1

@Rothan1 Zdecydowanie "Zbrodnia i kara" Dostojewskiego.

2

@ShinobiQWE Tego chciał lud. Więc mają to co chcieli.

2

@Janiama Życie pisze najlepsze scenariusze chłopak z Poznania gra w koszulce Legii Warszawa. Pozdrawiam Jani. ;) (L)

1

@Omoziu Zrozumiałem natomiast napastnik powinien być uruchamiany przez kreatywnych i co najważniejsze grający piłkę do przodu pomocników. Natomiast w Barcelonie filozofia jest taka, że najlepiej i co najważniejsze bezpieczniej jest podać do boku i do tyłu. Taka Granada dwa trzy podania i sytuacja 1 na 1 a w Barcelonie? Kontra i tak 45 podań z czego 35 do boku i do tyłu. ;) Tutaj nawet Pele nic nie zmieni dopóki dopóty nie zmieni się filozofia rozgrywania piłki szybko i agresywnie tak aby z przeciwnika robić wiatrak my kompletnie nie potrafimy wykorzystywać naszych atutów. ;)

2

@Omoziu Po co nam napastnik skoro nikt oprócz Matsa i Messiego nie potrafi podać do przodu?.

0

@Maker0 Odnoszę wrażenie, że Busi to od 2 sezonów gubi swoją strefę.

1

@Barca_Big_Moment Na chwilę obecną to straciłem jednego Żywca. Co najwyżej.

3

@Image Stary ja jeszcze żyję i się nie skończyłem.

0

I taka ciekawostka to pierwsza porażka Barcelony w 2021. Szkoda...

0

Jeszcze tylko Luis zabierze LL i Money LM. Klątwa Amigos xD

2

Dobra Kuman pobawiłeś się i dałeś jakieś tam nadzieje Sevilli, ale teraz dawaj na parkiet Rysia Lwie Serce niech rozrusza nasze gwiazdy. Koniec tej zabawy.

0

@El dominatore Ta gracia te kocie ruchy. Kiwanie się z własnym cieniem. Po prostu Basket.

2

Dopóki Basket będzie w tej drużynie tak to będzie wygladało.

0

@speed1 Wszyscy wiemy, że Zubi był kozłem ofiarnym zarządu. Z perspektywy czasu wielkie podziękowania za "Messiego" w bramce.

8

Słuchając Mateusza dochodzę do wniosku, że żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym. Jest tak dobrze, że jesteśmy w Europie w absolutnym topie. I tu nie ma znaczenie w czym bo co wystąpienie Matiego to słyszę, że w Polsce jest wszystko naj i cała Europa powinna naśladować nasz rząd i jego znakomitą strategię rozwoju. Widzę, że nie tylko TVPrawda jest oderwana od rzeczywistości. xD

7

My name is Maximus.... Tom "GOAT" Brady.
Generał TB Buccaneers.
7- mistrz NFL
5 - MVP finałów
43 lata....
Strasznie się cieszę i gratuluje TB12!!! Legenda!!!!

6

Gronk szczęśliwy coś czuję, że dzisiaj będzie epicki melanż ;D

4

@BartqRKO Pięknie się to prezentuje. ;) Dwie legendy bliskie sercu Messi i TB12.

1

@zadafcb Legenda!!! ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

To co grają w defwnsywie dzisiaj gracze Bucca.. brak słów . Wielkie brawa panowie.

6

Chiefs kompletnie rozbici. Piękny widok. ;)

2

Oby tylko historia nie obróciła się przeciwko TB12 za finał z Falcons.

6

Jessssss... Brawo Bucca!!! Brawo TB12!!!! Jazda z nimi panowie ;)

1

@YoNoEntiendoNada Dobrze napisane przez tę "miekką grę" i kolesiostwo brakuje tych emocji na parkiecie i trybunach. A szkoda bo to wszystkich nakręca do jeszcze lepszej gry. ;)

1

@YoNoEntiendoNada Prawda!!. Kiedyś było poważne granie na łokcie i rzucanie kur...i aż cała hala krzyczała z podniecenia a teraz? 80 trójek w meczu i głaskanie po jajkach.

2

@Encore W NBA sędziowie są za blisko i bardzo szybko gwiżdzą techniki. Kiedyś to było to na co kibice czekali. Czyli pyskówki Pippena z Ewingiem itd ach... NBA idzie w złym kierunku.

6

Uwielbiam ten trash talking. W NBA jest tego mniej, ale tu na boiskach NFL to coś pięknego. I tak jak z Messim lepiej do niego nie podskakuj bo Cię ośmieszy na oczach tysięcy kibiców tak samo jest z Bradym. Nie podskakuj dzieciaku bo tylko go bardziej nakręcasz do jeszcze lepszej gry. ;) a to najlepszy QB w historii NFL. ;)

4

TB12!!!! Jazda!!! Trzeba przyznać, że zawodnicy Bucca są mega nabuzowani. I dobrze. ;)

5

Znakomita gra w defwnsywie Bucca. Pressing, pressing i jeszcze raz pressing. Brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?