrzebuje regularnej gry i 1-2 dobre spotkania aby nabrać tej lekkości w grze i pewności. Będzie dobrze. ;)
1
@Coutinho007 Klątwa Judasza ;) choć sam uważam, że w końcu trafimy na kogoś genialnego. ;)
2
@MaziFCB Uważam, że Barcelona nie ma szczęścia do Portugalczyków.
2
Ryszard Lwie Serce nasz człowiek. I do przodu Rysiu.
3
@socha Desta to jeszcze nie oceniajmy chłopak dopiero co pół roku gra w silnej lidze. Spokojnie.
7
Ból dupy "somsiada" bezcenny xD spokojnie rzut madryt będzie miał swoją szansę a nie czekaj.... xD
0
@Encore Oj tak widać, że chłopak wskoczył na wyższy level i tak samo będzie z Barceloną.
2
Kurcze ile tu płaczu a ja wam mówię, że pykniemy te P$G i Money znowu będzie płakał. Tak będzie.
0
@DanielOOL Jeszcze możemy kogoś wypożyczyć.
1
@don'T.R.I.P.e To prawda myślę jednak, że to nie klątwa a nieprzemyślane transfery nas tak prześladują i tyle + nieudolny prezydent.
1
@NaFazieHitman TVP to jest zupełnie inny świat nie zrozumiesz tego oni sami tego nie rozumieją. xD
2
Spokojnie jak BASKET jest na boisku to wygramy. xD
1
Dwaj przyjaciele z boiska Alba i Messi.
0
@ObiektywnyKibic121 Dlatego ciągłe jazdy po nim nie mają większego sensu. Przecież to nie Roberto błagał aby grać na prawej obronie. ;) tylko w Barcelonie są takie cyrki na pozycjach. ;)
0
@ProMILs Prawda jest taka, że Roberto to nie obrońca nigdy nim nie był i nie będzie.
0
Brakuje nam intensywności xD
0
@barteq I ja się z tym wszystkim zgadzam. ;) Polacy powinni mieć wybór. Natomiast obecnie TvPrawda nie jest Polaków tylko Jarka. Różnica jest taka, że również za moje podatki z tv publicznej robi się cyrk i ja nie chcę za to płacić. A to, że w tv leci samo gówno to święta prawda. ;)
0
@tomek8756 Uważam, że nie powinno być żadnej TV publicznej i to już nie ma znaczenia czy Peło czy pisory czy inne Korwiny. Tv powinna być niezależna i wolna od propagandy i dezinformacji obywateli. Zwróćcie uwagę ile "naszych" $ idzie na to dziadostwo pełne buty i nienawiści. I tak władza karmi najsłabszych.
40
@Zip Coś czuję, że to będzie złoty okres dla całego USA. xD
0
@lukaszbarca15 Oczywiście, że nie natomiast zmierzam do tego, że z czasem w życiu każdego z nas pojawiają się inne priorytety. A piłka schodzi na dalszy plan.
1
@jeyx77x Coś Ci powiem ja również tak podchodziłem do piłki, ale z czasem zrozumiałem, że są rzeczy ważniejsze od analiz czy samych spotkań. Uważam, że każdy z nas ma taki okres w życiu,. Natomiast gdy pojawia się Ona najpierw dziewczyna a następnie Żona a do tego dzieci czyli - Rodzina to piłka schodzi na 5 plan. ;)
1
@Mns21 NBA, NFL czyli koszykówka i futbol amerykański. ;)
1
@donleo12 A jak nie to usuwasz konto. ;)
0
@Bykunn No widzisz ja miałem szczęście boisko dosłownie10 min. z buta i było grane a teraz? jasne że są mądre dzieciaki i uprawiają sporty i bardzo dobrze. ;D
1
@Bykunn Dobra ekipa xD u mnie po podstawówce była jazda na L2 (Lineage2) ale to było grane, a póżniej w nogę do 23. xD
4
@Bykunn Przecież ta patologia internetowa szerzy się jak zaraza. Zobacz jeden na stremie uderzy siostrę drugi to podłapie i już jest oglądalność. I nakręcanie jeden drugiego. Kurła kiedyś się do póżnych godzin wieczornych siedziało na boisku a teraz?.
3
@IronSanHybrid Świat schodzi na psy, żeby tak młodego traktować a przecież to taki dobry chłopak i siostre nagrywa i pokazuje kolegom. xD a tak poważnie to jeszcze trochę a za lajka będą dupy dawać. Masakra jak ten świat gnije.
5
@Chakalaka Jak zwykle w punkt. ;)