0

@VenoM Wiem, tylko, że w specyfikacji kamerki jest tylko info o tyn, że obsługuje microsd. Nie znam się ;) dlatego pytam.

0

Pany takie pytanko mam. Posiadam kamerkę samochodową, która obsługuje microsd czy jak kupię sobię kartę microsdhc to będzie działało bez problemów? wiem wiem jestem Januszkiem i zamiast sprawdzić to was pytam. ;)

1

@KmN jeśli Contratiempo Ci się podobał to zacznij od Trupa. ;)

2

@KmN Polecam film Koneser nie będziesz żałował. A oglądałeś film "trup" - el cuerpo hiszpański rówbież ciekawy coś ala Contratiempo.

1

@Sulimo No nie Legia nie jest stara są starsze zespoły przecież.

0

@blodziakk Mnie zastanawia zupełnie coś innego. Jeśli Legia jest mistrzem i co sezon właściwie walczy o tytuł mając takie wylewy w obronie to jaki poziom prezentują pozostałe drużyny w naszej lidze?

8

@Avatarr Baskets wie jak się ustawić i gdzie.. włożyć aby przerwać akcję. xD

1

Dobra ostatnie 7 minut. Lengle... uważaj.

1

No Lengle czekamy jest 0-1.

4

@BulaKG Czyli jest ta oczekiwana zmiana. xD

4

No dobra Meliska zaparzona teraz tylko czekać na magię w wykonaniu naszej drużyny.

2

Ten zagęszczony środek pola ze sztangą wygląda ciekawie. xD

0

@kaamil1910 Jeśli będzie za darmo to czemu nie?

3

@PatrychoO Jak zwykle w punkt. xD

1

@MaTt_BarcaFan oszczędzają na Paryż, żeby większego wstydu nie było ;D

2

@BarcelonistaMSN A ja jestem zdania, że z Lengle i Sztangą w składzie z 3 w obronie... to Oni nas roz****ją jak ta lala. xD

0

Oj będzie się działo dzisiaj w obronie. xD

5

@Nihas moim zdaniem Koeman sam siebie zaskoczył xD

0

@koziar Ale robi swoje mimo problemów na początku sezonu teraz kompletnie niszczy sliną PL. A i w CL idą jak przecinak ;)

2

Jazda City!!! To będzie ten sezon. Brawo Pepciu.

0

@BartqRKO Sporo racji nie od dziś wiadomo, że Danny lubi kisić wsztstkie picki. Natomiast moim zdaniem On czeka na kovoś pokroju AD z Lakers nie od dziś wiadomo, że ma na jego punkcie "bzika" ;D I jest jak jest. A szkoda bo tutaj jest spory potencjał. Szkoda tylko, że Boston ciągle jest tak postrzegany jako ekipa z ogromnymi możliwościami zamiast bić się o finał NBA.

2

@Encore Po ostatnich wynikach kompletnie ta wiadomość nie ma dla mnie znaczenia. Oby tylko kontuzji nie złapał. Boston na chwilę obecną poza PO. To jest jakaś kpina.

1

@LS Widzę, że wychodzisz z założenia, że najpierw majątek a następnie miłość/uczucie może się rozwinie między wami z czasem oczywiście ;D Wiedziałem, że dupki tak kombinują aby się dobrze ustawić.

1

@th@les A to dopiero początek. Jak wybrali tak mają.

2

@LS Coś mi się wydaje, że próbujesz uzyskać odpowiedz na pytanie - jak powiedzieć ukochanej aby schudła. xD

0

A teraz tak poważnie myślicie, że będzie 3 część filmu Łowca Androidów?

2

@Fawrf Piszesz jak jest i to mi się bardzo podoba. Bez fake newsów i innych. Krótko i w punkt. Kawał dobrej roboty. Oby tak dalej. ;)

0

@Sulimo Nie ma mocniejszego od Gandalfa Szarego. ;D Nawet Balrog nie dał mu rady. Legenda.

3

Ale was boli żałośnie grający real. xD

0

@Tomek54321 Spokojnie to wszystko musi się zgrać. Moim zdaniem jeśli nikt się nie połamie na PO to widzę ich w finale zachodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?