fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Wiem, tylko, że w specyfikacji kamerki jest tylko info o tyn, że obsługuje microsd. Nie znam się ;) dlatego pytam.
0
Pany takie pytanko mam. Posiadam kamerkę samochodową, która obsługuje microsd czy jak kupię sobię kartę microsdhc to będzie działało bez problemów? wiem wiem jestem Januszkiem i zamiast sprawdzić to was pytam. ;)
1
@KmN jeśli Contratiempo Ci się podobał to zacznij od Trupa. ;)
2
@KmN Polecam film Koneser nie będziesz żałował. A oglądałeś film "trup" - el cuerpo hiszpański rówbież ciekawy coś ala Contratiempo.
1
@Sulimo No nie Legia nie jest stara są starsze zespoły przecież.
0
@blodziakk Mnie zastanawia zupełnie coś innego. Jeśli Legia jest mistrzem i co sezon właściwie walczy o tytuł mając takie wylewy w obronie to jaki poziom prezentują pozostałe drużyny w naszej lidze?
8
@Avatarr Baskets wie jak się ustawić i gdzie.. włożyć aby przerwać akcję. xD
1
Dobra ostatnie 7 minut. Lengle... uważaj.
1
No Lengle czekamy jest 0-1.
4
@BulaKG Czyli jest ta oczekiwana zmiana. xD
4
No dobra Meliska zaparzona teraz tylko czekać na magię w wykonaniu naszej drużyny.
2
Ten zagęszczony środek pola ze sztangą wygląda ciekawie. xD
0
@kaamil1910 Jeśli będzie za darmo to czemu nie?
3
@PatrychoO Jak zwykle w punkt. xD
1
@MaTt_BarcaFan oszczędzają na Paryż, żeby większego wstydu nie było ;D
2
@BarcelonistaMSN A ja jestem zdania, że z Lengle i Sztangą w składzie z 3 w obronie... to Oni nas roz****ją jak ta lala. xD
0
Oj będzie się działo dzisiaj w obronie. xD
5
@Nihas moim zdaniem Koeman sam siebie zaskoczył xD
0
@koziar Ale robi swoje mimo problemów na początku sezonu teraz kompletnie niszczy sliną PL. A i w CL idą jak przecinak ;)
2
Jazda City!!! To będzie ten sezon. Brawo Pepciu.
0
@BartqRKO Sporo racji nie od dziś wiadomo, że Danny lubi kisić wsztstkie picki. Natomiast moim zdaniem On czeka na kovoś pokroju AD z Lakers nie od dziś wiadomo, że ma na jego punkcie "bzika" ;D I jest jak jest. A szkoda bo tutaj jest spory potencjał. Szkoda tylko, że Boston ciągle jest tak postrzegany jako ekipa z ogromnymi możliwościami zamiast bić się o finał NBA.
2
@Encore Po ostatnich wynikach kompletnie ta wiadomość nie ma dla mnie znaczenia. Oby tylko kontuzji nie złapał. Boston na chwilę obecną poza PO. To jest jakaś kpina.
1
@LS Widzę, że wychodzisz z założenia, że najpierw majątek a następnie miłość/uczucie może się rozwinie między wami z czasem oczywiście ;D Wiedziałem, że dupki tak kombinują aby się dobrze ustawić.
1
@th@les A to dopiero początek. Jak wybrali tak mają.
2
@LS Coś mi się wydaje, że próbujesz uzyskać odpowiedz na pytanie - jak powiedzieć ukochanej aby schudła. xD
0
A teraz tak poważnie myślicie, że będzie 3 część filmu Łowca Androidów?
2
@Fawrf Piszesz jak jest i to mi się bardzo podoba. Bez fake newsów i innych. Krótko i w punkt. Kawał dobrej roboty. Oby tak dalej. ;)
0
@Sulimo Nie ma mocniejszego od Gandalfa Szarego. ;D Nawet Balrog nie dał mu rady. Legenda.
3
Ale was boli żałośnie grający real. xD
0
@Tomek54321 Spokojnie to wszystko musi się zgrać. Moim zdaniem jeśli nikt się nie połamie na PO to widzę ich w finale zachodu.