1

@MesQueUnClub_87 Do tej listy dodam jeszcze "Zaginiona dziewczyna".

1

@amanter Swoją drogą znakomity film i jeszcze lepsza rola Christiana Bale.

4

@Majkel34 Polecam film "Koneser".

0

@FilipeX Keane i oczywiście Pan Gattuso.

0

@Trepyveb @Avatarr Panowie ja mam na myśli ostatnie występy a nie dzisiejsze zawody, choć swoje zrobił i gdyby nie koledzy to pewnie wynik z 2:1 byłby 4:1. Rozumiem niechęć do francuza, ale ostatnio chłopak robi co do niego należy.

4

U Grizza widać przebudzenie mocy. Brawo chłopaku oby tak dalej.

0

@clyde I co z tego? miłość nie wybiera xD

3

@Barcza223 Kibice kawiarenki i wszystko jasne xD

2

@VamosRakieta Stary to ogromna strata szczere wyrazy współczucia. Trzymaj się bracie.

1

@klopx Interstelar polecam serdecznie ;)

1

@mr Barca I mokrego jajka ;D mordeczko najważniejsze, że wolne, ;) Wszystkiego co najlepsze.

0

@Arkon No własnie Beal chce być gwiazdą a w Bostonie są już dwie więc nie jestem pewien czy On się tam odnajdzie. Już w Wizards w duecie z Wallem widać było sporo kwasów. Boston ma faktycznie sporo picków tylko moim zdaniem nic z tego nie będzie.

0

@Arkon No mają mają tylko problem w tym, że nie mogą całej kwoty czyli ok 25 mln przeznaczyć na jednego zawodnika. Z tego co czytałem mogą wydać ok 14 mln teraz. To raz a dwa GM Wizards chce pewnie coś w zamian i jestem pewien, że nie chce wzmacniać ekip z Wschodniej konferencji. Beal pójdzie na zachód tak to widzę tylko pytanie do kogo i kogo na Beala stać.

0

@Arkon No wszystko fajnie tylko Kemba jest połamany i tak na dobrą sprawę nikt nie wie ile on wytrzyma. Druga sprawa to kontrakt Kemby, kyóry jest rosnący i najważniejsze chemia w zespole widać, że Kemba fajnie się wpasował w ekipę Celtics. Pytanie czy Beal chce być 3 opcją zespołu. Widać, że to ambitny chłopak. Moim zdaniem Beal powędruje na Zachód.

4

@sebasek99 Najważniejsze, że próbowałeś. No mówi się trudno.

1

@l0Messini Stary nie bój się tylko do przodu. Jak tak się będziesz cykał to zostaniesz z niczym. Raz się żyje zagadaj zabierz ją na spacer i pójdzie. Nie marnuj szansy. I do przodu.

1

@avanes Naród bierze sprawy w swoje ręce. xD

0

@matirix20 Akurat mój nick nie ma nic wspólnego z tym co się większości kojarzy czyli niesamowitym szczęściem czy łysym na ławce realu. Mój nick to pierwsza litera nazwiska i trzy kolejne imienia. ;) i tak jestem zdania, że w życiu nic nie dzieje się przypadkiem. ;)

1

@RomanHoffer No widzisz ja uważam, że osoba chora mimo określonej diagnozy nadal ma wiarę w to, że pokona chorobę. Przynajmniej ja tak uważam. A to burzy pewien obraz tego, że ja już szykuję się na śmierć. To bardzo trudny temat. Natomiast ja podchodzę do tego w ten sposób, że śmierć nie jest złem tylko kończy pewien etap. Wracając do Twojego pytania czy powinniśmy mieć wpływ? Uważam, że w życiu nic nie dzieje się przypadkiem i wszystko ma określone znaczenie nawet jeśli my sami tego nie rozumiemy. Sam to widzę dokonując pewnych wyborów życiowych. Jeśli mamy cierpieć to znaczy, że jest w tym głębszy sens i nie należy z tym walczyć czy iść na skróty.

7

@RomanHoffer Uważam, że na śmierć nie można się przygotować jakoś sobie to wszystko wytłumaczyć poukładać. Natomiast to naturalna część naszego życia i każdy z nas musi tego doświadczyć.

2

@Fawrf Nic dodać nic ująć. O jak zwykle w punkt.

2

@Maciek069 Jest Brady więc emocje gwarantowane. ;)

2

@zadafcb GOAT. Legenda. TB12.

4

GOAT Tom Brady brak słów. Wielkie brawa dla TB Buccaneers. Znakomite spotkanie. Dwie legendy na pozycji QB. TB12 43 lata i 10 finał SB. Wielkie brawa wodzu.

2

Packers wracają do gry. Znakimty drive AR12. Będą emocje do samego końca. ;)

4

Lepiej aby to Atleti wygrało ligę niż Rzut Madryt z klaskaczem na ławce. No taka prawda.

0

@zadafcb 32 sekunda... i moim zdaniem powinna być flaga i PI dla Packers. Widać było, że Lazard był trzymany za koszulkę.

2

Brady pozamiatał. O Panie co za podanie. Brawo TB12!!!

2

@zadafcb Gra dołem Packers znakomita wchodzą w obronę jak w masełko.

2

@Uukasz_93 Jaki zarząd taki Trinszao. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?